Renzův jarmark / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 11/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ivanka1980

    ivanka1980 Rádoby autor

    koupila jsem noční můru,ale nikde se mi neobjevila ani po restartování počítače
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  2. Kafemlejnek310.006

    Kafemlejnek310.006 Pisálek fóra

    Tak od začátku Renza je Farma extrémně zpomalená, vlastně skoro nelze hrát, samotný Renza je také hustý, u Lukáše po kliku na kraji, rovnou skočí na konec. Ztráta času a žetonu a nervů tam hrát. Ony ty chyby stejně nemá význam tady psát, protože jediná rada, koupel v čištění nejlépe Sava celého PC a jinak na technickou a tam řeknou totéž, a uzavřou bez diskuze. Tak musím počkat až skončí Renza a potom zase normálně zkusit hrát. No nic nového, takto již to je několik let. Příjemnou hru trpělivým hráčům.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  3. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    Ahoj ivanka1980 - noční můru najdeš v liště pod symbolem vázičky ale jenom pouze v parku anebo v Bahaparku. Pokud ji tam nenajdeš zkus se prosím odhlásit ze hry a znovu se přihlásit. Pokud ji nenajdeš ani poté tak pak mi nezbývá než tě poslat na Podporu aby prověřili tvůj účet. Jak na to máš popsané zde - Jak kontaktovat herní podporu. Svůj problém jim prosím popiš nejméně ve 140 znacích jinak se tvá zpráva neodešle.

    Přeji ti úspěšné hledání i fajn hru
     
  4. Jalko

    Jalko Pisálek fóra

    Ahoj, pěkně prosím zůstanou mi žetony do příštího jarmarku, nebo je musím vyměnit za dárky. Děkuji
     
  5. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Jalko,
    žetony i neproměněné lístky ti zůstanou na příště.
    Pěknou hru přeji
     
  6. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra


    Ve stručnosti - mám další moringu xxl.




    Jinak bych se taky přikláněl k variantě nových odměn nebo alespoň stromu a chlévu ;). A co třeba výměna SH za párty lístky, to bych uvítal :).


    _____________________________________

    skalara.v
    Ne, z těch párty lístků samozřejmě jenom kouzelní strašáci :D.​
     
    Naposledy upraveno: 15/7/15
    k.vitek, Lyzarka a skalara.v tohle ocenili.
  7. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Také mám moringu (už druhou z renza).
    Mohli by to trochu obměnit, jiný chlívek, jiné dekorky... to je fakt.
    Komeťáku - a za párty lístky si pak vytočit SH xDxD:eek:
     
  8. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Natali1465- bez urážky,hraju přes 4 roky a tahle rada už není rada.Pc čistím každý týden.Hra jede v pořádku,začne jarmark konečná.Zpomalení,sekání a zřejmě to není jenom u mne.Pro jistotu čistím znova,restartuji-automaticky. Možná by se měli naši vývojáři zamyslet,protože já už teda nevím co bych měla čistit.
    Neřeším to ,Renzo bude zase příště,nic mi neuteče.

    Natali-P.s. Vím,snažíš se pomoci.Čištění pc je základ a myslím si,že opravdu už všichni hráči ví ,co mají udělat jako první,pokud se hra seká.
    Je divné,že je to jen pokud naskočí jarmark.Až skončí bude vše ok.Hra jede v pohodě,Renzo ne. Pomalým připojením by se sekala hra celá. Předminule to bylo taky tak,minule v pohodě.Tak si počkám na příště,já to opravdu nehrotím. Flash player a pluginy taky zkontrolovány,víc dělat nemůžu.
    Pokud čtu pár stránek zpátky,tenhle problém nemám jen já,ale víc hráčů.Zkusím zas zítra,třeba to bude lepší.
    Tak pa a hezký večer.
     
    Naposledy upraveno: 15/7/15
    Sumec a Jezibaba62 tohle ocenili.
  9. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    Ahoj Monča*** - nechci se ani vytahovat ani dohadovat - ale pravidelně čistím PC ( a nejenom kvůli farmě) každý večer a farma, konkrétně Renzo mi šlo i dnes v pohodě, osobně a vlastnoručně vyzkoušeno dnes dopoledne. Napadlo mne ještě zda problém nebude v pomalejším připojení internetu a co mně konkrétně nejvíce pomohlo je to, že jsem si na farmu vyhradila jeden prohlížeč kde neprovádím žádnou jinou práci.

    Přeji ti fajn a pohodovou hru
     
    karolinka120484 a pezt tohle ocenili.
  10. 9klárka9

    9klárka9 Vycházející hvězda fóra

    Pořídila jsem si dračí vejce, můžete mi někdo poradit, kam se dá posadit a co umí? A případné bonusy platí jen na té konkrétní ploše? Díky.


    děkuji, Sopti ;)
     
    Naposledy upraveno: 16/7/15
  11. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj 9klárka9,
    vše o dračím vejci najdeš tady: dračí vejce.
    Přeji pěknou hru
     
  12. ThirtyThree

    ThirtyThree Pilný autor

    okey, dekuji za rady, draček se už líhne :) hezký den a Děsivku
     
  13. -Tonda1-

    -Tonda1- Rádoby autor

    Tak správný komediant, když vyjede na štaci, tak má určitě stánek štěstí plný zboží, aby se dalo něco vystřílet. U mě je to poloprázdné. Udělá s tím RT něco? To už se opakuje poněkolikáté, když Rendo dorazí. To ani nemusí do našeho města dojíždět ...xD;):D
     
    -Ivanička- tohle ocenil(a).
  14. Santiago*

    Santiago* Pisálek fóra

    koupila sem Moringu,ale neobjevila se mi nikde. kde ji mám hledat,mezi stromy nabo mezi dekoracemi ??
     
  15. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Santiago* - Mezi stromy na Baha. Ale musíš ji mít otevřenou také v opičím chrámu (za ZB v poslední místnosti).
     
  16. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Pár lístků chybí do moringy, kupovat je nebudu, buď tam bude příští Renzo nebo ne, prsknou tam něco jiného. Včera jsem jel podle farmářky co se soustředila na Lukáše, no to poslední kmitání to nevím jak se dá zastavit přímo ve středu ale první dvě ano. Lístečky přiskakovaly ale do moringy nemám 70 lístků jo kdybych neměnil za SK tak by byla, jenže kdyby nechali SK tak zase není naděje na strom. Mazlíky už nechci, mě stačí ráno odklikat stonek, klikám už jen dolní patra na BBZ a vyšší BBz ze stromků a stromů na farmě, na zbytek kašlu. Než prolezu stonek, tak to zamrzne nebo se to načítá tak rychle že pak už nemám čas pustit všechnu BZ plkající havěť co mám, sem tam se to sekne a pak to vyjde tak tak. Jinak ceny pěkně vybrakovaný, ještě mi tam chybí bobr a pes, toho jsem si odtajnil v jedné várce hned 4x, klidně tvůrcům odprodám pokud jim došli a u bobrů to samé, ale zadarmo to nebude, hezky za 15 floráčků8)
     
  17. Jezibaba62

    Jezibaba62 Zelenáč fóra

    Renzo je opravdu správný kolotočář, pěkně podvádí. Jsem si chtěla zabouchat s kocourem, ale dělá si to co chce, například po projetí oblouku, se mi rovná vůbec nerozjede a jezdí znovu oblouk. Nešlo by udělat, že by to fungovalo jak se sluší a patří? A jen pro jistotu podotýkám, počítač je vypucovanej, připojení optickým vláknem fofrbit a všude jinde je to bez problémů, jen ta farma blbne téměř pravidelně a pořád......
     
  18. Crower

    Crower Vážený autor

    Je mi to fuk jestli mi uvěříš nebo ne :D Video sice nemám, ale jestli stačí screen :D
    [​IMG]
     
  19. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Tak toto leto je to nejaké husté :D, ešte som nezabudla, že krtkovi treba robiť buch-buch na hlavičku a už je to tu znova. Rovnako ako Děsivka a vraj po dlhom-dlhom čase aj Recyklátor a to ešte nezabudli spustiť aj OaD. Ledva sa prestanem vytešovať, že som nejakú akciu zvládla, už sa môžem tešiť na ďalšiu - to sa mi veru páči :).
     
  20. ojfp.

    ojfp. Pilný autor

    Taky jsem se doběhla a na jarmarku pořídila Moringu v domnění, že získám strom, aniž bych měla zlaté banány, a teď je mi stejně k ničemu. Není to žádná výhoda, že nasbíráš body na jarmarku, neboť stejně musíš utratit banány.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.