Renzův jarmark / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 11/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj Krypl,
    pokud máš stejný stánek jako já, tak ji si koupil za 150 žetonů 10 000 bbz a ne bz. Pokud se ti opravdu nepřičetly, skus si zrestartovat hru. Jestli ani to nepomůže, kontaktuj podporu. Jak kontaktovat herní podporu

    Edit: BBZ jsou body zkušenosti na Bahamaramu.
     
    Naposledy upraveno: 19/9/15
  2. Krypl

    Krypl Pisálek fóra

    a BBZ je,co ?
    Promin fakt se nevyznám a už to tam nemám.
    Myslel jsem,že dostanu zkušenosti.
     
  3. Hagerr

    Hagerr Expert fóra

    Konečně se mi povedlo po hodině mlácení krtků, bouchání paličkou a otevírání truhliček získat potřebý počet žetonů na novou stavební parcelu v řemeslnické čtvrti ;) a marmelédník je doma :)
     
  4. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    díval jsi se i na baha? pokud se nemýlím, tak je tam nyní 10k TBZ (neboli BBZ), tedy tropických bodů zkušeností
     
  5. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Krypl píše, že je ve hře nový - a tak přemýšlím, že asi ještě nemá Bahošku - kam se mu ty bbz mohly přičíst ? o_O
     
  6. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Pravděpodobně nemáš otevřenou Baha a ve stánku sis vzal body právě na ní. Určitě se ti po odkliknutí těch bodů muselo na farmě objevit okno s minimálně 5ti banány....

    Žádná tragedie, chtěl jsi body na postup na farmě. Zítra ti pošlu Slaný koláč a budeš mít o 2500 BZ víc než ze stánku.
     
    evainfo, duna.duna1 a kkunesovak tohle ocenili.
  7. honzi

    honzi Komisař fóra

    Mám takový pocit, že už snad i čtyři nebo pět :D

    Nic nedělám, jen šetřím lístky a čekám, kdy ty odměny konečně vymění... Už je to trapné... Hlavně že se zabývají zbytečnými prkotinami, ale na volání hráčů nereagují...
     
    evainfo a Pavlahan tohle ocenili.
  8. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    včera dráček, dneska můra - našetřené lístky se hodily, ale že mi to trvalo než přišla chuť to vyzkoušet xD

    a vůbec se to "nesekalo", téměř vždy mi dal Lukáš 15 nebo 20 žetonů, výjimečně 9
     
    Naposledy upraveno: 19/9/15
  9. Krypl

    Krypl Pisálek fóra

    Jmenuji se ve hře-ZemedělecJZD

    A ano přišli jen ty banány
     
  10. ester7791.

    ester7791. Rádoby autor

    Ahojte .
    Tak čítam že na Lukášovi to seká viacerým .
    Už už som si myslela že to zapríčinil nemenovaný mok čo som si dala na jarmoku . :)
    Ale ako vidím je problém tu v hre .
    Asi nám neostáva nič iné ako počkať do nového jarmoku , do vtedy to snád bude opravené .
     
    dana9494, skalara.v a Janké861 tohle ocenili.
  11. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Bohužel mi to píše, že neexistuješ ... napsal jsi tady ten nick správně?
     
  12. lubin1234

    lubin1234 Velmistr fóra

    Abych řekl pravdu, mě se Lukáš neseká, ani jiná soutěž ( Lovec pokladů a Nářez s krtky ) , celý jarmark mám bez sekání. ;)
     
  13. JessikaJessika

    JessikaJessika Rádoby autor

    prosím kde najdu noční můru??
    koupila jsem jí na jarmarku a nemůžu jí najít
     
  14. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj JessikaJessika,
    noční můra by na tebe měla čekat v dekoracích.
     
  15. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Osobně bych taky uvítal nové odměny, ale aspoň je tam moringa xxl, tak mám pro co hrát :D. Dokoupil jsem pouze 7 lístků, abych měl těch 450 žetonů a povedlo se ;). Hrál jsem jenom krtky a docela se dařilo. Většinou 20 žetonů, někdy 15 a jenom jednou nepovedená hra za 5 žetonů. Nejvyšší dnešní skóre bylo 2015 bodů ;).

    [​IMG]
     
  16. JessikaJessika

    JessikaJessika Rádoby autor

    bohužel ho tam nemám ani po odhlášení a přihlášení hry

    tak už jsem jí našla opravdu je v dekoracích, ale nesmí hledat přes kombajn
     
    Naposledy upraveno: 20/9/15
  17. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    JessikaJessika,
    v tom případě ti nezbyde asi nic jiného, než kontaktovat herní podporu, která jediná ti může zjistit, kde je. Jak kontaktovat herní podporu. Zpráva však musí mít minimálně 140 znaků.
     
  18. KackaEska

    KackaEska Zelenáč fóra

    ahoj, prosím, poraďte...když teď nahraju nějaké body ale nic si nekoupím, zůstávají do příštího jarmarku?
     
  19. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj KackaEska,
    nemusíš mít obavu, vše zůstane do příštího jarmarku tak, jak ho opustíš.
     
    KackaEska tohle ocenil(a).
  20. ja-pe

    ja-pe Znalec fóra

    Dotaz v Renzo jarmarku jsem se dostala v lovci pokladů do 4.kola bedýnek s poklady...až tam jsem trefila do bedýnky s žetonem a byl mi připsán pouze 1 žeton!!! To se mi ještě nestalo...(jak bedýnky změnily barvu,vždy to bylo víc žetonů....)Přestala jsem sázet ,nepadalo a v jarmarku to už také nefunguje?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.