Rakvový kalendář (17.10. - 1.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 16/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    xD tak to je odměna-neodměna ...
     
  2. Tribeca*Borghski

    Tribeca*Borghski Vycházející hvězda fóra

    Vzhledem k tomu, že se mi zase zavřely už dříve otevřené 2 rakve a nemohla jsem včera čerpat premiový bonus - dekoraci aniž bych vyplácala floreny, uvítala bych, kdyby poslala špatně činná podpora kompenzační balíček - všimla jsem si, že nejsem sama, komu se to stalo.
    Když jsem psala na podporu, psali mi, že musím počkat po otevření rakve 15 sekund a teprve potom můžu kliknout jinam a odmítli mi rakve otevřít. Jaksi takové upozornění napsat AŽ PO TÉ CO SE TO STANE mi přijde trapně neprofesionální. Tohle tedy měli napsat hned na začátku, před spuštěním této další okrádačské taškařice
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  3. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Tribeca*Borghski,
    tuto informaci jsi měla již den před spuštěním kalendáře v OFI
    (pro jistotu kopíruji)
    "Pokud některý den zapomenete dárek vyzvednout, máte možnost jej získat zpětně za několik Florenů.
    Nezapomeňte, že načtení odměny chvíli trvá, proto doporučujeme na kalendáři chvíli setrvat (alespoň 15 sekund). Reklamace na podpoře pouze se screenem, kde bude viditelné ID hráče, datum a čas pořízení screenu přímo na screenu."


    A jen tak mimochodem - není to první kalendář ve hře a informace o screenech se objevuje pořád dokola.

    Otvírám kalendář na 6 farmách a zatím se mi nestalo, že by se zavřel.
     
  4. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Je to marný,je to marný,je to marný.Každý kalendář se najde aspoň jeden,který tvrdí že se mu zavřel dárek, ale screen je nepořízen.Píšu to tady snad každý kalendář,ale obrázek jsem ještě neviděl ani jeden.
    Oceňuji doplňující informaci, červeně napsanou, ale je vidět,že i přes to to někteří hráči nerespektují nebo nečtou do konce.
    Chápu,že v kreslené hře je pro někoho ponižující něco někomu dokazovat screenem,ale prostě to jinak nejde pokud chcete uspět.
    Přitom údajném zavření dárku jde jen o jedno,aby se data o otevření přenesla na server.V celé republice je větrné počasí,a to by mohlo způsobit pomalejší tok dat.Když dodržíte přiloženou instrukci, nemúže se stát,že se dárek zavře.Pro jistotu než odcházím z farmy,ještě se jednou kouknu na kalendář. Screeny si dělám,ale jen proto, že se mě ta grafika kalendářů líbí.K jinému důvodu jsem je nikdy nepotřeboval.Chyby hledejte především u sebe.

    [​IMG]

    Hezkou hru a hodně otevřených rakví. ;) A teď do mě. xD
     
    Naposledy upraveno: 25/10/18
  5. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Trochu nevim co je tim mineno : "datum a čas pořízení screenu přímo na screenu"
    Ja teda at PrtScr do Malovani nebo Vystrizky mam cas jen ve vlastnostech souboru co ulozim, to tam ten cas mam nejak dopsat nebo co?
    Hra samotna si ma do obrazku vlozit casovy kod (neviditelne, tedy pro cloveka), jinak je to prece fuk, to si kazdy muze napsat co chce...
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Já bych to chápala takto - vpravo dole:
    [​IMG]
     
    Honzulka05 a krakoramaja tohle ocenili.
  7. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    I když Skali byla rychlejší, tak přece stačí že mám obrázek z otevřenýma rakvema, a pokud tam bude nějaká chybět, tak je jasné že je problém na světě. Třeba kdybych měl zavřenou 5 rakev, tak bych asi těžko mohl získat bonusový dárek za "řadu"
    I když pochybuju že i takové obrázky z datumem, časem a nevím čím, by stačil.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Bezejmenný - věřím, že stačil ;)
    Pokud zítra najdeš dnešní rakvičku zavřenou, tak je ti bonusový dárek k ničemu a pomůže ti jedině screen z dnešního dne :)
     
  9. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Skali, vis o tom ze od 4:3 monitoru se stale zuzuji, takze listu nemam, ta se zasunuje... kazdy radek ma cenu zlata a kdyz si vezmes ty prisernosti v novych verzich Office, o to mene mam svisleho prostoru... zato ty 2/3 prazdna zleva a zprava uplne nanic, to je uzasny...
    Tak smula, prehazovat to kvuli snimku nebudu, to je opruz, ale udelam to jinak...
     
    MatysekKamilek a Honzulka05 tohle ocenili.
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  11. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    kaolín11 + Tassadar11 + další jedenáctky : to není o starém nebo novém křápu.
    Já mám PC jak z NASA + notebook asi z roku 1980 (taková obrovská skříň z klávesnicí polepenou papírkama aby byly poznat čísla a písmena) a z fotem taky nemám problém.
    (nějak mi nejde prolinkovat text)
    [​IMG]
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  12. X-mole

    X-mole Znalec fóra

    Ajoj :)
    26.10. - 400x Lvl BZ.
    Ať se daří a hodně štěstí při šlechtění. ;)
     
  13. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Bezejmenný : tak si zaskrtni "automaticky zasunovat listu" a pak uvdime, jak ti to pujde... ale misto vystrizku dam malovani, tam to jde... jenze je absurdni, ze tento udaj (snadno zmenitelny) neni primo ze serveru zakomponovan do obrazku (neviditelne)... o to jde...
     
    Honzulka05 a kiki2305 tohle ocenili.
  14. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    No nevím jak ty, ale já o těch 15 sekundách prodlevy po otevření rakve četl již na začátku (možná dokonce před začátkem) akce.
    A mohu tě uklidnit - dnes ráno jsem objevil, že jsem zřejmě i tak včera zapomněl otevřít rakev (naštěstí ne svou). Takže jsem zamáčkl virutální slzu a použil floreny. Inu - za blbost se platí (tentokrát 8 florenů).
    Mimochodem více florenů (přes 100) jsem prošustroval v té "bednabole" a stejně jsem dekoraci nezískal. Že bych kvůli tomu slzel, to ne. Prostě holt nebudu mít všechno. Stejně nelze za stávající situace dostat se během života jednoho člověka do posledního levelu Farmeramy, takže "vo co go"...
     
    Milka66, Prepperka a Honzulka05 tohle ocenili.
  15. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak to tedy je pro mne novinka, já si ukládám pomocí Výstřižků každý den screen, ovšem bez té spodní lišty. Takže bez data a času. A jestliže je tam můj nick a ID a v kalendáři otevřený dárek, u kterého je další modré plusko, tak to snad stačí, ne? Kde bych se k tomu obrázku bez pluska dostala?
    Lištu mám taky schovanou, protože okno se hrou se mi jinak celé nevejde.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  16. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Lišta se ale dá umístit vlevo nebo vpravo, nemusí být jen dole.
     
    evainfo, Honzulka05 a matlafous123 tohle ocenili.
  17. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    To mi snad ani neříkej, začnu se v tom vrtat a výsledkem bude obraz vzhůru nohama xD
     
    evainfo, Honzulka05 a krakoramaja tohle ocenili.
  18. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    hlavně ten datum a čas je k ničemu, protože ho lze jednoduše na počítači přenastavit, nevím jaká metadata lze vyčíst ze screenu, ale to je už zřejmě věc podpory, co vyžaduje a co ne ... a co se týká lišt, tak opravdu nemusí být jen dole, novější systémy umožňují jejich umístení i nahoře , vlevo, vpravo ... a taky existuje miniaplikace hodiny, kterou lze též dostat do screenu, je prostě více možností, ale jak říkám, datum a čas si lze nastavit libovolný (mám jeden stařičký noťas, kde mi to ukazuje 1.1.1900 - to by asi na podpoře koukali xD)
     
  19. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    kiki - pravou myší klik na hlavní panel, dole je "nastavení hl. panelu", otevřeš a vybereš polohu umístění
    [​IMG]
    edit: Jasně kiki, dát sem celý obrázek toho okna mi přišlo zbytečný. Jo, je to jiný, ale to je na zvyku.

    medvánek - screen musí být s otevřeným dárkem ten konkrétní den. Že ho někdo nevybere a zjistí to pozdě, tak druhý den už s pluskem je mu změněný/přenastavený čas k ničemu.
     
    Naposledy upraveno: 26/10/18
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  20. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Aha, díky, mám to. Sice to vypadá trošku jinak (otevře se mi celá obrazovka s nastavením hl.panelu), ale princip je stejný :)
     
    Honzulka05 a krakoramaja tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.