Recyklomat (11.8. - 17.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem danda-vnovis, 7/8/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    kaolín11
    "Nublonské baterie budou vyskakovat při sklizni již od 8.8. 14:00 hod., a to s trochu nižší pravděpodobností než v průběhu akce. Po začátku akce bude pravděpodobnost vyskočení baterií při sklizni zvýšena."
     
    Lyzarka, Dadu07 a skalara.v tohle ocenili.
  2. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Och och....to se moc nepovedlo!!!!
    Na co nechávat nějakou akci v původním stavu, když tak krásně fungovala,že..!!! Raděj z toho udělat zase jen honbu za vejdělkem!
    Já se na recyklomat tolik těšila - vždy jsem si tam nahrabala licence do OaD, ale teď - stejně jako u rybek! Jen o náhodě - jak tyhle akce nesnáším!!! U rybek alespoň hráči získali víc dekorací a mohly se při OaD vyměňovat. Tady lze získat vždy jen jednu. Takže kdo bude mít stonek bez dekorací, musí najít toho, kdo má dekorace bez stonku. Nebo čekat, až si to bude moci dokoupit za peníze...no fakt fuj. Dávám palec dolů, níž, až úplně nejníž...
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Dekorace, které nezískáme budou stopro pak na zakoupení, když je nelze získat výměnou. To jedině, kdyby někdo získal dekorace a nezískal stonek, tak by je pak dal.
    Tentokrát se mi Nubloni také moc nelíbí, nic moc mne neoslovilo, tak asi ušetřím. Řádků v nebi mám rovných 90 a už to klikání je na dost dlouho a že by tento byl třikrát výhodný, to není

    ;)
     
  4. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Ja sa už teším, ďalšia akcia z ktorej budú padať náhodné odmeny, také mám rád. :)

    Na začiatok budem pretáčať ten malý za 5000 protihodnoty, celkom ma láka tá dekorácia.
     
  5. Poki1409

    Poki1409 Aktivní autor

    Táto akcioška vyzerá sľubne :D:D:D už sa teším ;) parfuméria by nebola od veci nemám ani jednu xDxDxDxD čakám kedy mi začnú hovoriť smradoška xDxDxDxD
     
  6. silviec

    silviec Mistr fóra

    z akce nejasam, co vitam, je to , ze mohu zaset co chci a jit k vode, tedy jen v pondělí a utery a pak na dvanáctky umřít v praci, jen tak pro zajimavost k cemu me dnes donutil muj zlozvyk -cigaretka-v kurarne jsme namerili 48 stupnu, , no coment)
     
  7. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Tak to jsem z toho vedle. Varume, ty po mně chceš, abych si vyprázdnil stodolu a doufal v náhodu??? Je to horší, než ta vypečená a doopravdy nepovedená rybářská akce. Tam aspoň bylo možno získat chybějící dekorky při OAD. Tady když už dekorka vypadne, tak pouze jednou. Mám nasysleno 210 baterií, ale jestli se do toho pustím, to teď vážně zvažuji:(
     
    Lyzarka, Hajas a evainfo tohle ocenili.
  8. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Recyklomat - človek ekologicky cítiaci je už nejako automaticky nastavený na to, že separuje a recykluje čo sa len dá, tu to však neplatí. Táto akcia ma aspoň prinútila zamyslieť sa nad prioritami mojej farmy a po porade s mojím druhým (lepším) a tretím (horším) Ja sme sa dohodli, že akciu pustíme k vode - v týchto horúčavách to má vlastne "za odmenu".
     
  9. mithrandilka77

    mithrandilka77 Aktivní autor

    Ahoj, věřím, že stonek a dekorky budou mít vyšší pravděpodobnost zjevení se, proto je možné získat je jen jednou, a zbytek bude na každém kolik chce obětovat zboží ze stodoly, myslím že to není špatný nápad, prostě pohodovka :), někdy vážně uvažuju o tom, čím by se vám tak tvůrci zavděčili :).
     
  10. Ailuro

    Ailuro Rádoby autor

    Oh, těšila jsem se, že proměním zbytečné stáje a stromy typu slepice a jabloně (páč to nedokáže ani vláček) a nejlépe ještě zbytečnější ploty a smrky za něco zajímavého, ale vyprazdňovat stodolu od plodů a plodin, aby mi "náhodou" na první ráz vypadl stonek (jako u ryb), který pak zůstane šedý - no tentokrát pauzíruju a mám dovolenou. Hezkou hru a hodně štěstí ostatním.
     
    jaji, Hajas a evainfo tohle ocenili.
  11. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    Taky se mi nelíbí hra na náhodu. Po rybářské akci se mi nepovedlo ani vyměnit dekorace. Tady to bude stejné. Kupovat je rozhodně nebudu. Bylo by dobré, kdyby se šedivý řádek nechal dát do lišty jako všechno nepotřebné. Určitě padne jako první, jak už to tady někdo zmiňoval.
     
    Michalka8383 a evainfo tohle ocenili.
  12. Twajky

    Twajky Pisálek fóra

    Ailuro - máš naprostou pravdu, také se toho chci zbavit, musíme to zašantročit prostě jinam, no :p

    Jinak na akci se celkem těším, protože Recyklomat jsem na farmě ještě nezažil. Nic velkého nečekám, ale snad se aspoň trošku zadaří. Nu což, uvidíme, co nám přichystá :p
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  13. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    ahoj farmari. ja se nahodou tesim, recyklomat jsem mela vzdycky nejradsi a to uz jsme jich par zazila ;) co mi v nem chybi, jsou licence k OaD, jak uz tady nekdo psal, ale ja se s tim smirim :) jsem zvedava, jestli me akce nakonec zklame, ale ja myslim, ze ne, me jen tak neco nerozhodi ;) Chapu rozhodnuti spousty lidi nezucastnit se, je to Vase volba, ovsem uz tak moc nechapu reci typu - vyprazdnit stodolu za nic. Taky vas nikdo stodolu vyprazdnovat nenuti, vnimam jako velikou vyhodu moznost pestovat akcni kviti za slusnou protihodnotu a cas a ze stodoly nemusite dat ani jabko. Ano, stravite pestovanim akcniho nejaky cas, ale to pri kazde akci ;) tuhle moznost ja opravdu vitam, driv u Nublonu zadne akcni nebylo a slo vazne vsechno ze stodoly. Pro me je tohle pozitivni a vitana zmena ;) Co se tyce stonku a dekorek... z toho jsem trosku rozpacita, pravda, no uvidime, jak to dopadne. Rybarsky stonek mam taky prazdny, ale neni jediny, zily mi to trhat nebude, dekorky si pak muzou byt na prodej jak chcou, stejne nekoupim :) Takze shrnuto a podtrzeno, ja se proste tesim :) Vsem, kdo se zucastni, preji hodne stesti. tem, co na to kaslou, preji pekne letni dny ;)
     
  14. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Dovoluji si poněkud polemizovat s názorem, že rybářská akce byla nepovedené. Jak se to vezme - z hlediska hráčů nebo RT?;) Mně je fakt celá akce šumák. Stonky nesbírám, dekorky... jak kdy, tak poč s unavovat?
     
  15. Jenifer.76

    Jenifer.76 Perspektivní autor

    To je zase vypečená akce! A výhodné ceny... Ovšem pro koho výhodné, že RT??!!
    Ach jo, tyhle akce "o štěstí" FAKT NESNÁŠÍM.
     
    Hajas a zemanka01 tohle ocenili.
  16. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahojky, zase náhoda, proč nás stále trápí náhodou, již mám 2 šedé proužky, rybáře a Borsty energetický nápoj. Tak uvidím, jestli to s NÁHODOU zvládnu.Budu se snažit, uvidíme, uvidíme, uvidíme. Parfumerii bych také chtěla. Samozřejmě některé ceny jsou cenné, tak se necháme překvapit. Dobrou Jára
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  17. slootr

    slootr Baron fóra

    Hmm, takže mi pude o stonek, to ostatní mě nějak nebere. Ovšem je v tom zase náhoda. Tož su zvědavý, jak se to vyvrbí. Doufám, že získám stonek a dekorace na něj. Ovšem možu jen doufat. Protože ani minimální jistota v tom není. Nekoupila tuhle hru Sportka nebo Sazka nebo ta evropská loterie?
     
  18. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Já tedy nevím, ale tolik lidé volalo po recyklomatu - a když se kouknu na ty dřívější, tak odměny jsou víceméně stejné, i prvek náhody... Jen holt se tentokrát nebude nadávat, že se nezískal Kouzelný strom, ale dekorka do stonku :) ale jinak je princip akce naprosto stejný jako dřív, proto nechápu ty nářky, že RT zkazil další akci...
     
  19. silviec

    silviec Mistr fóra

    AgathaCh-pravda, ale strom bych i ted brala radeji))), nenadavam, oddechova akce, coz byly téměř vsechny po cele parne leto , za to davam +,
    uz se jen tesim na skolni rok a na ten ztraceny ostrov))))))))))))))
     
  20. EliM77

    EliM77 Magnát fóra

    AgathaCh: problém je v tom, že pokud si nezískal kouzelný strom, tak šlo celkem o prd, pokud nezískáš jednu dekorku do řádku, máš v nebi jeden šedý nefunkční řádek, což už je docela blbé. Navíc, pokud se dá dekorka získat pouze jednou, tak kdo jí bude chtít dát do akce OaD?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.