Renesanční slavnost (26.8. - 2.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mousicka

    mousicka Guest

  2. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Jojo, tak vycistit, restartovat, povolit ukladani, project farmu... pak opet vycistit, restartovat a uz je stonek barevnej... to bych necekal...
    No nic, jde se pripravit na malou prestavku mezi akcema :)
     
    KytkyNezvadly tohle ocenil(a).
  3. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Mohla to být krásná akce, ale celou jsem ji bohužel nestihl ...... :oops::p;)xD
     
  4. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Z tajemných mám kamenou pinii.Mohlo být i hůř.xD
     
  5. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Mám dvě farmy - s příbuzenskými jich spravuji osm. Akci se mi povedlo dokončit na šesti z nich. TS: 3xkatalpa, 2x datle, 1 vaječný XXL, 1 kamenná pinie, 2 mišpule. Nic, co by ohromilo veřejnost.
     
  6. Allarisse

    Allarisse Aktivní autor

    No, tak já akci naštěstí stihla udělat celou. Sice to bylo tak tak, ale včera ráno jsem už splnila poslední úkol a bylo po starostech. Měla jsem strach, že mi budou scházet vypadávátka, ale nějakým zázrakem jsem to zvládla.
    Všem co to zvládli gratuluji. :)
     
    Amalka1070 tohle ocenil(a).
  7. Lukyn5

    Lukyn5 Vycházející hvězda fóra

    8 farem není to moc?? já měl z TS katalpu XXL a dneska na kole jsem vytočil taky Katalpu XXL :D
     
  8. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Je to moc, ale když tak příbuzenstvo postupně odpadalo, bylo mi líto vynaložené práce. A vždycky, když s tím chci seknout, mám nějaké zdůvodnění, proč to nejde.... Ale pártylistky se mi docela vydařily, zpívající i načítací kytky ve stodole....
     
  9. zuzzaburdu

    zuzzaburdu Zelenáč fóra

    Ahojky, tak já zvládla taky všechno, jen tajemná sazenice mně opět zklamala, no nic pokaždé není posvícení. Tak příjemnou hru všem a dostatek sil do další akce
     
  10. haník30

    haník30 Guest

    Milí farmáři, akce skončila, téma zamykám. Hezkou hru haník30
     
    iDavis tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.