Renzův jarmark / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 14/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    kaolín11
    [​IMG] nachystaj si žetóny, nech tam môžeš hneď vpálíť, kým sa hamburgčani zobudia;)
     
  2. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Teprve teď jsem po letité pauze (už cca 1,5 roku hraji) jsem se pustila do Renza. Do této doby jsem jej vždy nějak přehlédla, "zazdila" apod. Lístků bylo a je dost. Tak jsem vyzkoušela všechny hry. Nakonec jsem zůstala u střílení balónků, které mi šlo nejlépe. Vystřílela jsem si plameňáka a mám křeč v ruce. Ale jsem spokojená.
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Teď jsem nahrála na vedl. farmě u Piráta nejvyšší počet bodů a napsalo mi to 1, to je stále rozbitý? :oops: a dostala jsem opravdu jen 1
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evoku57

    Obrať se na podporu, když tak se to předá zase vývojářům.

    Fajn hru pezt
     
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Už jsem psala, čekám na odpověď, snad se to do večera vyřeší, bo Renzo končí ;)

    Edit: problém měl být odstraněn 13,30 hod. a nestalo se tak, kdy bude skript, bude to ještě dnes, abych mohla něco vyzvednout v krámku?
     
    Naposledy upraveno: 5/11/21
    -Jara05- a pezt tohle ocenili.
  6. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    huraaa! mam marmeladnika :D :D stalo ma to 35 hier po sebe, no dala som to :)
     
  7. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Teď je nová odměna Vajíčko čarodějky a týká se to měsíč. světa.:)Chtěla bych vědět, zda to platí i na Strašidelný dům
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evoku57
    Ano bonus funguje i ve Strašidelném domě ;)

    Fajn hru pezt
     
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Pezt, díky moc :)
     
    -Jara05- a pezt tohle ocenili.
  10. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]
    mám nakúpené, pikolka čaká na svoj čas pri Majáku, Vajce čarodejnice som dala liahnuť do Strašidelného panstva, škoda, že vyliahnutý Čarovný zámok z maznáčikova mi do panstva už nešiel preložiť, lepšie by sa mali pokope:D
     
    GordonSargent, evainfo a kaolín11 tohle ocenili.
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Vzal jsem pouze mazlíka!8)
    Medvědího kámoše oželím!:cry:
    Danka722
    Jak jsem v minulosti vyzkoušel, dá se pravidlo jednoho mazlíka na plochu obejít! Například ,šlo to u pařezu. Upgradovanej pařez mám na mýtině,pak přidali druhej a šel tam také! Akorát je už nikdy nesmíš dát do lišty. Pak už to bohužel nejde. Ono v podstatě než se mazlík "vyklube" je to úplně jiná dekorace!:)
     
    Naposledy upraveno: 6/1/22
  12. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    kaolín11
    pne mám tiež obidva na jednej ploche, hlavne ich nikdy omylom nezbúrať, žeby to šlo, keď tam dám najprv zámok a potom priložím vajce? vyskúšam..;)


    edit

    hmm, nejde to[​IMG] :(;)
     
    Naposledy upraveno: 6/1/22
    GordonSargent a kaolín11 tohle ocenili.
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Však zato nic nedáš. Ale určitě to půjde!
    Jak jsem právě vyzkoušel,tak už to nejde.Zřejmě pařez byl poslední!
     
    Naposledy upraveno: 6/1/22
  14. elaairena

    elaairena Pisálek fóra

    co je to jc?
     
  15. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj elaairena, JC je zkratka pro dekoraci John Citrón. Účinek této dekorace je +5% šance na vyskočení předmětů. Takže třeba při akcích se dá její účinek využít pro lepší sběr padátek.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  16. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    dnes sa mi nejak darí, nebolo zbytočne premárnených tých 900 žetónov za pikolku
    [​IMG] :D;)
     
  17. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Ukořistila jsem pikolku,uvidím za tři hoďky,zda jsem udělala dobře a neměla radši ještě počkat na vajíčko čarodějky ...ale co,nemůžeme být přeci dvě čarodejnice na jedné farmě xD

    Odtajněno ... pánská návštěva v podobě Jacka
     
    Naposledy upraveno: 7/1/22
  18. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Vyzvedl jsem si pikolku a uvidíme jestli budu ještě hrát na mazlíka - už mi to jakože stačilo
    za tu dobu,co jsem nehrál balónky,tak jsem z toho úplně vyšel ze cviku

    Padl tanec v listí :)
     
    Naposledy upraveno: 7/1/22
    evainfo, -Jara05- a DANKA722 tohle ocenili.
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    DANKA722
    Schválně jsem vrznul na plochu dvě piccola, urychlil za fl a 2x melodie!
    Za celou dobu mi piccola přinesla z těch lepších ziskových dekorek 2x postřikovací umění a asi 3x Jacka!
    Na druhou stranu mi zase daly dost melodií,festivalů světla, pěstitelů, pokladů, pastí a jeden florenový strom!:)
     
  20. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký jarmark všem :) jsem dneska dobouchala to čarodějné vajíčko, ale u pikolky si dám čas asi na příště, až bude tepleji, aby mi ten vílí pramen nezamrzl xD :p