Renzův jarmark / Diskuze (17.11. - 19.11.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Bohužel Renzo k těm,co už si výhry které jsou jen jednou vybrali ani nemusí,koukám na prázdné regály:-((((aspoň je čas dělat něco jiného:-DJen tak jsem zkusila piráta,10x na dvě stejné bedny a ani jednou nebyl klíč:-( asi je někdo ukradl:)))
     
  2. pusinka2011

    pusinka2011 Rádoby autor

    Tak já už čtvrtým rokem střádám na stavební parcelu a měla jsem sotva půlku, a za dnešek jsem nabouchala tolik žetonů, že mi zbylo i na krtky a superkrmivo. To je mazec. Jinak docela humorné mi přijde 5 banánů za 850 žetonů. Přiměřené by bylo 5 banánů za 85 žetonů, nebo 50 banánů za 850 žetonů. Ale tohle je vzhledem k ceně dračího vejce nebo parcely směšné.
     
  3. -Tonda1-

    -Tonda1- Rádoby autor

    Je fajn, že RT napadlo zvýšit počet žetonů, ale počítá se i s tím, aby se nám, co máme nejvyšší odměny už doma, dalo umístit něco nového do trhu, aby nebyly poličky prázdné?
     
  4. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Já ai vzal SK a dekorku pyronglér draka jsem už udělal dávno. :p

    [​IMG]
     
  5. farmenka98

    farmenka98 Zelenáč fóra

    Ahoj mám dotaz, vybouchala jsem si stavební pozemek, chtěla ho aktivovat, ale přehodilo mě to k nákupu za 25 kč. Má to tak být? Myslela jsem, že když ho získám za žetony, nemusím ho již kupovat. Děkuji za odpověď
     
  6. kerryhill

    kerryhill Dozorce fóra

    Tak jsem toho krtka mlátila po hlavičce,až jsem se dohrabala k vysněnému dračímu vejci.
    Už ho mám na Ostrově pokladů,a ještě si pro něco do obchůdku dojdu.Láká mně SK a Bahamarama BZ.
    Času dost,tak snad to zmáknu.
    Všem spoustu legrace a hlavně štěstí, přeji .
     
  7. .bossjano99.

    .bossjano99. Pisálek fóra

    stale mi nenabehli zetoni za sest truhlic ani po f5
     
  8. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    celkem se daří samé 20 bodovky na Lukášovi8)
     
  9. PajaAd

    PajaAd Zelenáč fóra

    Přesně tak, lístky fuč a výhra nikde, odstranění už je k ničemu.....
     
  10. Feris1

    Feris1 Expert fóra

    farmenka98
    skus sa odhlasit a potom prihalsit ak si to este nevyriesila :)

    a nieco k teme aj ja som sa dopracoval k draciemu vajcu a kupil som aj SK a pyro dracika nekupil som zlate banany lebo sa mi zda moc 850 zetonov a este aj 10 000 bbs je pre mna moc malo :)
    lukas je best 15 az 20 bodov tak to ide rychlo
     
  11. mousicka

    mousicka Guest

    Ahojte,
    PajaAd, .bossjano99., ak sa vám doteraz od opravenia chyby nepripísali odmeny-žetóny, kontaktujte prosím podporu hry-tu

    farmenka98,- ak si zakúpiš remeslo za žetóny, už by si ho mala mať kúpené(pre istotu pozri či ti už zmizlo zo stánku), ak sa ti doteraz neobjavilo v remeselníckej štvrti a stále ťa to dáva do banky, kontaktuj tiež hernú podporu-odkaz vyššie

    -Tonda1- takéto informácie nám žiaľ RT neoznamuje , či v budúcnosti sa zaplnia prázdne políčka v stánku šťastia. Myslím, že sme to očakávali viacerí už cez tento jarmark. Budeme však reportovať aj naďalej, aby sa s tým niečo robilo.

    Prajem peknú hru.
     
    švestinka tohle ocenil(a).
  12. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak jsem nakonec bouchal ty krtky, jednou jsem to překlikl na Lukáše (hodilo to 15 žetonů). Protočil jsem pár lístků, většinou krtci hodily 20 žetonů, někdy 15 a výjimečně 9, ale to jen zřídka. Docela se dařilo a mám teď 270 žetonů. Zatím si je nechám a možná příště něco aktivuji ;).
     
  13. zuzas66

    zuzas66 Pilný autor

    nebo dát ke každému prázdnému políčku - křížek - kde by vyjel seznam. třeba na starší dekorky z dřívějších akcí, taktéž stromy kouzelný, florenový atd. myslím že by to bylo zajímavé a každý by si vybral.
     
    skalara.v a -Spoony- tohle ocenili.
  14. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    ahoj, krtek nic moc, piráta jsem asi nepochopila - osvědčit se Lukáš - dávám 9 , 15 nebo i 20.
     
  15. sametka52

    sametka52 Zelenáč fóra

    ahoj,koupila jsem si "dračí vejce"za celou "tisícovku,vejce ze stánku zmizelo,ale já ho nikde nemám!Prosím poraďte....dík za každou radu :)
     
  16. Kikina

    Kikina Pisálek fóra

    No nevím, zkusila jsem krtka, doufajíc, že od minula se zrychlil, ale jede fakt pooomaaalůůů, a tak nenahraju nic... Co se týká cen, tak si myslím, že jsou docela dobrý (až na těch 5 banánů-to je fakt legrační za 850). Chápu ale, že pro vysoké levly je to asi nuda ty odměny. Kdyby se jim měnily, tak by to bylo určitě lepší.
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
  17. SelkaJarus70

    SelkaJarus70 Pilný autor

    Já jsem s jarmarkem spokojená co se týká bodu....20 na Lukášovi mrskám standartně,hned to jinak odsejpá než jako dřív po 6.Kdybych měla psát o odměnách ve stánku...tam zas nejsem spokojená vubec.Není tam už nic kromě SK které beru pořád dokola,když Renzo přijede...no pořád zas tak často nejezdí a jestli bude mít příště zas vybrakováno,tak tam muže i zustat.
     
  18. Witchy.D

    Witchy.D Vážený autor

    Já mám z Renza dost rozporuplné pocity: Navýšení počtu žetonů je fakt super a myslím, že i dobrý tah od RT. Lidi budou spíš ochotní investovat do pár lístků, když mají pocit, že ty odměny nemají "na dvě pětiletky".
    Na druhou stranu jsem čekala, že už konečně někdo vymyslí, jak smysluplně zaplnit prázdná místa. Už kolikátý jarmark jen smutně koukám na volná políčka. O stavební parcele, kterou jsem nikdy ani nezahlídla, protože jsem si řemeslo aktivovala za reál, ani nemluvě.

    No, večer bych měla mít chvíli klid, tak třeba začnu z nudy mlátit krtky po helmách... :p
     
  19. Kaacenka

    Kaacenka Zelenáč fóra

    Super dráček už je doma :)
     
    skalara.v a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  20. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj sametka52, skúsila by som (F5)obnovenie stránky, potom pozrieť medzi dekoráciami ,a ak ani tak nenájdeš, kontaktuj prosím hernú podporu,ďakujem
    >>Ako kontaktovať hernú podporu<<
    Skoré nájdenie a peknú hru prajem
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.