Renzův jarmark / Diskuze (14.10.-15.10.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 13/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. lott_lott

    lott_lott Stará škola

    Tak já si odnesla dráčka :) Povedlo se mi několikrát po sobě najít všechny klíče...dokonce se mi zdálo, že to má nějaký systém....ale ruku do ohně bych za to nestrkala :)
     
    mousicka tohle ocenil(a).
  2. kotule

    kotule Pilný autor

    Ahoj,v úterý večer jsem si vyzvedla od Renzy 5 zlatých banánů, ale nepřipsaly se mi. Mohli se ceny ze stánku vyzvedávat nebo ne? Díky za odpověď.
     
  3. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj kotule,
    banány by sa ti mali pripísať. Prosím kontaktuj podporu hry-Ako kontaktovať podporu, len tam ti môžu preveriť účet kam sa ti banány stratili. Prajem skoré vyriešenie a peknú hru.
     
  4. haloween

    haloween Pisálek fóra

    Škoda, že akce byla jen krátce...
     
  5. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky.Ten Renzo je nějak horší,krtci lezli ven neochotně,takže nebylo možné jih tolik nabouchat jako jindy,ale podařilo se mi alespoň u piráta získat 100 bodíků za pět uhodnutých klíčů,tak jsem přeci jen o něco málo navýšila své konto pro dalšího Renza,chci ty banány a ještě mi chybí skoro 400 bodů(žetonů).
     
  6. kotule

    kotule Pilný autor

    Díky moc za info
     
  7. babicka38

    babicka38 Magnát fóra

    ahoj mě by zajímalo za kolik let si můžu naspořit žetony na toho dráčka. jinak ostatní už mám. díky jde nějak urychlit našetřit žetony ? poradí někdo? díky
     
  8. mousicka

    mousicka Guest

    Renzo nám odišiel,zamykám :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.