Renzův jarmark / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 14/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tak fakt nevím?!? Jinak vše v pořádku?!?xD
    Zřejmě opravdu dobrej matroš!8)
     
    DANKA722 a michnaj tohle ocenili.
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Všechny položky lze bohužel zakoupit znovu. Zůstane to tak, jak to je teď, a příště to bude opraveno.

    Fajn hru pezt
     
    DANKA722, evainfo a michnaj tohle ocenili.
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Hraji stále piráta i na vedlejších farmách a chtěla bych vědět :), proč když se netrefím, proč se neotevře i ta druhá bedna, abych opravdu věděla, že je tam klíč a ne že jsou ve dvou bedýnkách jen mince? Abychom nenadávali, že je pirát zloděj, ale že mi děláme chyby, to by bylo průkazné, prosím raportujte to na RT, pokud by to umožnili, že se můžeme podívat i do té druhé bedýnky, tak bychom byli spokojeni
     
  4. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Dodám ešte k Renzovi: vyberiem komodity a hlavne mazlíka. + ďalšie 2 normálne lístky každý deň si nemôžem nechať ujsť
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jsem teda napnutej,jak se stím programátor popasoval!:) Že by další mazlík na obzoru?!?:DJinak postřílím zepár balónků a žetony nechám na příště!:)
    Co k tomu dodat?!? Deme do toho mlátit hlava nehlava!8)
    Na druhou stranu ,jestli to není úmyslný! Přece jen spotřeba lístků je nemalá!:eek:

    Dodatek
    Než sem stihnul nahrát potřebnej počet žetonů,tak to fakt opravili.No nic mám nahráno na příště!:cry:
     
    Naposledy upraveno: 3/11/21
    evainfo a DANKA722 tohle ocenili.
  6. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Akožeee. tak teraz som zvedavý na odpoveď od adminov lebo toto mi nejde do hlavy. Celý čas od začiatku Renza mi ukazovalo ako odmenu plameniaka, minule som vybral jednoho. Teraz konečne nahrám 1 200 bodov a idem ho kupiť. mačkam asi tak 10krát nech mi to kúpi a nič. Reštartnem hru, prídem do renza a plameniak nikde. To čo je za bordel toto? :D Však odmeny si môžeme vybrať 2krát tie isté, ako napríklad slonov, lienky a iné... Prečo mi nejde zobrať plameniak? Teraz po reštarte klienta ho tam už ani nemám v odmenách, ani keď sa príhlásim cez Unity tak tiež nič.:mad::mad::mad::mad:
     
    Naposledy upraveno: 3/11/21
  7. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Peto121 tohle ocenil(a).
  8. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    to isté tam bolo napísané aj pri tom slonovi minule preto som napísal ten príspevok.
    Edit ešte: ja som chalan tak prečítal som si to :) ano keď prišlo info o 10:00
     
  9. alenal

    alenal Stálice fóra

    Chtěla jsem se zeptat, to Lovec pokladů nejde hrát!!! Stále mi to píše nahrané body 1, nejvyšší skóre 6 - žeton 0. Teď jsem měla nalezených 6 klíčů, hra se vypnula a objevilo se stejné okno nahrané body 1 nejvyšší skóre 6 - žeton 0. Děkuji za odpověď
     
    filomena1952 a 12Orol tohle ocenili.
  10. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    alenal to si ešte asi nehral/la balóniky :D :D tam ťa to oklame približne každú 6 hru :D
     
  11. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj

    tronaldo55
    , některé odměny lze získat jen jednou. To že šel Bublík získat opakovaně byla chyba, na kterou se určitě nikdo nezlobil ;).

    Nyní se Domicil pro plameňáky zobrazoval i některým hráčům co už ho minule vyzvedli. Byla provedena oprava. Takže teď už se ti správně nezobrazuje a nejde koupit.


    alenal, jedná se pouze o grafickou chybu a na opravě se pracuje. Žetony se připisují správně. Pokud by jsi měla pochybnosti o počtu připsaných žetonů, prosím kontaktuj herní podporu.

    >>Jak kontaktovat herní podporu<<


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    evainfo, BigClick a Skali tohle ocenili.
  12. alenal

    alenal Stálice fóra

    Děkuji za odpověď, ale mě se sama hra při šestém klíči vypnula a nic se nepřipsalo, a stalo se to vícekrát.
     
    12Orol tohle ocenil(a).
  13. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    alenal, jediný způsob jak zjistit co se připsalo, je kontaktovat herní podporu. Tady na fóru to nezjistíme. Není zač ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zdravím
    Dotaz
    Podařilo se někomu vyzvednout plameňáka, dříve než to opravili?!? Ať mohu tiše závidět!:cry:
     
    evainfo, DANKA722 a Y_n_O tohle ocenili.
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kaolín11
    Byla to jen vizuální chyba, ve skutečnosti tam nebyl a nešel vyzvednout. Takže předpokládám, že se to nepodařilo nikomu ;)
    Ani mě ve 14:10 :D
     
  16. 12Orol

    12Orol Perspektivní autor

    Rovnaký problém ako píšeš, celé to je zle. Z truhly vyskočí skoro vždy kľúč a pripíše jeden žetón, prípadne nula... :(
     
  17. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Hrála jsem Lukáše a čím více jsem se snažila rafičku zastavit uprostřed, tím horší to bylo. Tak jsem ji schválně zastavovala kousek vedle a ejhle bylo to lepší. Tak nevím nevím o_O Statečně jsem to dohrála na 1200ž, neboť jsem chtěla mazlíka :inlove:
    Dále zatím nehraju :wuerg:
     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já od konce flashe nehraju vůbec. xD No, tak něco navíc prostě nemám, páč na totok nemám nervy. Dřív jsem si u Lukáše překonávala vlastní rekordy, pár minut před koncem akce jsem stihla vybrat nějakou cenu, o kterou jsem stála; teď to nedám. A lovit po troškách a ztrácet u toho čas mě nebaví.
     
  19. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG] :music:;)...
     
    evainfo, GordonSargent a pezt tohle ocenili.
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    DANKA722
    Sem si to myslel,že to půjde.Protože,když sem naněj kliknul v pohodě bych ho koupil. Žádná vizuální chyba!:cry: Tak tiše závidím!xD
    Žádám kompenzaci!!:wuerg:xD Prosím, předat vrchnosti!:cry: