Renzův jarmark / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 14/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. barca279

    barca279 Vážený autor

    takže je po generálke,na fleši 15-20 žetonov s lukášom,teraz 2 žetony .moje obavy sa potvrdili nejde to.1200 žetonov nazbierat ked mi bude davat 2 .to zoderiem aj to kladivo:p
     
    evainfo a kiki2305 tohle ocenili.
  2. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    No nic,lístky je zbytečné plácat.Hraji lukáše,kliknu jednou a přitom mi to ukáže sem sem odklikla obě ručičky.No jo no,holt nejde vše na první dobrou.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Nic se neseká, Lukáš mi šel i v testu dobře, nemůžu napsat výborně, protože jsem mohl uhrát víc bodů, ale to je moje chyba.
    Dnes 15 bodů. Lístků mám 121.
    Já bych chtěl Bublíka :D
     
  4. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Bohužel, už při prvním Renzovi v Unity, když jsem to tehdy zkoušela, to bylo zlé, ale teď je to opravdu bída. Nechám lístky na později, třeba se to zlepší.
    Prozatím u Lukáše ubohé 3 body a krtci a balonky po 2. Přitom krtky jsem dle grafiky (omráčený krtek a hvězdičky) trefila všechny.
    No nic, Renzo naštěstí není alfou a omegou farmy :p.
     
    astrid888, evainfo a matlafous123 tohle ocenili.
  5. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Přikláním se k barca279 - dřív jsem uhrála u Lukáše min. 15 bodíků jako nic, teď to tam smolíčkuju po 3-5....
    Hlavně ta nejrychlejší část - dělá si to co chce - zastavuje kdy chce, kde chce. Takže 1200 na nového mazlíka bude tak někdy na vánoce....(pokud bude Renzo pravidelně):sleepy:
     
  6. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Tak Bublík je doma. ;)

    [​IMG]
     
  7. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Také hlásím Bublík doma :inlove: Utraceno 80lístků u Lukáše.
     
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Získala jsem Bublíkovo vajíčko a jsem spokojená, ale Renzo mne nebaví :p
     
  9. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Syslík nasyslil bodíky z předchozích jarmarků,takže Bublík už bublá na hřišti ;)

    Před chvílí jsem připravila vepříka s dřevěnou nohou o 75 žetonů ( 6 stupeň ) :D
     
    Naposledy upraveno: 21/1/21
  10. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Mám mazlíka a ramamince a zbylo mi ještě 100 lístků. Mlátím balonky, protože to ostatní mi nejde. Průměr 18 žetonů na hru. Zvláštní je, že mám minihru beze zvuku. Buď jsem někde něco zapomněl zmáčknout, nebo je to v Unity uzpůsobené i pro neslyšící :D.
     
  11. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Hurá už mám bublíka a 104 žetonů mě ještě zbylo.Zítra budu pokačovat.
     
  12. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    To je za trest si to dělá co chce :wuerg:
     
  13. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Ten renzo to je čosi strašného... Na balónikoch sa má dať maximálne nahrať za 26 žetónov a už asi 6krát sa mi stalo, že som maximálne nahral 500 bodov čo bolo za nejakých 8 žetonov tuším a to som všetky balóniky zostrelil. Je to ešte horšie ako predtým. Žiadam kompenzáciu! Normálne mi vráťte lístky *** RT!
     
    drahulína a kikiriki tohle ocenili.
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Ale jo docela to jde

    Screenshot_1.png
     
  15. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Tak ještě SH, Zuzi a SK a další ceny už mě nezajímají, budu syslit žetony do zásoby.

    tronaldo55 - klííííd, ať ti neprdne cévka. Malované obrázky za to nestojí ;).
     
    astrid888 a berkaKolchoznice tohle ocenili.
  16. kikiriki

    kikiriki Rádoby autor

    Tak Renza tentokrát musím odpískat, vůbec to nejde hrát. Normálně na balónkách nastřílím vždy 20-22 bodů, tentokrát jen 8 a víc ani ránu, protože je to strašlivě zpomalené nebo se mi hra úplně zasekne.
     
    drahulína tohle ocenil(a).
  17. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    ještě jsem zkoušel lukáše normálně jsem považoval 9 žetonu za neuspěch ted jsem rad že jsem rád 15 to je zázrak 20 sci-fi:oops:

    protrápil jsem se k bublikovi ( naštěstí jen 200 bodů)a dávám renza k ledu
     
    Naposledy upraveno: 21/1/21
  18. Dulisro

    Dulisro Perspektivní autor

    Já teda nevím jak komu co jde, hrála jsem balonky a lítalo to všude jinde nešlo se ani trefit takže 2 hry po 0 bodů. Takové akce si nechte až vše opravíte. Je neskutečné jak se to vše pokazilo. Když chci na jiné pole klikám i 3x tato farma mě nebaví jestli to tak má zůstat končím po 11 letech tato hra by mě přivedla o nervy. Bude nějaká náprava a kdy?
     
    jirka2000 tohle ocenil(a).
  19. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak jsem zkusil Luďka v té aplikaci - tam kde jsem pod Flashem měl 20 bodů, výjimečně 15, dostal jsem se na skvostný výsledek 3 body...
    Pokud si někdo z RT myslí, že o to více budu kupovat jakési lístky, hluboce se mýlí...
    Prostě oželím další funkci hry - i bez Renza se dá žít.
    Jen se bojím, co nastane, až si většina hráčů řekne "i bez Farmeramy se dá žít"...

    EDIT: Zdá se, že přímo v EDGE to jde přece jen lépe... Jen nechápu, proč musím kvůli jedné funkci hry přecházet k jiné aplikaci a kvůli druhé k další. Pod Flashem se to chovalo v každém prohlížeči stejně, nezávisle na tom, zda šlo o Edge, Operu, Firefox, Chrome a kdo ví co ještě... Kde asi udělali programátoři chybu?
     
    Naposledy upraveno: 21/1/21
  20. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, první hra u Lukáše 9 bodů pak 15. Třetí bouchanec je velká loterie. Zkoušel jsem balónky a tam 20 a teď 8. Tam se mi zase stalo že někdy nevystřelí když je třeba, ale lístků habaděj tak jdu zkoušet dál. Ono to půjde. ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách