Renzův jarmark / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 11/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    tak k domacemu drakovi pocas tohto jarmoku pribudla aj nocna mora, a slo to celkom fajn tentokrat, ziadne sekanie...;)
     
    Ria30. a Hagerr tohle ocenili.
  2. Ria30.

    Ria30. Guest

  3. Krypl

    Krypl Pisálek fóra

    A jak se jmneuješ ty ? Já ti napíšu .)
     
  4. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    krypl

    JZD_Sestajovice

    Na tenhle nick pošli sovu, ten Slaný koláč tady pro tebe od rána syslím, už je dost okoralej, tak snad to dá ještě všechny body.
     
    maribeja a anickamalirka tohle ocenili.
  5. honzi

    honzi Komisař fóra

    Pokolikáté už jsou stejné odměny? Pošesté? Fuj! Copak je to tak těžké je změnit?
     
  6. dismirus

    dismirus Vycházející hvězda fóra

    Admini, mám prosbu, napište prosím RT, aby změnili odměny. Vždyť tohle už je vážně trapné!!!!!
     
  7. Lukyn5

    Lukyn5 Vycházející hvězda fóra

    Reno je šílenec a celá akce mi dá jen pár žetonu.. No nevzrušuje mě to..
     
    Maiki239 a tomokoco tohle ocenili.
  8. DivasPopi

    DivasPopi Pisálek fóra

    Super, těším se. Jakožto celkem nový hráč mi odměny nevadí, ale chápu rozhořčenost déle hrajících hráčů.
     
  9. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Takže pro mne je to stejné, jako několik posledních jarmarků. Mé hodnocení: 1.) Je príma, že získám za nic pár Zuzaniných vrtulí a ponožek. 2.) Je príma, že mi přibude pár žetonů do dalšího jarmarku. 3.) Je príma, že RT přijde o mé reálné korunky. Nic nového nenabídli, nemám zapotřebí nakupovat. Resumé: " 3 x za mne príma :( ".
     
  10. doben

    doben Ikona fóra

    Už mě nebaví pořád dokola ty samé minihry, proto jen pošetřím lístky na další. Sice ještě nemám noční můru, ale lístky opravdu kupovat nebudu.
     
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Já hraji pět let a taky se těším, pokud se Lukáš nebude sekat, ten mi jde nejlíp a zdaleka nemám všechny výhry :)
     
  12. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :) já jsem se skamarádila s Lukášem teprve o minulém jarmarku a byla z toho pěkná můra xD, takže tam mám ještě řadu cen, o které se dá soutěžit, ale obměna by neškodila, bylo by to vždy malé překvapení, co tam najdeme :p
     
  13. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Renzův Jarmark poslední dobou beru jako akci na SH nebo Zuzi SH. Prostě vím, že se něco děje, ale nijak zvlášť se o to nestarám. Dřív jsem se na jarmark těšil, ale trošku to se samými odměnami ztrácí smysl, bohužel :p. Snad se to časem zlepší ;).
     
  14. Inoxia

    Inoxia Pisálek fóra

    Já se na jarmark těším, protože ho zažiju poprvé, ale jestli tam jsou samé odměny už pár let tak se nedivím že to "veterány" nebaví. :(
     
    evainfo, Maiki239 a tomokoco tohle ocenili.
  15. nepleska

    nepleska Aktivní autor

    Jeej teším sa že renzo sa vrátil, posledné čo som si tam ja vymenila bol ďalekohlad nočné kúzlo...:D a to už je poriadne dávno. *Mám radosť, že dračie vajce ostalo, uvidíme koľko žetónov sa mi podarí..čo si pamätám, mne išiel najlepšie triafať ten lukáš :D držte palce :D
     
    evainfo, tomokoco a duna.duna1 tohle ocenili.
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Hrají také 5 let a moc se těším,tedy nato až to zabalí a pošupajdí zase o dům dál!o_O
     
    eleanorelik1 a ldivacka tohle ocenili.
  17. ldivacka

    ldivacka Magnát fóra

    Jarmark dobrý, aspoň se nebudu nudit, houby mám dávno hotový, ale brala bych spíše děsivku na tři dny, chci dodělat ty nové úkoly.
     
  18. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    Já hraji rok, zdaleka nemám všechny odměny a ani nebudu mít, protože sbírám žetony na pozemek a chybí mi něco kolem půlky. No, spíš víc než půlka. Takže já budu makat na pozemku, abych si mohla otevřít další řemeslo. Eleanorelik1
     
    evainfo a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  19. Foxík25

    Foxík25 Aktivní autor

    ldivacka - Jo,také bych brala raději hřbitov. Také mám rozpracováno :sleepy:
     
    evainfo a ldivacka tohle ocenili.
  20. mijinka73

    mijinka73 Aktivní autor

    No tak odměny opět nepřekvapily, zmlátím pár krtků, vyzvednu si další moringu XXL :p a tím pro mě jarmark skončí :(
     
    evainfo, Maiki239 a kaolín11 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.