Renzův jarmark / Diskuze (17.11. - 19.11.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Maauu

    Maauu Pisálek fóra

    To se mi fakt povedlo,haha, u Lukáše jsem se uklikla a získala na jeden pokus 91 bodů, to je výkon :)
     
  2. TKUB

    TKUB Perspektivní autor

    teď už jsem fakt rozlobená, koupila jsem si lístky, a když jdu na Lukáše, tak jednou to jde, pak mě to sežere lístek a vypadne mě celí farma, tak jsem přišla už asi o 20 lístků, to jsem zvědavá, kdo mě to nahradí. Počítač jsem vyčistila a je to pořád stejné
     
  3. kroisos

    kroisos Zelenáč fóra

    skoda to ořezaní odměn u pirátských truhliček, no nic trochu dele času u lukáše a 2000 lístků je utraceno - 15 až 20 jsem měl až na pár úletú vždy... - uvítal bych hrát o více lístků za vyšší odměny - možnost znásobení vkladu a tím i odměn.... byl by to problém? technicky určitě ne...
    - určitě jsem pro zanechání odměny zlaté banány!!!

    kroisos f95 b225
     
  4. .bossjano99.

    .bossjano99. Pisálek fóra

    kto mi poradi ako mam napisat na podporu ohladom nepripisania zetonou
     
  5. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj Pumpička,
    dračie vajce po vyliahnutí ti dáva a po každom odkliknutí(každých 10 hodín) bonus +20 % BZ na 20 minut. Bonus platí na všetky plochy.

    TKUB, ak si prišla o lístky , kontaktuj prosím hernú podporu. Tvoj problém s hrou a pc je skôr technického charakteru, tu ti moc nepomôžem. Skús si o pomoc napísať tu-technické problémy.
    .bossjano99. o riadok vyššie klikni na odkaz prosím

    kroisos, návrhy budeme reportovať ďalej.
     
  6. zdenekjin

    zdenekjin Zelenáč fóra

    Včera i dnes se mi stalo,že jsem chtěl změřit síly s Lukášem,ale při zapnutí soutěže se mi objeví bílá plocha,hru musím zrušit a najet znovu a přitom samozřejmě přijdu o pokus.Takhle už jsem přišel o 5 lístků.Má někdo podobný problém?
     
  7. Berenika1978

    Berenika1978 Zelenáč fóra

    Mě to dělá taky /bílá obrazovka/, vždy jsem chvíli počkala a šlo to.;)
     
  8. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj zdenekjin,

    protože hraji na pomalém připojení, tak se mi to stává celkem běžně. Stačí prostě nechat nervy na uzdě a vyčkat někdy až 30 sekund než se hra načte.
     
  9. zdenekjin

    zdenekjin Zelenáč fóra

    Nikdy dříve jsem problémy neměl a připojení mám už 2 roky stejné.Čekal jsem i půl hodiny,zatím jsem si dal oběd,ale nic se nestalo a o pokus jsem přišel.Někde je asi chyba.
     
  10. Mylanco

    Mylanco Pisálek fóra

    prečo mi nejde remesllo koré som si oodomkol za 1250
     
  11. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Mylanco,

    odemknout lze jen jedno s trojice řemesel pekař, marmeládník a květinář a i zde musíš nejdříve splnit úkol v družstvu. Pokud se ti po výběru řemesla nespustil úkol v družstvu, tak se budeš muset obrátit na herní podporu.

    Jak kontaktovat herní podporu?
     
    Mylanco tohle ocenil(a).
  12. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Renzo mě vždy bavil, i když na Lukáše prostě nedokážu najít fígl - při nejvyšší rychlosti se netrefím ani omylem. Takže jsem si vždy vesele mlátila krtka hlava - nehlava. Ale teď nějak nevím proč, když ze stánku s odměnami na mě zejí prázdné police...:( Takže za odměny palec dolů....
    Ale abych i pochválila - změna počtu lístků u piráta i počtu některých získaných bodů - za to palec nahoru.
    Takže celkový dojem 50:50
     
  13. -verter-

    -verter- Zelenáč fóra

    mě se to seká u Lukaše a spodní ručička si dělá co chce.takže vyší počet bodu je k ničemu.ani to pak nebaví hrát tak si bohužel počkám až bude Renzo příště.
     
  14. farmaEviky

    farmaEviky Vážený autor

    Renzo super paráda.......Ve stánku mi zbyl jen kupon a jeřáb.Jinak vše potřebné bez problémů získáno u Lukáše a krtka.Pěkně jsem se pobavila a těším se zas na příště až Renzo opět přijede.Všem přeji dobré pokusy.Chce to jenom trpělivost a štěstí.;)
     
    fialka40 tohle ocenil(a).
  15. mousicka

    mousicka Guest

  16. Kikina

    Kikina Pisálek fóra

    farmaEviky: Tak to ti opravdu závidím, krtek leze pomalu,i když nabouchám všechny,dostanu 1 bod, protože více jich prostě nevyleze.. A Lukáše fakt nějak nedávám, a přitom úplně levá nejsem, nechápu to.. Riskovat bedny nemůžu, šetřím na řemeslo, a to teda bude tak nějak za 10 let asi :sleepy: Ách jo... ale přeju vám to všem, to zas jo farmíci !
     
  17. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Já zírám kam se v bednách dostanete. Dostala jsem se max na 5 stupeň.:sleepy:
     
  18. letadlo21...

    letadlo21... Rádoby autor

    Ahoj Kikina nevím jakým stylem boucháš krtka, nesmíš mlátit do růžových zajíců, ale jen do krtků a taky nikam vedle jen po řadě do krtků, aby jsi měla za krtka 40 bodů . Já jedu jen krtka a mám tak na 90% po 20 žetonech za hru (někdy to plácnu mimo krtka :) a pak skočí bodování od začátku).
     
  19. duha63

    duha63 Pisálek fóra

    setrim si na remeslo. už mi chýba iba 120 žetonov a budem mat remeslo. Dúfam že nový renzo bude skor nie az po tak dlhej dobe ako teraz
     
    švestinka tohle ocenil(a).
  20. Kikina

    Kikina Pisálek fóra

    letadlo21... Když byl Renzo někdy...snad před rokem, to jsem začínala hrát.. tak jsem krtka tehdy zkoušela (a ještě jsem netušila o co jde) ale pamatuju si, že to byla normální hra, na rychlost, jakých jsou na netu stovky. Jenže už při minulém - tom zkušebním - Renzovi, mi krtek vyskakoval pomalu, já myslela jsem, že je to chyba, na kterou přijdou a do ostré verze opraví... Ale prostě ne-e. Vyleze mi jich 25 (myslím), 25 jich zmlátím, dostanu 1 bod a to je vše. Tak nevím...
    ...
    AHA! Něco se děje, asi upravují hru stále, protože teď jsem to šla zkusit, krtci lezou rychleji, ale ve chvíli, kdy vlezu ke krtkovi (ještě ani nehraju), se mi zpomalí myš, ale je to lepší, uhrála jsem CELÉ 3 body!!! Tak snad bude Renzo ještě pár let, a já se dočkám :D !!! Jupí jou !
    Jo, a děje se to ještě někomu?
     
    Naposledy upraveno: 19/11/14
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.