Renzův jarmark / Diskuze (17.11. - 19.11.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    tak dnes som vytrieskala nieco u lukasa,a vytrieskala som- pyrounglera,jedneho uz mam,takze som spokojna
    len by mohli nabuduce doplnit tovar ked budu posielat renza do sveta,takto s prazdnymi regalmi nerobi dobru reklamu :(
    no,necham sa prekvapit mozno pride s novym hodnotnym tovarom,a mimochodom tie 5 zlate banany za 850 nemusi doniest,su predrazene :D
     
    Naposledy upraveno: 18/11/14
  2. marketka1978

    marketka1978 Zelenáč fóra

    Taky mě to napsalo že se pracuje na odstranění ale žetony už nám to nedá. Jednou se krásně trefuju do truhliček a mám z toho H....Fakt skvělá hra.
     
  3. Ria30.

    Ria30. Guest

  4. zemr77

    zemr77 Zelenáč fóra

    tak jsem změřil síly s Lukášem a vyšlo to, mám dračí vejce :D:D:D:D:D:D
     
    skalara.v, babička-květa a Ria30. tohle ocenili.
  5. lott_lott

    lott_lott Stará škola

    Mám u Renza v hlavních výhrách prázdno - jiné odměny místo těch už vyhraných nebudou? :sleepy:
     
  6. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj lott_lott, na podobnú otázku tu už kolegynka odpovedala, pár príspevkov dozadu.
    Ja ti môžem len zopakovať,že čo zamýšľa RT s prázdnymi políčkami, to my nevieme. My môžme len reportovať, aby sa toto želanie s novými výhrami naplnilo,a to či sa tak stane je znova len na RT.
    Peknú hru prajem
     
  7. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak dnes jsem taky bouchal krtky. Z těch 4 lístků jsem získal 80/80 žetonů, které je možno získat z krtků, takže super :). Nakonec jsem tedy aktivoval SK, to se hodí vždy ;). Zítra už bouchat nestihnu, ale doufám, že stihnu alespoň vyzvednout lístky a hraní nechám na příště :).
     
    Mersi7 a evca190 tohle ocenili.
  8. PeS

    PeS Pisálek fóra

    Jak se vam to dari takhle bouchat? s lukasem to obcas jde, obcas to nesmyslne uleti, trenovat nenikde, nebo je to tajne, na dvou ntb se to chova pokazde jinak. To musim mit hyper super vybaveni aby krtci lezli rychleji a snadneji se na ne klikalo pripadne aby rucicka u lukase byla vice predvidatelna a nezasekavala se obcas?...no nic, necham to tam ulozene, chtel by nejakou top odmenu, ale s postupem co mam to je na par let...
     
  9. *mermaid*

    *mermaid* Pisálek fóra

    Ta početní úprava získaných žetonů je super - člověka to nějak líp potěší, jak to pěkně přiskakuje. Já bouchám krtky nebo s Lukášem, do piráta můžu bušit jak chci, a stejně mi víc jak tři žetony nedá. A dneska se mi povedlo u Lukáše vybouchnout krásný číslo, tak snad mi přinese štěstí. ;)
    [​IMG]
     
  10. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    PeS skusala som ti poslat holubka ,ale neda sa to dorucit,ze vraj neexistujes,napis mi a ja ti odpisem
    a aby som nebola mimo temu, renzo si musi doplnit tovar pretoze mna uz nic nelaka u neho,takze snad nabuduce ;)
     
    Mersi7 a kometak96 tohle ocenili.
  11. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Ahojky.Tak dračí vejce už mám usazené na ostrově,teď jen čekat až se vyklube.Musela jsem dokoupit 6 lístků,protože se mi už nechtělo čekat na příští jarmark.A zítra bouchat nestihnu,jen se ráno přihlásím,abych získala lístky.
    Bouchám jen Lukáše,ten mi jde nejlíp.
     
    mousicka a Ria30. tohle ocenili.
  12. milteska

    milteska Expert fóra

    Tak mě se včera podařil husarský kousek a přehrála jsem piráta až do 6. bedničky za 75 bodů To bylo poprvé a doufám,že ne naposled;)
     
    skalara.v a mousicka tohle ocenili.
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tak u mně doboucháno a jarmark se může odporoučet.xD Celkem mám ve stodole 2050 žetonů a budu čekat až RT dá nějaký nový odmněny.:sleepy: Jen doufám , že to nedopadne jako s Nublonama, baterek mám ve stodole 998 ks a mimozemšťani k nám nějak zapomněli cestu, anebo asi havarovali na jiné planetě.xD
     
  14. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Alexandraker ulova00 mohla by si mi prosím také poslat holoubka jako Pesovi? Nevím si rady s tím bláznivím boucháním v renzu.Vždy když něco začnu je to skoro k pláči
     
  15. camelopard88

    camelopard88 Pisálek fóra

    Chtěla bych si koupit Renzův košík, ale nevím jakou metodu zvolit. Můžeme mi prosím někdo poradit?
     
  16. petaoldova

    petaoldova Zelenáč fóra

    Hurá, konečně jsem si u Lukáše vybouchala dost žetonů na další řemeslo :), konečně se mám na farmě zase na co těšit ;).
     
    *mermaid* a mousicka tohle ocenili.
  17. disla

    disla Pisálek fóra

    Může mi prosím někdo říct co dává ten pyrongler? Nebo je to jen dekorace
     
    Naposledy upraveno: 18/11/14
  18. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    • disla: je to i s pohyblivým obrázkem v tomto vláknu na 1. straně v popisu Renza
    • Dekorace "Pyronglér" 350 Žetonů
      Dekoraci najdete v inventáři - dekorace symbol vázičky
      Každých 12 hod. dostanete 1111 BZ, velikost: 2x2, dostupnost: lvl 2
     
  19. Pumpička

    Pumpička Aktivní autor

    Dračí vejce dává BZ jenom na ploše, na které je umístěné, anebo na celé farmě?
    Děkuji za odpověď.
     
  20. milteska

    milteska Expert fóra

    Renzo se mi také dost sekal na velkém pc-asi byl pomalejší Na notb.jde dobře Mám win 8,1
    myslím dává body ze všeho
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.