Renzův jarmark / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 14/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj majule12, na předchozí stránce najdeš odpovědi, proč je Renzo v Unity spuštěn a ve flashi nikoliv. Mrkni prosím na příspěvek od danda-vnovis ZDE (klikni). Děkuji.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  2. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Bol som niečo vyzobať,aby mi neprepadli body a žetóny,ak náhodou....

    [​IMG]
     
  3. mp3ojka

    mp3ojka Zelenáč fóra

    Ahoj, chtěl bych se zeptat, vyhrané žetony po skončení jarmarku propadnou, nebo mi zůstanou abych je mohl využít při příštím jarmarku? Děkuji za odpověď :)
     
  4. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj mp3ojka, podle informaci které máme žetony i lístky zůstávají. ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  5. Štika

    Štika Mistr fóra

    Tak na co jsem obzvlášť zvědavá je Renzo.Jen takový malý dotaz, Renzo bude fungovat i v Klientu?
    Používám na Farmu Unity i Klienta. Kde se to zrovna míň seká. A poslední Lukáš byl v Unity k nehrání tak jsem to vypla.
    Ale chudáci modíci až Renza spustí to bude na foru zase mazec.

    Dob děkuji
     
    Naposledy upraveno: 20/1/21
    malanek70 tohle ocenil(a).
  6. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Štika Renzo půjde hrát v Unity/WebGL i v samostatném klientu.
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Také jsem zvědavá na posun kupředu. V testovací verzi jsem s Lukášem totálně pohořela... A to jsem dříve bořila vlastní rekordy...
     
  8. *Kuliočko*

    *Kuliočko* Vážený autor

    Hm tak to teda nevím,myslím že to moc nepůjde,když udělám prudší pohyb myší,tak se mi splaší a já ji pak honím po celé obrazovce.Takže si myslím,že Renzo bude katastrofa.
     
  9. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Renzo není zrovna můj přítel, ale určitě vše opět vyzkouším a když to bude propadák, tak se nedá nic dělat.
     
    sovicka64, matlafous123 a *Kuliočko* tohle ocenili.
  10. barca279

    barca279 Vážený autor

    ahojte,kedže unity sa hra velmi tažko dlho všetko trva,odhlasuje s a,presun na každe pole vkuse načitava,je na mieste otazka,bude s avobec dat hrat renzo?tam je potreba rychle prsty a myš,ma niekto skusenost s tym že to ide lepšie na nejakom našlapanom počitači alebo ide každemu tak zle?ja hravam toho leva s kladivom tam sa to dalo vždy nazberat tie žetony,ale teraz mam pochybnosti ,triafat balony a zabijat krtkov to sa nebude dat vobec podla mna
     
    evainfo, sabma411 a malanek70 tohle ocenili.
  11. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak já jsem asi jeden z mála kdo se těší a doufám že to nějak půjde hlavně teda minihra s lukášem :)
    Lístky se časem nastřádaly :p

    [​IMG]
     
  12. petramik386

    petramik386 Zelenáč fóra

    Já musím hru neustále obnovovat, několikrát klikat na jedno pole, než sklidím, nemyslím, že Renzo pojede nějak rychle.
     
    hroudov tohle ocenil(a).
  13. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Bublíka bych bral. Lístků mám 151, takže za normálních okolností naprosto v pohodě s Lukášem jsem dával průměr 18,5. Takže doufám, že 9 udělám.
     
    tenista99 a matlafous123 tohle ocenili.
  14. vrbovka

    vrbovka Aktivní autor

    Hmmm. Asi si už neškrtnu. Střílet balonky už asi nebudu. Ale třeba budu mile překvapená, že to funguje...:):p
     
    tenista99 tohle ocenil(a).
  15. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    V priemere 1 ku 3, že sa ti spustí hra a nebude ti to vôbec sekať. Mám silný notebook tak viem o čom hovorím. Unity ešte nie je poriešená a určite sa niekomu stane, že keď si dá minihru balóniky, že mu aj 10 sekúnd nič nepoletí (nepoletí žiaden balón)
     
    drahulína a tenista99 tohle ocenili.
  16. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Ahoj. Lístků 160ks. Tak snad bude vše šlapat jak má ;) Hraju Lukáše. Mám tam asi tak nejlepší skóre :p Balónky a krtka jsem taky zkoušela. No žádná sláva :wuerg:
     
    tenista99 tohle ocenil(a).
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Předpokládám,že odminule se toho moc nezměnilo,tak akce půjde bohužel mimo mě.Plnohodnotné farmaření na mobilu bude možné až v roce 2180!:wuerg:
     
    Apachie1, drahulína a matlafous123 tohle ocenili.
  18. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja som tiez buchala Lukasa s nim mi to islo najlepsie tak uvidime ako sa bude darit v Unity,mam 157 listkov tak snad daku odmenu vytrieskam :)
     
  19. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    takže v unity Renzo naprostý propadák, myš si dělá co chce, nejde vůbec nic, takže děkuji za takovou akci, škoda lístků, RT bravo!!!!!!
     
    drahulína tohle ocenil(a).
  20. WildJets

    WildJets Aktivní autor

    Tak mně Renzo jde v Unity klientovi dobře, hraju Lukáše... body zatím pokulhávají, ale to je tím, že jsem to dlouho nehrála, v prvních 2 kolech trefuji stabilně stejně :D
     
    hroudov a Pitrýsek47 tohle ocenili.