Rajčeho výprava (12.10. - 17.10.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 11/10/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Dobré ráno.
    Akce již od včera taky hotová. Pravidelně chodím pro sběr vrtulek a narcisů (90ks). Co potom s nimi? Výměna za korunky (krejcary) a BZ? Je to škoda, že nejdou vyměnit za floreny, to by byla větší legrace .... a co si budeme povídat, každý by to uvítal :pxD:D:inlove:
    Hotovsonům = gratuluji a ostatním hodně štěstí. ;)
     
  2. holubova69

    holubova69 Pisálek fóra

    co mam udelat aby se my otevrel sklenik trezor se mi otevrel a sklenik mi nejde
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  3. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Hotovo ;) A jeden luxusní přeskok k tomu :p
    [​IMG]
     
  4. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj holubova69, bez otevření dveří ve skleníku nebudeš mít trezor komplet přístupný. Pro dokončení skleníku potřebuješ červené a fialové odznaky, které získáš šlechtěním plazů a členovců

    a proskleník musíš mít otevřeny dveře (pole 2) v květinářství

    upload_2023-10-15_11-4-38.png
     
    Madulka_cz, dinoalesi a -Jara05- tohle ocenili.
  5. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Hotovo... teď už jen sbírat květináče. Vrtulek není nikdy dost 8)

    Časomíra do konce akce 58 hod.
     
  6. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Odklikala jsem až dnes. Uvidíme, co posbírám z trezoru. Se šlechtěním jsem čekala až na BB v kombinaci se slevou.
     
  7. sergejko

    sergejko Perspektivní autor

    Akcia práve ukončená:inlove::inlove:
     
  8. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Zapomínám vyzvedávat narcisy, tak se mi trezor vleče. Ale už mi chybí jen dvě políčka, tak to snad do zítřka dám.
     
  9. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    moja hlava deravá, spomenula som si, že sa dalo šľachtiť za 1 SK polhodinu po skončení :-D tak akciu nerobím, čo už, i keď by sa stonka zišla, robím aspoň autokino :)
     
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ze strašitajemna páteřník, přízračná vrba XXL, sarkofágový strom XXL, za mě dobrý.
     
  11. TheTynula

    TheTynula Zelenáč fóra

    Ahoj, poradíte proč mi nejde otevřít poslední část v trezoru? V květinářství mám políčka otevřená všechny. Díky
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  12. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    TheTynula
    Ahoj, aby se dostala do celého trezoru musíš mít otevřena tato políčka:

    Z Květinářství se zaktivováním pole č. 6 dostane hráč do Trezoru na pole č. 14.
    Ze Skleníku se zaktivováním pole č. 1 dostane hráč do Trezoru na pole č. 5.
     
    -Jara05-, bačkora85 a Skali tohle ocenili.
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, tak já už dám jen obrázek, když už jsem ho udělala :D

    Dveře pro přístup do trezoru:
    dveře do trezoru.png
     
  14. TheTynula

    TheTynula Zelenáč fóra



    Ahaa..mně ještě chybí skleník. Jdu na to! Děkuji :)
     
  15. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Vše hotovo. Včetně trezoru. Cesta klasicky nepřehledná. Ale to je u tohoto typu akce běžné.
     
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ciri13: Vždyť ti cestu ukazuje rajče, splníš, rozplácne se. Zobrazí se každé okénko když na něj najedeš myší a vpravo vidíš co máš dodat a odměnu.
    Pro mne přehledná dost ;).
     
  17. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    To jo, ale já vždy hledám vchod (používám nápovědu ve FAQ) a pak jsem se zasekla v trezoru (levá část) neb jsem neviděla, že nemám dodáno v padacích dveřích. Zkrátka ženská s blbou orientací a ztratí se ve skleníku, v květinářství a v trezoru... :pxD
     
    -Jara05-, k.vitek a bačkora85 tohle ocenili.
  18. burds

    burds Titán fóra

    Ciri 13 jsi jako já také jsem nedodala v padacích dveřích a hledala cestu.Ale alespoň ti děti neříkají že máma sew ztratí na pěti čtverečníc h metrech.A nejhorší je že mají pravdu,také lezu vždycky obráceně
     
    bačkora85, -Jara05- a Ciri13 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.