Rakvový kalendář (17.10. - 1.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 16/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Trepíku... kvůli času, s malou princeznou jsem sice "doma", ale druhé dítko školou povinné mající dost zájmů mi čas požírá poněkud stejně náročně jako zaměstnání... včetně víkendů, kdy jsou závody. Takže jsem měla 20h stromy a s ponožkou na 13h(tuším) mi vycházely sklizně na brzké ráno (6-7) a celkem slušnou dobu večer... (21-22). Zbytek doby pokud možno spím (tedy když mám super noc vstávám k malé v 5 ráno, když dobrou ve 3 a v 5, no pokud je to peklo, tak se budí, co hodinu :cry:, jako na dnešek)
     
  2. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    To já to strkal na polnosti jen v deset večer, a ještě jsem to dělil i na padátka z rostlin. To byla akce! Ovšem je pravda, že už mi neštve, že jsem si vytočil ZUH - poněvadž jsem ponožkovník mohl dát do lišty a na jeho místo jsem dal zvěřinec. Až někdy bude trochu klidu od akcí, tak by snad mohl zase trochu krásně pruhovaných urodit...
    Ale z jabloní, když jsem potřeboval, tak z xl jabloní, to tentokrát padalo luxusně - kdyby ne, tak by moje skříň zívala prádnotou…
    Ale už by mohlo být ráno - mám úplně napnuté kšandy napětím - budou ponožky, nebudou, budou, nebudou
     
    Honzulka05 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  3. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    jenom doufám, že netopýří pošta bude prvním nebo druhým dárkem. Pokud to bude první bonusový dárek, tak docela ztrácí smysl, protože 5x by padátka nedala. Teď uvidíme zda se v RT přemýšlí nebo si vezmou něco dobrého a pak poskládají odměny. ;)
     
    Honzulka05, goro19 a evainfo tohle ocenili.
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    bropyk
    Akce Halloweenský labyrint by měla začít (dle kalendáře) 24. 10. Takže času je dost. A první bonusový dárek otevřeme 24.10. Takže by to mělo být v poho ;)
    - 5 sklizní dekorky Netopýří pošta každých 15 hodin (v průběhu Halloweenského labyrintu )
    Nebo už blbnu ? :D
     
  5. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Skali: myslím si, že ne.... většinou to čtu 3x -5x než mi dojdou souvislosti... takže máš nejspíš pravdu. Teď jen aby tam ta dekorka byla, že....:oops:
     
    Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  6. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Skali,
    přečetl jsem to znovu a máš pravdu. Všechny ty bubu akce se pěkně pletou.
     
    Prepperka tohle ocenil(a).
  7. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  8. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezké ráno :) bu bu kalendář je úžasný a pokud jde o ponožky, beru každou a ze všeho :D za prvé je zima a za druhé se mi díky ježečkovy ztenčily na farmě zásoby. Hlavně nezapomenout vybírat a raději dělat screen .. co kdyby :p
     
  9. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Já tedy souhlasím s tím, že v kalendáři mě ponožky v žádném případě neurazí a díky Sopti za první screen odměny, protože jsem si infookna ve hře vůbec nevšimla (chvátala jsem ráno koupit turbomlýn, který mi došel, abych to nepropásla) a tak jsem si jako říkala, že první okénko asi zítra... ušetřené florenky, díky.
    Jsem mmch zvědavá, jestli stálý a vytrvalý proud ponožek v odměnách nyní nezeslábne při jejich stoupnuvší využitelnosti. Tipuju, že o ně tak často nezavadíme ;). A dále jsem zvědavá, jestli bude reklamovatelná (znovu)uzavřená rakev - je to trochu divné, ne, aby ti něžní kostlivečci neměli ani právo se tam do tmy zavřít, se mají vystavovat pořád na odiv, když Halloween ještě daleko? Není to náhodou jejich právo vylézt až o Halloweenské noci? xDxD
     
    Honzulka05, Apachie1 a evainfo tohle ocenili.
  10. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Sovinko: už to tady někdo připomínal, ale dám to znovu:

    NEZAPOMEŇTE SI NASCREENOVAT OTEVŘENÉ DÁREČKY V KALENDÁŘI KAŽDÝ DEN!!!

    Bez obrázku nemáte u podpory šanci na reklamaci!!! Je to stejné pokaždé, jakmile je ve hře kalendář.
     
    babako, Prepperka a Honzulka05 tohle ocenili.
  11. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Skrýny mi nejdou a tak do kalendáře lezu 3 x a vždy si kliknu...;)
    Jsem zklamán, nedostal jsem fusky...húhú:cry::cry:
     
    babako a Honzulka05 tohle ocenili.
  12. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    trpělivost Trepíku, oni budou ;)
     
  13. ladybird38

    ladybird38 Expert fóra

    prima, tyhle kalendáře mě baví
    děkujeme
     
    Honzulka05 a Prepperka tohle ocenili.
  14. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Teda nezapomenout vsechno na farme je narocky... mazliky rano, pak na mince, pak na kalendar a taky ze je desivka a vsechno dohromady... akorat tahle prvni odmena mi nejak nebere, proti MJS prece nema sanci, ne?
    Tak uvidime zitra :)
     
  15. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Apachie1, to byl pokus o žert, proto ke zvýraznění ti smajlové... já jsem pochybovala pouze jednou, jak to s okénkem bylo, jinak jediné mé neotevřené ikonky byly ty, které jsem pro nedostatek času jednoduše zapomněla.

    Ale tenhle kalendář (je krásný :inlove:) je výjimečný a tak jsem si rejpla, že otevřenou rakvičku, předčasně, by nám taky mohlo kostěné zvířátko zavřít schválně a já bych teda ctila právo na soukromí v této intimní kostěné situaci :p - jejich den přichází až o samhainu, tož by nám to taky mohli docela vytmavit. :music:
     
    Apachie1 a Honzulka05 tohle ocenili.
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Hmmm, někdo chodí nakukovat do rakviček na kostěné zvířátko a někdo si tam chodí zatelefónovat :D
    Ať už rakvička nebo telefonní budečka - je to krásný :inlove:
     
    evainfo a marketka47 tohle ocenili.
  17. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Mně tam chybí šlehačka ,-)))
    Jestli bude v každé vykostěná ovce, tak to bude nuda ,-)
     
  18. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Doufám že budou barevný, jak ukazovalo Orákulum.
     
    Honzulka05 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  19. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Pitrýsek47: To si dám za chvíli... domácí pudink, ovoce a šlehačku... jak se znám, tak "spořádám" tak 3-4... :p
     
  20. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.