Renzův jarmark / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 7/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    To bude tím, že jak říkal Varun, makají ve dne v noci. Jen je otázka na čem nebo komu na co makají :pxD
     
  2. beny1967

    beny1967 Pisálek fóra

    Tak mám třetí noční můru,nemůžu ji nikam umístit ani darovat.Moje chyba.měl jsem si dřív přečíst že je to chyba.
     
  3. sisinka

    sisinka Pilný autor

    chtěla jsem si jít pro další moringu, ale nějak se nemůžu soustředit. Nechám si to asi až na pozdní večer, snad už to pak půjde v klidu a bez chyb :)
     
  4. EleanorCaen

    EleanorCaen Rádoby autor

    Tak jsem si pořídila druhé kohouty a doplnila stav SH a Zuziných hnojiv, zbytek lístků možná ještě domlátím, ale žetony si asi nechám na příště. Pokud se zadaří a do příště se nezmění odměny, tak zkusím ještě třetí kohouty, čím víc, tím líp :).
     
  5. popleta54

    popleta54 Zelenáč fóra

    Ahoj,chci se zeptat. Konečně jsem si vybouchala parcelu na pekařství, ale když kliknu na ukazatel, tak mě to nasměruje do banky, abych si ho koupila za peníze. to nechci. myslela jsem si, že když si ho zakoupím u Renza, že půjde normálně postavit. poradíte mě někdo co s tím? nebo jsem zbytečně vyhodila 1250 žetonů?
     
  6. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

  7. popleta54

    popleta54 Zelenáč fóra

    děkuji za radu, pekárna už stojí. musela jsem vypnout a zapnout hru.
     
  8. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Dneska jsem si vyzvedl jenom moringu xxl, ale to mi tentokrát stačí ke spokojenosti :). Příště možná něco víc... :p
     
    mirae a sisinka tohle ocenili.
  9. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím beny1967, napiš na herní podporu, není to tvá chyba, předmět neměl být k dispozici, takže žádej vyřešení problému a vrácení hodnoty. Vždy je domluva možná.

    příjemnou hru danda
     
  10. jisenka53

    jisenka53 Zelenáč fóra

    Jarmark je fajn, ještě kdyby se tak připisovaly vybouchané žetony, takhle je mi akce na prd.
    Nemá někdo stejnou zkušenost?
     
  11. Leenicka07

    Leenicka07 Zelenáč fóra

    Zdravim chtěla bych si koupit Moringa XXL která je ke koupi v renzovým jarmarku ve stánku,ale půjde mi zasadit na louku,když nemám základní strom Moringy? Děkuji za odpověd :)
     
  12. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím Leenicka07, půjde a zasaď jí přímo. Přesně z toho důvodu obsahuje Moringa z Renza i základ. Po odstranění do lišty se ti pak již rozloží na základ a upgrade.
    Jediné, co musíš mít, je otevřená moringa v chrámu, jinak si na ní budeš muset počkat, až ji za zlaté banány odemkneš.

    Příjemnou hru danda
     
    mirae tohle ocenil(a).
  13. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Zdravím, tak jsem byla u Lukáše, nabouchala jsem přes 22 tisíc bodů, lístek mi zmizel, ale žetonek se nepřipsal žádný, jsem z toho zklamaná
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj fany2020

    Zkus aktualizovat hru (F5) popřípadě restartuj hru, pokud se nic nepřipíše budeš muset kontaktovat herní podporu na prověření Jak kontaktovat herní podporu.

    Hezkou hru přeji
     
    fany2020 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.