Rande (13.9. - 19.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 12/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. var

    var Pisálek fóra

    Ahoj,můžete mi někdo poradit,jak mám odemknout šlechtění slonů,když to nikde nemůžu najít? mám jen opice,velbloudy a pandu,v chrámu a už vůbec né v 5.chrámové místnosti nic k demčení nemám. Děkuji za rady
     
    Lišiak-Vuk tohle ocenil(a).
  2. lase2

    lase2 Magnát fóra

    Může někdo z modíků potvrdit / vyvrátit, zda je u růžového upgradu uvedeno vše správně ? Nezdá se mi že by tam byli 3 hasiči stejně jako u červeného....
     
    zejdy66 a Lišiak-Vuk tohle ocenili.
  3. smatrelka31

    smatrelka31 Pilný autor

    Akciu vynechávam, mám len 11 ZB. Práve včera som si za 80 ZB aktivovala časť novej plochy Krištálových vodopádov. No čo už, smola :cry:>:(:wuerg:
     
    Kolomajzník tohle ocenil(a).
  4. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Tak já ti poradím jo? ;) Když počkáš do zítra, tak to určitě všechno všechno v chrámu najdeš. Stačí se ještě jednou vyspinkat ...
     
  5. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    lase2, máš naprostou pravdu - je to špatně - už jsem to upravila a mělo by to být vše dobře.
     
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    var - tak jak píše bbowling ;) - Akce začíná 13.9. od 14:00 hod
     
    zejdy66, Lišiak-Vuk a MatysekKamilek tohle ocenili.
  7. -Amalka

    -Amalka Magnát fóra

    Nojo... Všichni tu píšete, kdy akce začíná... :( To mi stejně nezabránilo, abych se nechystala na noc nacpat slony do tulidomku... xD
    Když já zejtra ve dvě odpoledne něco mám!!! :oops: Kdoví, kdy začnu... :cry:
    Tak dobrou noc, bez tulení, a zejtra přeju všem hodně přeskoků! ;)
     
    -Kuteno- a Helena1313 tohle ocenili.
  8. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Do Afriky?
    Ale Slon indický je východněji...
    Přeji mnoho úspěchů! Všem.

    Na Křišťálový ostrov se mi vejde 31 chlévů (tedy i Sloninců):
    [​IMG]
    Lepší variantu jsem zatím nenašel... ;)
     
    Naposledy upraveno: 13/9/17
  9. anculilinka

    anculilinka Pisálek fóra

    Přemýšlím zda jít do akce, když moje konto sčítá 0 kusů.
     
    ROUZIENN a zejdy66 tohle ocenili.
  10. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Já do akce idu, na kontě mám 4918 slonů, padlo hodně místní měny, svých jsem měla něco kolem dvou tisícovek. Stoneček je hezký a dává i něco zajímavějšího, bodíků bude hodně. 10 kousků superka jsem skoro přehlédla, nevadí. Zkusím si pár šlechtění ale moc si nefandím, nepadá to a na bahamě to platilo dvojnásobně i před utažením prográmku. Ráda bych někomu střelila žirafy ale za 5 tisíc maximum nedám ani první vlaštovku. Akci budu mít sfouknutou skoro hned a pak budu zase 3 roky chovat sloníky, takový je život.Do velkošlechtění se nepustím, je to u mě celkově velmi prodělečná činnost ale zvědavost mi nedá a pár chudáčku donutím zahejbat domečkem.
     
  11. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    778 banánů bohatě stačí na všechny nabídky a na šlechtění 900SK a k tomu baby boom,to je ideální na začátek akcí,už jsem celej natěšenej
     
  12. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Budou padátka?
    To byl pokus o vtip-asi nefunkční-
     
    Naposledy upraveno: 13/9/17
    ROUZIENN a avotram tohle ocenili.
  13. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    uvidíme jak dlouho bude trvat oprava hry. píšou že 15 až 60 minut. podle toho se uvidí jestli to dám nebo ani nezačnu. odměny klasicky nic moc a super krmiva chtějí plno. BB bude tak snad to nějak vyjde. o_O:sleepy:
     
    ROUZIENN tohle ocenil(a).
  14. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    dasa1143 na čo sú ti padátka?Treba mať iba slonov na šľachtenie.
     
    spuntka tohle ocenil(a).
  15. Slymačka

    Slymačka Rádoby autor

    tak pár ukolu udělaných, měla jsem málo banánků, dala jsem je na vodopády, tak s chutí do toho, snad se mi podaří něco vyšlechtit a dodat...po stoncích jdu ráda...pěkný den přeji ;)
     
    zejdy66 tohle ocenil(a).
  16. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Dášo budou, první mutant na schodě, u mě se to rovná ehmm tušíš co mi vypadne z domku? Ale ta slova co někdy vypadnou, je lepší hrát si když doma nikdo není :).
     
  17. Levlef

    Levlef Baron fóra

    já to nějak nechápu. Takže účel akce je v tom cpát slony a jejich šlechtěnce tak dlouho do těch 15 rámečků, až jich budu mít 12 otevřenejch a tím pádem mám stonek? a těma otevřenýma můžu oblíkat slonici, ale to jen tak jako když budu chtít, jinak nemusím že ne? :)
     
    ROUZIENN tohle ocenil(a).
  18. kája53

    kája53 Expert fóra

    Levlef - s oblečenou slonicí se můžeš za odměnu vyfotit.:D
     
    avotram a Levlef tohle ocenili.
  19. Chromajzlík

    Chromajzlík Vycházející hvězda fóra

    To by mě schválně zajímalo, co jsi vymyslela;)
     
    Skali a krakoramaja tohle ocenili.
  20. anculilinka

    anculilinka Pisálek fóra

    • Necituj příspěvek pod, který píšeš. Stačí oslovit jménem.
    ***odstraněna zbytečná citace***
    Jen to, že se na akci vykašlu.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/9/17
    ROUZIENN tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.