Renzův jarmark / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 11/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. KOLENO1970

    KOLENO1970 Rádoby autor

    Šebejda,colu beru ale k ní rum aby se dala pít.U Lukáša docela dobrý průměr-víc než 15 žetonů :D.
     
    ELDORADO1970 tohle ocenil(a).
  2. Mkuře

    Mkuře Vážený autor

    Já měřím síly jedině s Lukášem,nikde jinde neriskuju. Vránu mám už delší dobu na ploše a snažila jsem se dosáhnout na draka, ale jsem teprve za polovinou a lístky kupovat už nebudu, tak snad máme naději na nějaké hezké odměny při příští návštěvě, kde svých zatím 511 žetonků utratím :p
     
    KOLENO1970 tohle ocenil(a).
  3. culík

    culík Pisálek fóra

    Zdravím.........koupila jsem si Moringu ale nikde v Bahamně - stromy jsem ji nenašla...co dělat?díky
     
  4. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj culík,
    strom by jsi měla mít v levé liště mezi stromy. Další věc je, jestli ji máš aktivovanou v deváté místnosti Starověkého opičího chrámu. V případě neaktivace ji na plochu nepostavíš. Pokud se ti jen neobjevila po koupi, doporučuji restart, nebo jen obnovení stránky.
     
  5. martina17

    martina17 Zelenáč fóra

    Koupila jsem si na jarmarku stavební pozemek v řemeslnické čtvrti za 1250 žetonů a nedostala jsem ho :( Mám pekaře SPA manažera a alchymystu a další pozemek mi nejde aktivovat.
     
  6. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

  7. Skeewe

    Skeewe Stálice fóra

    Jarmark končí a lístky odehrané. Většinou u Lukáše, tam je to snadné (až moc), stačí jen místo stisku tlačítka jej pouštět a soustředit se na pohyb zprava do leva, výsledek za 15 nebo 20, když mi padla za 9, dal jsem si pauzu a pak zas OK.
    Jelikož se flákám s chřipkou doma a mám čas, neváhal jsem utratit 100FL a zakoupit těch 150 lístků, jak říkám, když je čas.

    Ceny už jsou okoukané a těším se na příští (i Můra už je doma dvakrát).
    Kupóny na pomocníky jsou i ze stonku a tak je znova neberu, navíc je teď zrovna v akci sleva na ně.
    Moringy už taky straší na ploše, stejně tak jako kohouti, těch je z minulých TCH víc než dost.
    BBZ utrácet je škoda, jen stonek toho dá denně tolik, že se netřeba angažovat tady a obě dekorky už tolik netáhnou.
    Zbytek, co se týře hnojiv ani nekomentuji, škoda slov.

    Takže už aby tady byl další Renzo s novými výhrami, jen doufám, že nebudu litovat a budou lepší (stačí ale, že budou jiné).


    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 30/12/15
    tomokoco tohle ocenil(a).
  8. Katushka23

    Katushka23 Aktivní autor

    dnes jsem získala konečně draka - chtěla jsem použít čepičku (ohřívač vajec), kterou jsme získali z bonusového kódu - když z aktualizuji stránku tak mi z něho zmizí. Proč?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.