Ráj cukroví (19.12. - 25.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 18/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sksima

    sksima Perspektivní autor

    Ach, mne to zase nechce vyskakovať. Keď tak pozerám ako tu píšete niektorý, že už máte skoro hotovo tak ja nemám ešte ani prvú úlohu. Mám múku a anýz tiež pestujem ale sáčky nechcú padať. :(
    sksima
     
  2. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Ahojky všem , tak jak to vypadá u mě ?
    Mouka namleta , uklizena ve stodole , snad mi tam nenavlhne .
    Anýz 4 000 a cukrárenské sáčky 124 ks .

    Zasazeno a já se jdu věnovat tvorbě cukroví také , doufám, že mi doma nechybí anýz .

    [​IMG]
    Přeji prima den, provoněný vanilkou, skořicí a anýzem.
     
  3. Hrnkajda

    Hrnkajda Vážený autor

    Ahojky všem. Tak mně chybí cca 5000 prosa, abych mohla udělat mouku. Takže budu mít asi docela fofr. Akce se mi líbí. Jedu jako fretka. Jen aby to naskákalo až budu točit to proso. No uvidíme.
     
    skalara.v a lacrima tohle ocenili.
  4. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak jsem napěstoval trošku prosa do zásoby :p. Teď už mám všude anýz s vodou a hnojem. Dal jsem vyrábět ještě 200 ks mouky a už by měla být hotová :).

    anýz: 2896 / 8000 ( chybí 5104) + zaseto na všech plochách
    cukrářský sáček: 334 / 600 ( chybí 266 )
     
    Mersi7 a lacrima tohle ocenili.
  5. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Hezký den všem! Plním 3. úkol, stojím na vypadávátkách, a to dost zásadně, ale času do konce je dost. Dnešní adventní fusekle potěšila, a v ráji cukroví už krtci dopekli pracny, a teď frčí koláčky (nebo perníčky nebo dortíčky - co v tom kdo vidí). Byla jsem zvědavá, jestli chudáci budou do nekonečna péct jeden druh, když jim to tam ujídá křeček (nebo je to sysel?).
     
    Naposledy upraveno: 20/12/14
    k.vitek, Lyzarka a Bagíra77 tohle ocenili.
  6. -Jabčák-

    -Jabčák- Zelenáč fóra

    Mám dotaz: kde vezmu tu skořici?
     
  7. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Jabčák- skořici přece pěstujeme na Baharamě,pokud ji teda máš otevřenou

    jinak dva úkoly hotové,čekám jen na vypadávátka,ještě jedna sklizeň a
    bude i napěstováno.hezkou hru všem.:)
     
    Naposledy upraveno: 20/12/14
    lacrima tohle ocenil(a).
  8. Bagíra77

    Bagíra77 Vážený autor

    Ahojky zdravím,Tuto akci plnit nebudu jelikož jsem nějaký čas byl neaktivním hráčem,musím si dát farmu pořádně dopořádku a napěstovat si vše pro svojí potřebu,všem ale přeji ať se zadaří v této pěkné a pohodové akci,mějte se krásně,s pozdravem Richard.
     
  9. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Tak jsem zasadila růže a mám celkem 80procent plus, vypadly mi 2-slovy dvě- vypadávátka z celé plochy? Je to CAJK?:cry:xD:p:mad::mad:
     
  10. .Krakonoš.

    .Krakonoš. Perspektivní autor

    U mně to vypadá celkem dobře.
    anýz: 300/8000 + zaseto na Baha (zatím jenom jsem jen rozpěstoval, hlavně pěstuju na mouku)
    vypadávátka: 150/600
    mouka: 330/2000 + mele se
    Zatím jsem nic nedodával. Myslím, že tuto akci dokončím.:D
     
    skalara.v, lacrima a Ria30. tohle ocenili.
  11. xxsoptikxx

    xxsoptikxx Obyvatel fóra

    dasa1143 - tak to je fakt síla.To už by ti jich možná vypadlo více z prosa (já jich ze všech ploch prosa měla 5)
     
  12. vůdce2

    vůdce2 Perspektivní autor

    Ahoj. Akce je fajn. Dost vydělávám na prosu, to je dobrý, ale nijak nehoním anýz, stejně mi nepadaj sáčky. Měl bych dotaz co sem moc nepatří, ale nevím kam ho psát. Mám několik variant na baha kudy jít dál, ale potřeboval bych nějaké info. Kolik stojí na trhu jídelní hůlky a létající koberce? Ještě je nemám, tak nevím. Když tak písněte, díky.
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Akce zdárně dokončena byla to pohoda:p;), na začátku jsem koupil pouze malý košík ;)
    [​IMG]

    Všem přeji pohodové plnění akce a přípravy na vánoční svátky
     
  14. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    dasa1143 toho jsem si všimla už při několika minulých akcích,růže bývaly na vypadávátka dobré,ale teď už ne,mě se docela vyplácí pěstovat lískáče nebo cibuli,ale chce to vyzkoušet,sama dobře víš,že na každé farmě to padá jinak.
     
    k.vitek, lacrima a marcelina0007 tohle ocenili.
  15. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    přeji krásnou sobotu českým i slovenským přátelů.V Praze slunečno...teplo,ale zároveň šílený fukar. Probudila jsem se do krásného dne, na farmě v poklidu ...pěstuji, melu , jen vypadávátka jsou po skrovnu...no co, dopadají. Zatím splněn první úkol , do druhého chybí 89 vypadávátek.Zatím 2500 anýzu , za 3h další sklizeň.Tudíž zítra bude komplet vypěstováno.Akce pohodová, proto odpoledne vyrazím na vánoční trhy na Staromák a dám si tam svařáček s anýzem:D;)a nasaji vánoční atmosféru.
     
  16. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Namleto bylo ještě před začátkem akce, napěstováno za pomoci SH bylo včera a dneska jsem čekala na vypadávátka. A protože jsem točila na trh pšenici, oves a proso, šlo to jaksi ztuha, pomohla Bahamka a jedna plocha růží.
    Taková akce, kde se nepěstuje akční plodina ve velkém, je akcí na pohodu.
    marcelina0007 -stejné počasí i tady na jihu v předhůří Šumavy
    [​IMG]

    xxsoptikxx
    když točíš osmihodinovku s SH tak to trvá jen cca 1,5 hodiny (s nevinností a vánočkou). Když jí dáš jen s vodou a hnojem tak to trvá cca 5:45 hodiny. A to máš znát i na vypadávátkách - víc otoček ve stejném čase = víc vypadávátek. A na noc déle rostoucí - růže, lilie a čtverce. Nekoupila jsem ani jedno vypadávátko a na rozpěstování ani košík.
    Všem poklidné dokončení akce a pohodový víkend.
     
    Naposledy upraveno: 20/12/14
  17. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Krásný den přátelé.
    Tato akce je taková pohodovka.
    Klid a předvánoční atmosféru nám nesmí ale brát nic.
    Nenechte se svázat ničím co vás odvádí od nádechu vánoc, od svých blízkých, kamarádů a přátel.
    Nic na světě vám je nenahradí! Ani tato návyková hra.
    Přeji vám všem úspěch, klid a pohodu.
     
    Naposledy upraveno: 20/12/14
  18. xxsoptikxx

    xxsoptikxx Obyvatel fóra

    petz - docela by mě zajímalo jakým kouzlem jsi ani né za 24 hodin sehnal 600 vypadavátek - pokud jsi je nedokupoval.Přiznej se, že sis je celou noc tiskl xD:p

    PS: Lyzarka to samé?
     
  19. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Prajem pekný deň, chcem sa spýtať, či ste po splnení 1 úlohy dostali iba jedného pomocníka - zber úrody, alebo celý kombajn? V popiske som pochopila, že by mal byť nakomplet, ale funguje mi iba zber.:(
     
  20. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj vůdce2, to máš pravdu, že to sem moc nepatrí. Máme veľa druhov trhov a každý má ceny iné, u mňa sú momentálne drahšie tie jídelní hůlky. Nabudúce ťa poprosím využiť pre podobné otázky sekcie Všeobecné dotazy alebo Nováčci, ďakujem.
    Peknú hru prajem

    Ahoj LubicaKrakova, v popise ako odmena za prvú úlohu je žiaľ len Kombajn(16h),tak to platí len pre kombajn a nie pre všetkých pomocníkov.
    Peknú hru prajem
     
    ezzra a lacrima tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.