Rakvový kalendář (17.10. - 1.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 16/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím vespolek,

    bohužel v tuto chvíli určitě nezjistíme jak tuto situaci řešit. Doporučuji, vyčkat do zítřka určitě Vás budeme informovat, jak bude tato chyba řešena.
     
    Skali a X-mole tohle ocenili.
  2. jamika36

    jamika36 Zelenáč fóra

    Taky se mi to stalo :music:... raději jsem zaplatila a uvidíme zda se floreny vrátí;)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  3. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Nejdřív se mu taky nechtělo ven ale po půlnoci vše OK.

    [​IMG] [​IMG]
     
  4. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Párty lístek je dobrá věc protočil jsem je ale nic žádný JACKPOT ani dekorka (ty se tam vůbec neukázaly) ukazovaly se jen bonusy ale ani ty jsem nevytočil
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  5. larelay

    larelay Analytik fóra

    30/10 - 2x upíří sérum.
     
    tydýtková a Xenie6161 tohle ocenili.
  6. mariekvacova

    mariekvacova Zelenáč fóra

    I mně se objevilo plusko u dárku s vrtulemi. Včera bylo vše v pořádku. Už mě to opravdu vytáčí.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    mariekvacova - ahoj, pokud sis udělala včera screen, neváhej a obrať se na herní podporu.
     
    evainfo a krakoramaja tohle ocenili.
  8. mariekvacova

    mariekvacova Zelenáč fóra

    Ne, neudělala, ani nevím, jak se to dělá.
     
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    mariekvacova - zjednodušeně pomocí klávesy PrintScrn
    • Stiskneš Tlačítko PrintScrn, a i když se na první pohled nic nestane, počítač si uloží obrázek aktuálního zobrazení do paměti;
    • Pak je potřeba ve Startu v nabídce programů najít program Malování.
    • Otevřeš malování a použiješ klávesovou zkratku CTRL+V (vložit). Do malování se vloží screenshot, který už můžeš uložit do souboru.
    • Pak zvolíš Soubor > Uložit a uložíš si obrázek někam na disk ve svém PC (dokumenty, plocha ...).
    (Já mám jinačí klávesnici - musím zmáčknout současně FN + PrintScrn - mívají to třeba herní klávesnice nebo notebooky, v práci zase Ctrl + PrintScrn)
    Zkus mrknout na téma Vše o obrázcích, videu a screenech (klikni) - je to tam podrobně vysvětleno i s obrázky ;)
    Odzkoušej to a když tak se ptej :)

    Dále - někteří hráči také používají nástroj "Výstřižky" (toto je zrovna pro Pro Windows 7 - ve vyšších je to asi podobné) - klikneš na nabídku Start - pak na výstřižky (pokud je v nabídce nevidíš - použij vyhledávací okýnko "prohledat programy a soubory" - vepiš tam třeba výstřiž - a ono ti je to najde)

    [​IMG] a vyskočí ti takovéto okýnko [​IMG]

    Místo šipky na tvém kurzoru uvidíš takový křížek, kterým si označíš část obrazovky, kterou chceš "vystřihnout" - ořízneš si ji. Pak klikneš pravým myšítkem a zvolíš "uložit jako"

    [​IMG]

    a výstřižek uložíš někam do svého PC.
     
  10. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Chci upozornit ty, kteří si toho ještě nevšimli, že Netopýří pošta po vydání posledních padátek přestane dávat i BZ. Je potřeba jí zbourat a znovu posadit na plochu, aby fungovala jak má.
     
  11. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Doufám že ta poslední rakvička bude zajímavá mohla by tam být sazenice nebo stáj
     
    Janina0971 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  12. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  13. pajzelík

    pajzelík Zelenáč fóra

    Ani po opravném scriptu se problémový dárek nepřipsal a nemám to jen na této farmě. A ne vlastní vinou si nemohu vyzvednout hlavní ceny.Floreny do toho dávat nebudu,moje chyba to nebyla.

    [​IMG]
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  14. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Xenie, taky jsem si toho všimla a hodila ji do lišty a opětovně vytáhla. Není to poprvé, ale nikdy jsem nezkoumala, jestli musím nejdříve zazimovat, nebo jestli se ty dekorace jen tak tváří:)
     
    Honzulka05 a -Kuteno- tohle ocenili.
  15. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    S tím závěrečným dárkem se teda předali, te%d aby chodili žebrotou. Ale co, já jsem vděčná za každej kousek.:p
     
    Pitrýsek47 a jana563 tohle ocenili.
  16. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    GordonSargent: taky jsem to dál nezkoumala. Od té doby, kdy se mi několikrát přestaly sklízet cukrové tromy (graficky ano ale cukr se nepřipsal), jak něco nefunguje, uklidím a znovu vytáhnu z inventáře.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  17. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

  18. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak +1 si necham na dalsi akci, teda udelam s nim posledni desivou sklizen, ale jinak myslim ze bude vhodnejsi pockat - i kdyz nevim, zda teda bude potreba neco pestovat (haha) pro cirkus...
    Celkem dobry darky, nekdy jen do listy, nekdy se fakt hodily...
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  19. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Jen bych se chtěl ujistit : ten dárek "+1" se aktivuje hned, nebo se mi uloží na pozdější použití ?
    Raději se zeptám, protože už se v tom nedá orientovat. Něco se aktivuje automaticky a něco se uloží.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  20. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Aktivuje se hned. Já jsem spokojená, aspoň ho ještě využiju i na hřbitově.
     
    Honzulka05 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.