Renzův jarmark / Diskuze (17.11. - 19.11.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Spoony-

    -Spoony- Pisálek fóra

    Tak asi moje maximum, co dám...

    [​IMG]
     
  2. sindik1

    sindik1 Zelenáč fóra

    JO to by me taky zajimalo>:(
     
  3. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    Přeji hezký den,
    Renza mě moc nebere. Sem tam jdu k Pirátovi zkusit štěstí v nalezení klíče, ale nedaří se. Vesměs je to hned mince...
    Když byl poprvé jarmark zavedený do hry, těšila jsem se, že nás čeká fakt velká zábava, hojnost a tím, že není až tak často, vždy jsem si říkala, že ty ceny budou na úrovni.
    Jarmark by měl být příjemný a pro hráče motivující, ale není tomu tak. Spíše je to opět o investování na koupi žetonů, aby hráč získal nevyšší ceny, které po vybrání zejí prázdnotou. Dráčka mám a kolonka po něm je stále prázdná a asi doplněná o další skvost hned tak nebude. Přitom by se mohl dráček v nabídce opět zobrazit a nebo i jiný mazlíček, květina, Musix box..atd. SH, SK a hvězdičky nepotřebuji. Možná pro jiné hráče jsou dobré, ale z mého pohledu mi tam vadí. Připadá mi to, že Jarmark, který dorazí k nám, už svojí štreku již má za sebou a k nám přijde jenom paběrkovat.
    Pro mě je název Jarmark spojený i s vlastní výrobou, která se dá výhodně prodat a vytěžit z vlastních produktů a řemeslnických výrobků (a že jich máme na farmě mnoho) , kterou můžeme v dosaženém levelu nabídnout na směnný obchod a získat tak i jiné věci za nabídce. Vím, máme OaD a Renzům stánek štěstí, kde odměny jsou, ale né takové, jaké by měly být, když už je jarmark vzácnost. Mít svůj vlastní stánek v dosaženém levelu a obchodovat s produkty a řemeslnickými výrobky, by jarmark možná zpříjemnilo...:)
     
  4. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj Meriska_m,
    bojužiaľ jediné čo momentálne môžem poradiť, tak to je kontaktovanie hernej podpory, a nehrať zatiaľ piráta, dokým sa chyba neodstráni. Zatiaľ nevieme nič nové ohladom náhrady, v prvom rade sa budú snažiť opraviť chybu.Napriek chybám prajem peknú hru.

    227peta,, máš dosť žetónov na zakúpenie remesla v stánku?
     
  5. 227peta

    227peta Zelenáč fóra

    Jjj. Problém vyřešen. po odhlášení a přihlášení do hry mi to již šlo aktivovat bezplatně.
     
  6. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    To je fakt na mrtvicu. Když měl Renzo plný stánek,bouchal jsem lukáše mezi 4-6 body, Ted když už vím jak na to a lze dělat samé 20tky,tak je ve stánku SH,*,nebo pár bbz. Pyrogéla mám a pro 5 ZB lístky kupovat nehodlám.Nu což,příště...
     
  7. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    tak ja renza necham oddychnut,mozno ked si doplni odmeny,ktore budu za to stat tak ho navstivim :inlove:,momentalne tam nie je nic co by stalo za to
     
  8. Lukaaas13

    Lukaaas13 Pisálek fóra

    Teda tohle je můj první jarmark a odměny nestojí za nic,myslel sem že si nakoupim hvězdičky ale ono hnedka po 1. kupu zmizely takže nic
    Tak přemýšlím jestli má cenu koupit si to 2. řemeslo nebo ne..
    Když si z toho stánku koupim třeba 5 věcí tak ty věci z toho stánku zmizí a ukážou se jiný nebo ne?
     
  9. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak konečně je tu opět Renzo :). Jako vždy pojedu krtky na oddych a to bude asi vše :music:. Jedině pokud krtci přestanou bavit, tak risknu piráta nebo Lukáše, ale ještě uvidím :p. V odměnách nevidím pro mě nic speciálního, takže maximálně vezmu SK nebo si nechám žetony na příště ;).
     
    Mersi7 a evca190 tohle ocenili.
  10. mousicka

    mousicka Guest

    Naposledy upraveno moderátorem: 17/11/14
  11. .bossjano99.

    .bossjano99. Pisálek fóra

    chcem sa opytat nasiel som vsetky kluce v truhlici a ziadna vyhra , ani po oprave .
     
  12. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj .bossjano99.,
    skúsil si aj obnoviť hru(F5)? niekedy to zaspí a treba to spraviť, potom odmena nabehne. Ak to nepomôže, kontaktuj prosím podporu hry.
    Ja som skúsila tiež piráta, a 7 žetónov pripísalo hneď.
     
  13. wwbarule

    wwbarule Zelenáč fóra

    Tak to je fakt k naštvání!! Minule jsem utratila asi 60 florenů v jarmarku za lístky, abych konečně získala řemeslo a teď tahle změna. Dnes bych ho na Lukášovi vybouchala i bez jich. Zamrzí to, ale je to hra, floreny by šly využít lépe. Jinak pochvala RT!!!
     
  14. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Copak to, ale minule jsem hodil listky piratovi za minimum a ted bych taky dal z Lukase uz docela dost...
    jen nevim, zda dekorku, banany nebo BBZ, o dalsi moc zajem nemam nebo je to priserne drahy... asi vemu SK, to se hodi vzdycky...
     
  15. Meriska_m

    Meriska_m Zelenáč fóra

    Kde tedy mohu reklamovat, že jsem otevřela všech 6 truhel a nedostala jsem nic a ještě mi propadly lístky???Stalo se mi to ráno hned 2X:-(
     
  16. mousicka

    mousicka Guest

    Meriska_m, pár príspevkov vyššie som ti napísala čo máš spraviť, aj s odkazom na hernú podporu. Tu ti bohužiaľ ja s tým moc nepomôžem, nakolko nevidím do tvojho herného účtu.Prajem skoré vyriešenie problému a napriek tomu peknú hru.
     
  17. .patrik1906.

    .patrik1906. Zelenáč fóra

    můžu to někde trénovat?:)
     
  18. slootr

    slootr Baron fóra

    Tass: Já jsem si vyzvedl ty banány, Baha BBZ a SK. Samozřejmš mě láká ten drak, pořád ho nemám, ale po té změně to snad někdy na Lukášovi nabouchám. Ačkoli ty banány a BBZ jsou pro mě pořád lukrativní, banánů mám aktuálně 8, takže mi chybí ještě 12, abych měl na Baha aktivované vše co jde. Už je to na dosah. Ještě 3 levely a bude to.
     
    evca190 tohle ocenil(a).
  19. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj .patrik1906. ,
    bohužial stránky na zverejňovanie minihier nieje dovolené zverejňovať na hernom fóre.
    Prajem peknú hru.
     
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, první pokus u Lukáše a 20 žetonů, super. Natěšený jdu bouchat dál a ejhle zrada, dolní ručička se seká a zastaví sama aniž bych ji dal "povel", takže bodů málo. Třetí pokus, tentokrát horní ručička lítala jak splašená sem a tam a nedala se zastavit. Když se unavila usadila se zase tam kde jsem nechtěl, tak málo bodů a tím pádem i málo žetonů.
    Krtci u mě vylézají opět pomalu tak výsledek je hubený. V bednách jen mince žádný klíč :)
    Tak jsem z Renza rozpačitý a asi ho nechám v klidu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.