Rajčeho výprava (12.10. - 17.10.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 11/10/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  2. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Akci plnit budu, ale při její náročnosti bych místo Doupě ďábelského psa raději uvítala Jeskyni wendiga :p
    Mnoho psů, zajícova smrt :wuerg:
     
  3. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Krásný den vespolek, souhlasím psů už máme vážně mnoho ;)
    Bude potřeba odznaků (snad jsem se nesekla)
    savci - 141
    členovci - 100
    plazi - 119

    úplňková zvířata - 50

    a nasbírat 150 narcisů - takže důležité je dostat se co nejdříve k políčkům s narcisy a pak pravidelně co 5 hodin sbírat ;)
    Šlechtící
    akci mám ráda a řádek je fajn, tak není co řešit, zítra hurá na to, ať se všem daří :)
     
  4. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Tuto akci určitě dělat budu, potěšila mě, snad bude hotová cobydup.
    Jenom sbírání narcisů bude malý zádrhel, ale nevadí, to se zvládne.
     
  5. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Akce fajn,doupat máme dost,ani při nabídce při Oa D o ně nebyl zájem:sleepy:
     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Do akce jdu kvůli řádku
     
  7. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Pěkný dník všem :) akcička hezká a stoneček suprový, určitě jdu do toho, jen u těch narcisů .. ehm .. ta moje zapomětlivost xD

     
  8. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    taky se těším a jdu do toho po hlavě
     
  9. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, tak do akce se také rozhodně pustím a s chutí ;). Šlechtící jsou moje nejoblíbenější :). SK je dostatek, tak huráá na to.
    Řádek na stonku nesmí chybět do sbírky a odměna ze stonečku je fajn ;). Hlavně nezapomenout sbírat narcisy :D. Všem, kdo se do akce pustíte, přeji nejen dobré přeskoky v tulidomku, ale i fajn hru se splněným cílem ;). Hezký den všem a ahoj :)

    dinoalesi ... děkuji za výpočty ;)
     
  10. burds

    burds Titán fóra

    Do akce jdu.Šlechtění mám ráda
     
  11. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkné odpoledne.
    Do akce se určitě pustím, ale do pátku večera toho moc nezvládnu... tlačí mě čas :sleepy:. Musím hlavně šlechtit. :inlove: Ale víkend to jistí, zase pro změnu budu makat na Farmě.:p
    Souhlasím s kutilkou, uvítala bych Jeskyni wendiga.:)
    Přeji pěkné odpoledne a těším se, až si tu budu pročítat.... mám hotovo nebo vaše postřehy, chvály atd.;)xD:)
     
  12. Drevulka

    Drevulka Aktivní autor

    Za dávnych čias bolo zvykom, že moderátori napísali koľko je čoho potrebné napríklad 120 odznakov savcov, 90 odznakov článkonožcov, a 77 pdznakov plazov. No čo už, zašlá sláva, teraz to nie je preto, aby sa kupovali koše a všeličo iné a na hráčov sa zabúda v niečom im uľahčiť hru a určite by viac kupovali SK, parfému a iných veciach.
     
    taraba, maribeja a rosnička007 tohle ocenili.
  13. rosnička007

    rosnička007 Vycházející hvězda fóra

    Hezké odpoledne! Do akce samozřejmě jdu.Šlechtění mám ráda a hlavně je to rychlé. Jen nezapomínat na narcisy....Taky já se přidávám k předešlým připomínkám,že wendig by byl na místě.Ostatních stájí je dost a dají se pořídit i ve strašidelném obchodě.
    Jinak všem přeji fajn hru a hodně úspěchů! :)
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jestli tomu dobře rozumím,trezorové odměny jsou v podstatě bonusové a kdybych náhodou nestihl odklikávat narcisy,nic se nestane!
    Nebudu od pátku doma,tak nevím jak to dopadne.
     
  15. kocieva

    kocieva Znalec fóra

    Pěkný večer všem. Taky do trezoru nepolezu, takže sbírat narcisy nemusím a šlechtění si nechám na víkend. Tu jednu pikolku oželím, bohatě mi stačilo, co mi teď vylezlo z posledních 5 (kámoš, 2x pramen,
    nemrtvý poklad a ta dekorka, co dává 1 PL).
     
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zdravím, ach jo, víš co toho mají na práci? Ako zabúda? Tak výborně zpracované návody je málo? A stejně se hráči ptají a nečtou.
    Kdo chce a potřebuje koupí i bez počtů.
    Edit: dinoalesi ti to pěkně spočítala.
    Šlechtit budu.
     
    Naposledy upraveno: 11/10/23
  17. mira60

    mira60 Pisálek fóra

    Narcis-150ks=7x otočit všechny tři.
     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Sedmkrát otočit všechny tři? Hm, to by neměl být složitý logistický problém, když to hned zavčas všechno pošlechtím a pak budu náhodně klikat, když se dostanu k síti...
     
  19. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    Nu, uvidíme. Šlechtění mám ráda, SK dost - tak vzhůru k cíli.
     
  20. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Odznaky jsou vloženy a nyní čekám 5 hodin na další postup, budík je nastavený a tak snad nezapomenu narcisky sklízet.
    Mějte se!!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.