Radovánky s barvami (19.6. - 25.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 18/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. elbedna

    elbedna Vážený autor

    Jelikož nešlechtím tak budu muse zítra máknout . Stodola se šlechtěncema zeje prázdnotou :(
     
  2. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Tak teď všechny šlechtěnce krůt potřebných do úkolů prodám, navečer vypravím dítka s jejich otcem na akci typu "S Tebou mě baví svět", pak ještě zítra odjedu za rodičema a po sobotním návratu se do toho pustím a budu stíhat bbowlinga. Jenže ten už bude v cíli, takže nedoženu [​IMG], ale třeba si to v prostřed akce zase rozmyslí ..........

    Ale počty kůzlat a krůťat oproti minulým šlechtitelským úkolům se mně zdají býti vyšší, jaksi tedy i spotřeba SK musí být každopádně vyšší. Má to RT dobře promyšlené. Ale do akce půjdu, nějaká zásoba RT ve stodole je ......

    jaji
    [​IMG] samozřejmě myslím zásobu SK, to je tím usilovným myšlením na RT, co na nás zase na víkend připravili. Omlouvám se.
     
    Naposledy upraveno: 18/6/15
  3. Cristenaa

    Cristenaa Rádoby autor

    Tak já se šlechtící akce neúčastním...palety nemám, u nás na trhu vymetýno..takže je to jasné...asi udělám první dva úkoly kvůli stromu(na ty jsem ujetá :D) a tím končím :) a když bude babyboom tak si aspon něco vyšlechtím na růžový chlívky juchuchuuuu :)

    Edit: jsem příšerná, ulovila jsem na trhu 15 palet, tak si pujdu pro řádek na stonku, toho mi bylo líto :D ale teda 115 000,. za 15 palet, se mi ten řádek prodraží...
     
    Naposledy upraveno: 18/6/15
  4. Koulička1

    Koulička1 Aktivní autor

    Šlechtění nemám ráda, ale půjdu do toho a uvidíme o_O
     
    findy22, davidson00 a petaM2001 tohle ocenili.
  5. jaji

    jaji Vévoda fóra

    jak děláš zásobu RT xDxDxDxD

    ještě toho trochu, aby se rozmnožili :)

    edit: se neomlouvej, je to náhodou ftipný, samo že jsem to pochopila jako SK xDxD ale třeba náhodou bych se dověděla, jak se vyrábějí RT.... možná melou .... melem.... namelem xDxDxDxDxDxD
     
    Naposledy upraveno: 18/6/15
  6. nona2222

    nona2222 Perspektivní autor

    celkom príjemná akcia - nemusím byť prikovaná k pc, množstvo použitého SK je zhruba zhodné so SK v odmenách, kork. dub má len 12 hodín zrenia - napestovaný bude za cca 36 hod aj bez pohnojenia, nástenky majú krátky čas mletia ... celkom sa teším :):)
     
  7. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    nona2222: jj přesně jak říkáš 238SK je zhruba shodné s 95SK ,-D To slovo zhruba má hodně velkej rozsah :-D
     
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Sk je potřeba zhruba o 100ks víc než obvykle! Až teď sem si všiml času stromů! Že by novej standart?:eek:
    Jak tak sleduji situaci na trhu,tak přemejším jestli mám prodat svou zasobu přežvýkavců!:)
     
  9. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Obtížnost akce: střední
    Už se těším, až tam jednou bude...Obtížnost akce: brutální xD

    Ale jinak se teda asi do krůťat zapojí...ať jdu s davem.
     
  10. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    nevím přemýšlím jestli nevyberu jen stromek je mě líto SK ztráta je dost velká
     
  11. nona2222

    nona2222 Perspektivní autor

    casey27, zásah xDxDxD počítala som nutné SK - teda potrebné na vypadávaciu zver ... uznávam , že môj predpoklad, že
    každý má zásobu skvrnitých a čiernych kôz z obrích stajní, či tak ako ja, nákupom za riadne lacný peniaz z trhu - čo je vlastne stabilná ponuka často lacnejšia ako samotné kozy - tak tento predpoklad som prepískla, hehe xDxD
     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Já bych tedy řekl,že obtížnost akce je velice malá!Záleží jen na hráčích kolik do to ho chtěj narvat peněz! Jinak vyšlechtěno je se všema frajeřinama otázka tak hodiny až dvou a to sem dost přehnal! Beru to podle sebe,protože vždy jedu jen v 10 tulidomkách! Pak nasadit stromky,které maj docela zajímavej čas pěstování a nakonec semlít "pár" nástěnek a je hotovo!
    Je před prázdninama,tak dopřejme Varunovi trochu lepší dovolenou!:p
     
  13. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No tak jako vzdycky mam vsechno naopak - 185 cernych koz, ale jen 7 skrvnitych, protoze mam oranzovy obrkozy vysazeni a ne zluty :-(
    Takze stromy mit nebudu vcas, nebo musim slechtit uplne zbytecne bez BB, to je dost donucovaci zpusob...
    Bez stromu bych v pohode pockal, proslechtil cerny kozy a z nich by jako druhy slechtenec bylo plno skvrnitych, takhle je plan v cudu...
     
  14. jaji

    jaji Vévoda fóra

    nooo, cena na trhu krásně roste... že bych prodala svých 99 palet.... jů to by bylo obrazů:p, mno, ale krejcarové konto taky stále ještě potřebuje revitalizaci.... od poslední šlechtící se stále nemůže pohnout výš a výš...
     
  15. relax1962

    relax1962 Pisálek fóra

    105x barevná korková nástěnka (= 108x korek a 27x barevná paleta)
    potřebujeme 108 nebo 105 korků?
    4 korky za 6:00 hodin? tj 27x6= 162 hodin, akce trvá 144 hodin, nebo mi už šibe?

    Sopti - je to jasné u mi šibe díky za upřesnění
     
    Naposledy upraveno: 18/6/15
  16. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    relax1962 - výroba 4 ks barevných korkových nástěnek v základním čase trvá 6 minut. A 108 korků je správně. Na 4 nástěnky potřebuješ 1 barevnou paletu, takže vyrobit budeš muset 108 nástěnek.
     
    Naposledy upraveno: 18/6/15
  17. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Pěkný večer a hned jsem koukla na novou akcičku a taky jsem se šla podívat do vymeteného trhu xD. Palety naštěstí mám, pár sedel jsem dokoupila, nějaké kozy taky mám, ale krůty budu muset došlechtit :sleepy:.Jen asi počkám, jestli nebude BB (si myslím, že jo);) a stejně budu v práci. Vyšlechtěné to bude za chvilku. Tak nejdříve pro duby a potom ostatní. Akce klasika a líbí se mi.:)
     
  18. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Jelikož hra přeje připraveným a já připravená nejsem, pá, pá, krůťata a kůzlata!
     
  19. -Evitas-

    -Evitas- Pisálek fóra

    vypadá to být na pohodičku :). I když nemám všechny produkty, jdu dotoho :D.
     
  20. Lukyn5

    Lukyn5 Vycházející hvězda fóra

    Nešlechtím a na trhu mam 106 barviček, prodávam je za 9.200,- a pak že ta akce k ničemu není.. už mám prodáno přes 40ks a na kontě to je taky znát :D.. můžu nakoupit do záasoby krmivo pro kiwi :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.