Renzův jarmark / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 14/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. hudy260

  hudy260 Perspektivní autor

  Bedlivé_oko:
  Takže nemůžu napsat na podporu pouze na té zablokované farmě, na té další to funguje...
   
 2. pezt

  pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Ahoj hudy260

  Tak napiš s té farmy, která ti funguje.
   
 3. danda-vnovis

  danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

  Ahoj, tvůj případ sem ještě v noci předala vývojářům, nicméně stejně bych ráda věděla, jestli už ti funguje napsat na podporu. Můžeš poslat i testovací ticket, vezmu si ho tam, ale je potřeba zajistit, aby ti to fungovalo. Tohle není řešení pro příště. Díky danda-vnovis
   
 4. .macca.

  .macca. Hrabě fóra

  Nechci se do toho montovat, ale myslím si, že hudy260 zablokovali na pár dnů farmu za porušení pravidel a řekla bych, že dokonce vím za co.
   
 5. danda-vnovis

  danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

  Ahoj .macca., vývojáři její problém posoudili a účet odblokovali, nicméně pokud se bude to "ono" opakovat a to u kohokoliv, tak bude účet zablokován a šmitec. Pokud máš tedy podezření na problém, tak můžeš napsat na herní podporu. Protože každý "bug" ve hře máte podle VOP nahlásit a ne jej využívat.
  Díky všem
  danda-vnovis
   
  pezt tohle ocenil(a).
 6. hudy260

  hudy260 Perspektivní autor

  Danda: Proboha, jaké porušení pravidel?! Známe se přece už léta letoucí (hudy536), nic jsem neporušila, hrála jsem normálně Renza, který byl oficiálně spuštěný a během něj mě to vykoplo, o nějakém bugu nemám ani tušení.
  Teď jsem se dívala a na podporu mi to napsat už jde, už tam mám tlačítka po captcha na pokračování.
  Můžeš mi ty nebo nebo .macca. napsat do zprávy, co jsem podle vás porušila?! Protože si opravdu ničeho vědomá nejsem. Děkuji.
  Jinak ještě děkuji dandě za to odblokování.
   
  Naposledy upraveno: 28/9/23
 7. 007lala

  007lala Pilný autor

  Myslím, že tohoto Renza nechám spát, když mi po uplynutí 66 procent času opakovaně stihne vyběhnout jen 9 žlutých balonků, těžko se něco honí:oops:
   
  AKOALAA a -Jara05- tohle ocenili.
 8. danda-vnovis

  danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

  Ahoj Hudy, kdyby u tebe v danou chvíli problém byl, tak by vývojáři ban určitě neodebrali. Ban byl odebrán, řešila sem to ještě v noci, aby ráno bylo případně pořešeno a tím je to uzavřené. Pokud tady ale .macca. píše něco, o čem nic bližšího nevíme a jedná se o nějakou chybu, tak by to měla nahlásit a to bylo určeno jí. Tvůj problém byl posouzen jednotlivě a vyhodnocen jako neoprávněný ban, chápeme se už? Vše je tedy u tebe v pořádku. U tebe sem Hudy potřebovala pouze vědět, že ti psaní na podporu funguje a že ti bude podpora dostupná, až ji budeš potřebovat. Nikdy nevíme, kdy můžeme mít problém.
  Příjemnou hru
  danda-vnovis
   
 9. kutilka70

  kutilka70 Dozorce fóra

  Po dlouhé době jsem si zahrála, vyzobla Vajíčko Čarodějky a to mi ke spokojenosti úplně stačí :p
  Hrála jsem Lukáše, který mi jde asi tak nejlépe :music:
   
 10. kaolín11

  kaolín11 Živoucí legenda fóra

  Mazlík je doma! Málem sem na něj zapomněl!
  Jinak teda fakt by to už chtělo minihry obmněnit.Je to ukrutná nuda. Krtci mi nejdou,vyhazujou mně i ze hry,Lukáše po úpravě nehraju vůbec.Zbejvaj akorát balónky.Zde už se mi ale tolik nedaří,jako v minulosti.Nejlepší výsledek 20 žetonů.Naštěstí těch 20 žetonů je docela často!
  Tak zas někdy příště!;)
   
 11. Madulka_cz

  Madulka_cz Baron fóra

  Dobré ráno.
  Tak já jsem si vyzvedla "Pikolku". Hrála jsem Lukáše, ten mi jde nejlépe. ;) Výsledky byly nejvíce za 15 žetonů, ale občas se zadařilo i 20 ;), ale také i 9 -.- Nj, není každý den posvícení ;):sleepy:.
   
 12. evainfo

  evainfo Živoucí legenda fóra

  Hezké ráno :) tak se musím pochlubit, co mi dala pikolka z Renza ... vílí pramen .. no neber to xD
   
 13. k.vitek

  k.vitek Polobůh fóra

  kaolín11 díky! Takhle vím, že já to vajíčko přehlédla :D aspoň budu mít inspiraci na příště 8)
   
 14. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  Já jsem se tam ani nezastavila na čumendu. Nemám čas... A to je to dost blbý, když to zjistím až u hraní závislácké onlajnovky :oops:
   
  -Jara05-, babička-květa a bačkora85 tohle ocenili.
 15. žufánek

  žufánek Rádoby autor

  Renzo se nedá vůbec hrát, jde to strašně pomalu a seká se to, hraní Renza je nad mé síly, mám jen jedny nervy, hru mám moc ráda, ale bohužel, přeji pěkný den
   
 16. evainfo

  evainfo Živoucí legenda fóra

  Hezký dník s Renzem :) po celoroční inventuře jsem byla už ve dvě hodiny doma, měřím si síly s Lukášem a vajíčko perníkového Rudy je doma :D pikolko mě zatím neláká, protože poslední dobou mám z nich jen lištovky. Taky se to občas zpomalilo, ale po obnově farmičky to jelo zase dobře :p
   
 17. goldedawn

  goldedawn Vážený autor

  Hezký den.Tak jsem si včera vymlátila u Lukáše Rudu a nakonec mě to nedalo a taky Piccolku,z které mě vyskočilo Pogo show.Nehrála jsem Renza rok,protože v prohlížeči se to sekalo.Ale stáhla jsem si klienta a hra šlape dobře.;););)
   
 18. k.vitek

  k.vitek Polobůh fóra

  Tak tentokrát je tam jiné vajíčko -.- To minulé jsem prošvihla.... Tento mazlík mě moc nezaujal... chjo.