Renzův jarmark / Diskuze (20.3. - 22.3.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 19/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Ahoj,
    tak to dnešní zatmění působí i na RT :D Koupila jsem si balíček florenů za 120 kaček a vida, ejhle a jejda.. možná bych ještě ze světa citoslovců použila wau, týýjo... :D dostala jsem Johna Citróna, ;) mého prvního ;)... zakoupeno 150 lístků za 100 florenů a vymlácená druhá můra ;) jupí.. ještě zbylo 48 kousků.. no když bude se dařit podobně jako při vidině druhé můry tak i druhej horkej pramen navštíví mou farmu ;)
    Ať máte pevnou ruku a pěkný den Andulííí
     
  2. llew65

    llew65 Vážený autor

    Ještě 220 žetonů a moringaXXL bude na baha. Hraju jenom Lukáše, na krtky nemám šikovné ruce a v truhlách jsem klíč ještě nikdy netrefil?!
    Všem farmářům hezký víkend.
     
    skalara.v a evainfo tohle ocenili.
  3. Scorpion1211

    Scorpion1211 Zelenáč fóra

    Moringu xxl jsem si koupila za žetony...leč..bohužel, nejde ji umístit na baha. Tohle mi nepřijde trošku fér, protože než se k němu dostanu abych si ho aktivovala tak uteče spousta času a banánu...nejdřív člověk musel nahrát potřebné množství žetonů a ted ještě musí nahromadit více jak 100 zlatých banánů aby si ho mohl dát na plochu....takže strom na mě bude čekat v inventáři aspoň rok a žetony taky pryč a jejich nahrání taky nějakou dobu trvá...
     
  4. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahojky,
    kedže som si v minulom jarmoku vybrala dračie vajce, tak tentoraz ma zlákala Moringa xxl. Mne sa darí jedine u Lukáša, tak to nebolo ani teraz inak a vďaka nemu som si vybúchala
    [​IMG]
    Tak som bežala si ju odomknúť do chrámu, aj keď mi ostali už len 7 ZB, ale stromček je už posadený a mám z neho radosť;).
    [​IMG]

    Všetkým vám prajem, aby sa darilo čo najlepšie a získali ste tak, čo najviac žetónikov a následne vymenili za to, čo vás poteší.
    PS:
    anickamalirka, gratulka k Johnovi:)

     
  5. žufánek

    žufánek Rádoby autor

    Hráč Samec si stěžuje,že dávají dvě akce najednou,je to fakt,že se farma seká,ale RT nám chtělo udělat radost a vyplnit nám čas mezi tím,nežli nám uzrají akční plodiny,abychom se nenudili a hráli ve volných chvílích Renza,ale ten se holomek také seká,tak co dělat,nějak to musíme ustát.Přeji všem krásnou a pohodovou hru bez adrenalinu.
     
    jar*lad a evainfo tohle ocenili.
  6. Nenince

    Nenince Aktivní autor

    V jamarkčnom koši máte chybu.Ukazuje 200x superkrmivo a 50 x superkrmivo.
    A ešte jedna otázka.Ak zakúpim Morungu XXL tak automaticky dostanem aj obyčajnú moringu?
     
  7. toibf

    toibf Rádoby autor

    tak jsem se přes Lukáše konečně dopracovala k dráčkovi, jupíííííííí, všem přeji přesnou mušku, at se vám taktéž zadaří se dopracovat k vytouženému cíli
     
    skalara.v, evainfo a anickamalirka tohle ocenili.
  8. šebejda

    šebejda Baron fóra

    jupí-obnova předmětů u Renza...Děkuji milé RT, vypadá to, že jsi konečně poslouchalo naříkání nás hráčů:) Jdu to mydlit a milé RT, bude mne to stát i nějaké korunky, ale tentokrát nelituji:)
     
  9. Stilgar1950

    Stilgar1950 Zelenáč fóra

    Chtěl bych se zeptat, nemám ještě aktivovanou runu na Moringu a když si u Renza koupím Moringu XXL, budu moct ji vyměnit při akci O&D?
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  10. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    :)
    Trocha statistiky alespoň u mě..
    koupeno 330 Fl (120Kč) = koupeno 150 lístků zbylo 230 fl
    - 10 jsem dostala za přihlášení ve hře..
    Získáno:
    - noční můra (druhá) +20% co 10 hod
    - dekorace horský pramen 660 BBZ co 7 hodin
    - John Citron (za nákup Fl)
    a zbylo 174 žetonů

    čili za 40Kč (1/3 balíčku FL) beru tohoto Renza za velmi úspěšného
    jěště bude 8 pokusů cca 160 žetonů když bude pevná ruka takže ještě i další dekorka na krejcary přinejhorším 2-3 pokusy dokoupím za 2-3 FL ;)

    Krásný víkend Andulííí
     
    karolinka120484, skalara.v a evainfo tohle ocenili.
  11. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Když se budeš snažit, tak za chvíli budeš mít možnost si otevřít tu zbývající zadarmo, tak je to asi vcelku jedno.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  12. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj Stilgar1950,

    doteraz sa dali meniť veci ak nemal niekto na ne level. No vzhľadom k tomu že prechádza úpravami táto akcia, tak ako to bude potom v novej verzii, tak na 100% to zaručiť nevieme.

    Nenince, ak získaš moringu xxl od renza, tak sa nedáva na základnú moringu ako ostatné upgardy ale na volnú plochu.

    Prajem peknú hru
     
  13. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Získal jsem kohouty, což je super :), ale bouchání krtků se moc nedařilo. Nejvyšších 20 žetonů jsem dostal jen párkrát, většinou 15 a docela často to kleslo i na 9 žetonů, takže na moje klasické výsledky nic moc, ale věřím, že se to zlepší, Teď pořídím nějaké lístky, pobouchám ,"pár" krtků a možná ještě něco pořídím. Moringy xxl mám 2, ale třetí by nebyla k zahození ;).
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
  14. -andulka03-

    -andulka03- Rádoby autor

    Dobrý večer,múžete mi říct proč mi nepřipisuje body nahrané na Renzův jarmark.DĚKUJI
     
  15. mousicka

    mousicka Guest

  16. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    U Lukáše se mi několikrát stalo, že se mi na jedno kliknutí zastavily oba pohyblivé díly, druhý samozřejmě úplně mimo, takže místo obvyklých 15-20 bodů 3 >:(. Při minulých jarmarcích to nikdy nebylo. Je závada jen u mě a nebo na to narazil ještě někdo.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  17. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Tak jsem vyčerpala všechny nashromážděné žetony a vymýtila jsem krtky široko daleko a mám kohouty.Jupí!
     
  18. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ahojky, tak jsem se zapojil, ale ten Lukáš mi vůbec nejde. 0 žetonů, 3x po sobě. Co tam dělám špatně - asi jsem nepochopil , jak a co neklikat. No, asi zůstanu u těch krtků a tak za pět roků snad něco budu mít. Trepifajksl
     
  19. EdmondDantes

    EdmondDantes Stálice fóra

    Preceja
    stávalo se mi to i dříve, že jsem horní trefil přesně doprostřed a dolní se vůbec nerozjela nebo jen málo posunula, ale tenhle jarmark se mi to stává pravidelně, tím pádem málo bodů a někdy i nula žeton, s Lukášem končím a krtci jako obvykle vyskakují velice pomalu a čas běží, trefím všechny krtky a dostanu dva nebo tři žetony, to je bída.
    U Lukáše se mi dřív osvědčilo držet myš a pouštět a teď vůbec, šipka se zastaví úplně jinde.
     
    karolinka120484 a evainfo tohle ocenili.
  20. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Mě kdysi jako začátečníkovi zkušení farmáři doporučili nejdříve otevřít marmeládovnu. A nelitovala jsem. Využívám ji nejvíce. Není nad to si vyrábět MJS sama a nemuset kupovat za draho na trhu. Ani dýňovka není k zahození ( pro začátek). Bez MJS ani nesklízím ;)
    A když jednou za měsíc potřebuji straškytici, tak ji prostě koupím. Mám všechna tři řemesla, ale využívám víceméně jen marmošku.
    U květináře občas Valentýnský květináč, bo zkracuje dobu chlívků. Zkus to prodyskutit třeba s nějakým sousedem ve vyšším levlu ;)

    Jdu zkusit toho Lukáše. Třeba to půjde
    edit : Tak dobrýýý. Díky moc ananuki za rady:D Už jsem to trochu natrénovala. Povedlo se i několikrát 20 b, většinou 9 a 15. Super. To půjde ;)
     
    Naposledy upraveno: 21/3/15
    karolinka120484, Ria30. a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.