Renzův jarmark / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 14/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Radoneza

Radoneza Pisálek fóra

Zdravím všechny .....já se tak těšila na Jarmark, a mám akorát zkaženou náladu. :oops:
    Chtěla jsem si koupit za 200 žetonů superkrmivo. Zadala jsem , koupila jsem , a krmivo nikde!! Vůbec se mi nepřipsalo a přišla sem i o žetony. :cry::cry: Za mě zklamání...:sleepy:

2. Skali

Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

Radoneza - zdravím, zkus zavřít kompletně hru - klienta/prohlížeč a naloguj se znovu. Pokud by to ani pak nebylo v pořádku, obrať se na Herní podporu a požádej je o pomoc.
    Jak kontaktovat herní podporu

-Jara05- tohle ocenil(a).
  3. if67

if67 Perspektivní autor

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat, na jarmarku jsem si za vyhrané žetony chtěla vzít odměnu 60 superkrmiva,200 lístků mi to vzalo a krmivo nemohu najít,díky za odpověd a pěkný den

4. Dob

Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

if67 nekoupila sis náhodou omylem zuzino superhnojivo? Pokud ve stánku stále vidíš superkrmivo a chybí ti tam zuzino superhnojivo, tak tomu tak bude. Je potřeba kliknout přímo na ikonu položky, kterou si chceš zakoupit. Pokud klikneš na její cenovku, tak se může stát, že vybereš tu pod ní. Pokud jsi opravdu zakoupila superkrmivo a již jej ve stánku nemáš na výběr, tak kontaktuj herní podporu.

radyn.m tohle ocenil(a).
  5. if67

if67 Perspektivní autor

tak já nevím,asi jsem koupila omylem superhnojivo protože mi v obchodě zmizelo,jinak děkuji

6. strapak58

strapak58 Zelenáč fóra

stále mám jarmark uzavřený......

7. Pitrýsek47

Pitrýsek47 Orákulum fóra

A taky mít budeš, podívej se do Centr.oznámení. viz Akce.

gigis99, Y_n_O a -Jara05- tohle ocenili.
  8. bertoldek

bertoldek Rádoby autor

jarmark nejde 3.3.2022 a nic

jana151049 tohle ocenil(a).
  9. Dob

Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

bertoldek tento Renzův jarmark byl kvůli technickým problémům zrušen.