Renzův jarmark / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 14/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Radoneza

    Radoneza Pisálek fóra

    Zdravím všechny .....já se tak těšila na Jarmark, a mám akorát zkaženou náladu. :oops:
    Chtěla jsem si koupit za 200 žetonů superkrmivo. Zadala jsem , koupila jsem , a krmivo nikde!! Vůbec se mi nepřipsalo a přišla sem i o žetony. :cry::cry: Za mě zklamání...:sleepy:
     
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Radoneza - zdravím, zkus zavřít kompletně hru - klienta/prohlížeč a naloguj se znovu. Pokud by to ani pak nebylo v pořádku, obrať se na Herní podporu a požádej je o pomoc.
    Jak kontaktovat herní podporu
     
    moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  3. if67

    if67 Perspektivní autor

    Dobrý den,chtěla jsem se zeptat, na jarmarku jsem si za vyhrané žetony chtěla vzít odměnu 60 superkrmiva,200 lístků mi to vzalo a krmivo nemohu najít,díky za odpověd a pěkný den
     
  4. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    if67 nekoupila sis náhodou omylem zuzino superhnojivo? Pokud ve stánku stále vidíš superkrmivo a chybí ti tam zuzino superhnojivo, tak tomu tak bude. Je potřeba kliknout přímo na ikonu položky, kterou si chceš zakoupit. Pokud klikneš na její cenovku, tak se může stát, že vybereš tu pod ní. Pokud jsi opravdu zakoupila superkrmivo a již jej ve stánku nemáš na výběr, tak kontaktuj herní podporu.
     
    moncicak7070 a radyn.m tohle ocenili.
  5. if67

    if67 Perspektivní autor

    tak já nevím,asi jsem koupila omylem superhnojivo protože mi v obchodě zmizelo,jinak děkuji
     
  6. strapak58

    strapak58 Zelenáč fóra

    stále mám jarmark uzavřený......
     
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    A taky mít budeš, podívej se do Centr.oznámení. viz Akce.
     
    gigis99, Y_n_O a -Jara05- tohle ocenili.
  8. bertoldek

    bertoldek Rádoby autor

    jarmark nejde 3.3.2022 a nic
     
    jana151049 tohle ocenil(a).
  9. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    bertoldek tento Renzův jarmark byl kvůli technickým problémům zrušen.
     
  10. Beruška007.c

    Beruška007.c Zelenáč fóra

    zdravíčko, možná to už někde zmiňované bylo nebo jsem ten jarmark propásla ale přijde mi že dlouho nebyl, není tato akce zrušená ?
     
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Beruška007.c - ahoj, naposledy měl být v březnu, ale kvůli technickým problémům byl zrušen - viz příspěvek od Doba hned nad tvým.
    Bližší informace nemáme
    Hezkou sobotu
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  12. hanynkach

    hanynkach Pilný autor

    Balónky jsou jednoduší.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsem se šla na jarmark podívat. V prohlížeči Phobos a Deimos, tedy Děs a Hrůza, v klientovi šly jakž-takž balónky. Mno, tak jak jsem napsala už kdysi dávno, něco navíc mít prostě nebudu, protože tohle se na mém PC hrát nedá. Až si pořídím nějaké dělo od NASA, třeba zase budu překonávat vlastní rekordy a pár minut před koncem akce vyzvednu odměnu...
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Rád bych vybral vajíko čarodějky,které lze vybrat už po několikátý pouze jednou,ale bohužel,nějak se to seká,takže ztoho nic asi nebude!:cry:
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  15. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11 teď jsem zkoušel odehrát balónky na mobilu a žádné sekání jsem nezaznamenal. Hned druhá hra byla za 26 žetonů.
     
    -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tak bude chyba někde jinde.:cry:
    dodatek
    Nikdo mi nevymluví,že se stim něco nedělalo.Dříve nebyl problém na mobilu nahrát v balóncích 20 a více bodů,skoro každou hru.Nyní je to nehratelné.Na komplu,než najedu na zajíce a milostivě zalícím je skoro v....
    No nic,tuhle miniakci odepisuju.:p
     
    Naposledy upraveno: 5/3/23
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11

    Na mobilu jsem to nikdy nehrál, tak nevím. Nicméně na počítači si okno hry zmenšuji, aby herní prostor byl malý a rychleji jsem mohl myší přejíždět k balónkům.
     
  18. 1saxik

    1saxik Zelenáč fóra

    kdy začne Renzo? Měj začít v 10 hod. Nebo to špatně čtu?
    díky
     
    eksot19 tohle ocenil(a).
  19. kytička62

    kytička62 Aktivní autor

    a kdy začne? je 11 hod a nic se neděje.
     
    eksot19 tohle ocenil(a).
  20. eksot19

    eksot19 Rádoby autor

    Ou díky, závada není na mém stroji.
     
    dufi40 tohle ocenil(a).