Rajčeho výprava (14.4. - 20.4.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/4/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Bré raníčko, tak dnes zvesela páč z bedny % bonus 100% na pole, ale až po sklizni, tak další už bude víc kytiček
    [​IMG] a na kole neštěstí malý bonus +1 pole na 6 hod [​IMG]

    ale i tak další menší postup ve hře

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 15/4/21
  2. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    @14087 -----> Možná si to už udělala a nebo ne :D Ale když máš bonus k té sklizní ve slotu dej si pinky pie koláč ať se to prodlouží a trvá déle :)

    Jinak já dám vědět jak jsem na tom až po sklizních ale dneska dokončím farma místnost a možná skoro celou tu baha taky :)
     
  3. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Jéé vidíš, děkuji tenisto za radu :music:, takových věcí na mysl mi nejde..:p
     
  4. pinda-ada

    pinda-ada Vycházející hvězda fóra

    Proč mi nejde otevřít 1. okno když mám pivoňky nebo to mu už nerozumím. Díky
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj pinda-ada

    Začíná se na poli č. 21 podle FAQ a je potřeba dodat 600 orchidej.

    Fajn hru pezt
     
  6. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak vlastně začínám mám otevřené 3 okénka u rajčenky, ve stodole mám 108 směrových keříků a naseto a 208 okvětních lístků a 2 slunečné květy ,z baha mám 1400 kusů a naseto
     
  7. pinda-ada

    pinda-ada Vycházející hvězda fóra

    a tu kytku sbírám kde každých 10 h?
     
  8. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    mám dotaz kdo už došel do další místnosti musí k tomu být všechna políčka hotová nebo stačí dojít ke dveřím a jít do dalšího patra:p
    už to mám dá se to už jsem v dalším patře
     
  9. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    @wallik68 -----> Myslím že stačí otevřít ty padací dveře :)
     
    Madulka_cz, sovicka64 a kutilka70 tohle ocenili.
  10. čejka

    čejka Pisálek fóra

    dobrý den vespolek, chci se zeptat kdy vlastně končí akce rajčeho výprava. Měla by končit 20.4., ale časomíra ukazuje 47 hodin. Děkuji
     
    olééé50 a malanek70 tohle ocenili.
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    čejka - ahoj, časomíra ukazuje, kdy se nám zpřístupní další část akce - zpřístupní se sklepení, akční rostlina Směrovková popínavka a padátko Seschlý okvětní lístek. ;)
     
    výpliv tohle ocenil(a).
  12. 14087

    14087 Hrabě fóra

    [​IMG][​IMG]

    Tak s bonusy se vyplatí SH a opravdu to jde hned lépe,
    za mne spokojenost ;) po dlouhé době :D
     
  13. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak zatím jsem na tom takto

    Na farmě chybí 2 okénka na jedno chybí asi 1.000 akční a na druhé jen ty lístky ale ty mám nasbírané takže dneska bude část na farmě hotová. Na baha chybí asi 4.300 akční a asi pár desítek padátek ale to by mohlo být dneska večer nebo zítra ráno také hotové.

    [​IMG]

    [​IMG]

    Jinak jsem zkusil ještě pár PL a vytočil jsem 4x kupon na 12h, nějaký SH a hlavně toto :p

    [​IMG]
    [​IMG][​IMG]


    Sněhuláku mám vážně už armádu :D Celkem - 33

    [​IMG]

    [​IMG]

     
  14. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Pekny den vsetkym,,ako vidim tu sami sikovnici co uz maju hotovo,,gratulka...A ja idem lazo plazo,,ziadny bonus sa nekonal..ale dnes do vecera pootvaram vsetko ,,chyba mi uz len z Plantaze cez 4tisic akcnej..No hold kazdy den nemoze byt posviceni:pAle ved casu je habadej..chce to klud a nie furt sa hnat ako zduta kozaxDTak nech sa VAM vsetkym dari..a rybacka u mna katastrofa..snad tu stonku ziskam niekde na konci akcii..tym 15 peralxDxD:music:moznaaaa:mad:
     
  15. 14087

    14087 Hrabě fóra

    ezzra u mě rybaření taky děs o_O ale času je spousty, tak snad se nám to podaří :D :D ;)

    Na noc už můžu vysadit pohanku na padátka ( na hlavní louku)
     
    zejdy66, ezzra a sovicka64 tohle ocenili.
  16. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Rajčeho výběh je doma,jen se musím podívat co je třeba k otevření třetího podlaží.xD...tedy počkat do 17 bezvaxD

    Oba stonky už fungují,tak teď už jen v klidu rybařitxD
     
    Naposledy upraveno: 15/4/21
  17. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj hroudov, pokud máš dostatek akční kytky-směrového keříku, tak hned políčko vlevo. Klikneš na prozkoumat a políčko se zpřístupní a připíše odměna.


    upload_2021-4-15_17-24-51.png


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    zejdy66 a 14087 tohle ocenili.
  18. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Výjimečně jsem šla sklidit v 1h ráno :wuerg: Na KŠ byl bonus 12h/200% a pouhý jeden PL :oops: Štěstí padlo i na mne xD
    Tak jsem dala pohopole +SH+ZH+MJS. Nebylo třeba aktivovat další bonusy :p
    Zbývá doplnit jen 88ks okvětních lístků (napadá samo,škoda plácat další SH) a 3x slunečný květ ;)
     
    Naposledy upraveno: 15/4/21
  19. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ako sa na Vas pozeram tak Vam asi zatiahnem rucnu brzdu xDxDxD No u niektorych uz ani to nepomoze :cry: Posielam gratulku rychlikom ;):music: no a ostatny mne podobny sa by sme mali pridat plyn :D ked uz sa s nami KS nekamarati :cry: No casu este dost,ale zajtra idem do roboty a tam kam idem je dost zly signal :cry: tak asi budem nahanat vlny s uterakom xDxDxD
     
  20. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    aha, už jsem na to koukala, myslela jsem že se začíná nahoře, díky za radu
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.