Renesanční slavnost (26.8. - 2.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Iwuska

    Iwuska Stálice fóra

    bludička49: Ahojky a díky za vysvětlení
     
  2. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak akce je hotová :). Teď jsem sklidil pšenici, hodil jsem to do úkolu a sebral odměny. Luků a šípů napadalo taky dost, takže celkově spokojenost. Teď jsem jen zvědavý, co padne z tajemné sazenice - doufám že katalpa xxl :D.
     
  3. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahojky, máš pravdu byla tam katalpa XXL, ještě mi chybí dokončit poslední 2 úkoly ze sedmého, ale mám málo vypadávátek. Takhle ze mne lučištník nebude, Potřebuji jich ještě 219. snad to dopadá. Jára 268
     
  4. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Odpovedám ešte na príspevok od BlackDragon TU.

    Tak to som si asi zle vypočítal, ja som najprv zrátal všetky polia 2x2 ktoré mám na ploche a potom ešte zvyšné políčka okolo, neuvedomil som si že jedno 2x2 sa vlastne skladá zo štyroch malých, nejak ma to nenapadlo. :)

    V tom prípade to teda nie je až také hrozné ako sa zdalo. :)
     
  5. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Kolik akčních plodin nám budou muset RT napařit, aby někteří borci nenazývali akci pohodovou? Nebýt uvržena do nemoci, rozhodně nestíhám. -.-
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    -pechfógl- : myslím že to není o množství plodin ,ale pro nižšší levl jsou spíše problém vypadávátka. Akce dokončena ve čtvrtek se vším všudy;)
     
    Bella74 tohle ocenil(a).
  7. liliana3211

    liliana3211 Perspektivní autor

    fíha, akcia začala v utorok a vo štvrtok je všetko hotové??? no toto, hmmm, hmmm,napestovane, a ešte aj vypadavatka za dva dni???? žeby zázrak?
     
  8. Iwuska

    Iwuska Stálice fóra

    Zázrak ne, ale nakoupené košíky akční.
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Iwuska : ani jeden košík jsem nekoupil, měl jsem nějaké SH našetřeno:D
     
    Bella74 tohle ocenil(a).
  10. Iwuska

    Iwuska Stálice fóra

    pezt: Tak to jsi dobrý, dávat SH na takovoudle akci.
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Iwuska : pročpak do další akce bude další;) od toho ty obr stromy jsou
     
    Bella74 tohle ocenil(a).
  12. Iwuska

    Iwuska Stálice fóra

    pezt: Njn, obr stromy dělají hráčům velké zásoby, tak proč toho nevyužít. Já radši SH ze stromů používám na pole na ostrově.
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Iwuska : raději rychle udělat akci a potom vrátit farmu do původního stavu
     
  14. Iwuska

    Iwuska Stálice fóra

    pezt: Jaký důvod Tě k tomu vede?
     
  15. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    iDavis - jojo, není to zase s akcí tak hrozné. Osobně mám rozhodně raději delší dobu růstu akčních plodin, to se dají akce bez problému zvládnout i s nějakým tím výpadkem a bez bourání lesní mýtiny. Hůř na tom jsou samozřejmě hráči na nižších levelech, kteří nemají přístup na všechny plochy.
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Iwuska : nevím jaký bych měl mít důvod než pěstovat to co potřebuji;)
     
    Naposledy upraveno: 30/8/14
  17. bubák1960

    bubák1960 Velmistr fóra

    Také jsem teď dopěstovala,nechám si poslední pšenici na úkoly s kombajnem až na poslední den akce,to jsem doma.Tak to využiju.Měla jsem z akce obavy zda splním,byla jsem dost v práci.Musela jsem zvolit jinou strategii.Když jsem měla volno tak pidi pole a před odchodem na 12 pohodovky s SH a na doplnění prostoru pidipole.Ani políčko nazmar a využité všechny plochy.A samozřejmě mrkvoška.Překvapivě dobře se to pěstovalo.
     
  18. -Ilonka61-

    -Ilonka61- Perspektivní autor

    Tak z párty lístku bylo 4x zuzino ultrahnojivo. Dekorace na stonku umístěny, každý bodík se hodí a farma se pomalu vrací do původního stavu.
    Osmihodinovky mi také vyhovovaly. Když jsem potřebovala, tak jsem růst zkrátila a když ne, nechala jsem je růst celých osm hodin.
    No a nyní doplňuji zásobu okurek(asi na zavařování) a vanilky(brzy bude potřeba do vánočního cukroví).;)
     
  19. julinka64

    julinka64 Rádoby autor

    Všechny zdravím a koukám jak tady skoro všichni píšete,že máte hotovo.Mám akčních rostlinek dost ale vypadávátka bohužel chybí a dost,takže budu moc ráda když akci dodělám dokonce.Snad to ještě začne vypadávat víc :oops:.Hezký večer všem přeji.
     
  20. panzerkoby

    panzerkoby Rádoby autor

    Ahoj, už mi zbývá jen ranní sklizeň a bude hotovo komplet. Moc se mi akce líbila, stihla jsem při ni i v lese sbírat houby a v klídku je zpracovat. Z TS jsem sklidila obyčejný jeřáb.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.