Ráj cukroví (19.12. - 25.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 18/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pavlahan

    Pavlahan Perspektivní autor

    pro Evoku57 - díky za zprávu, hledala jsem až jsem našla - badyán je plod badyáníku pravého a vůní připomíná anýz, proto se mu někdy nesprávně říká hvězdicový anýz. Takže asi tak.

    Jinak první úkol splněn, akce bude na pohodu, za což jsem před Vánoci ráda, nejdřív jsme předělávali topení v kuchyni a teď malujeme, tak mám alespoň někde oraz xD
     
  2. vůdce2

    vůdce2 Perspektivní autor

    Akce je fajn. Akorát jak budou skákat vyskakovátka. Jinak parádní obchodování s prosem a ovsem. Už jsem vydělal kolem milionu.
     
  3. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj Tassadar11,
    skús si prosím najskôr reštartovať hru a ak aj potom ti nebude sedieť počet múky, kontaktuj prosím hernú podporu-tu,ako na to.
    Prajem skoré vyriešenie a peknú hru.

    Ahoj žufánek,
    cez sms sa nedá v CZ lokácii kúpiť malý košík . Prajem peknú hru.
     
  4. .Krakonoš.

    .Krakonoš. Perspektivní autor

    Tak si myslím, že tuto akci asi stihnu (pokud nedojedu zase na vypadávátka). Mouka se mele a akční rostliny rostou. Co víc si přát?
    PS. Pokud mi pošlete dárek s vypadávátkem budu moc vděčný :)
     
  5. .kukuřice.

    .kukuřice. Zelenáč fóra

    AUUUUU milí admini... hrubka hned v první větě
     
    marcelina0007 tohle ocenil(a).
  6. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Takhle to dopadá, když si někdo myslí že umí počítat :-D [​IMG]
     
  7. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    mousicka : je to uz dobry, jen jsem poukazal na trvalou chybu danou bonusama ze stonku - mlyn konci o 10% driv, ale pocet pripsanych v ten okamzik (primo koukam do mlyna) je ale je videt jen pocet jako bych nemel zrychleni... takze pak skutecne staci se prelogovat, jenze je to dost matouci kdyz jdu na presny pocet, takze hlavne nezmatkovat - o to jde...
     
    nona2222, k.vitek a mousicka tohle ocenili.
  8. jade2376

    jade2376 Rádoby autor

    Ahoj farmáři,

    nastal ten praví čas krása xDxD prosím opravit na ý :p:p jinak krásné svátky

    Akce bude pohodová před vánoci bude hotovo ;)
     
  9. Lukyn5

    Lukyn5 Vycházející hvězda fóra

    Bojujem ^^..btw: vy se nepletete?
     
  10. xxsoptikxx

    xxsoptikxx Obyvatel fóra

    tak já už jen 25 vypadávátek a 2 úkol bude hotov - pro dnešek spokojenost. Na noc pak hodím růže (karafiáty pořád ještě nemám) a zítra budu pokračovat.
     
  11. karolinka79

    karolinka79 Perspektivní autor

    Akčního kvítí není moc, tak myslím že to bude ok, ale s vypadávátkama to asi bude horší, takže až někdo zjistí z čeho to vypadává nejvíc, bude tak hodný nebo hodná a dá vědět ;):)jinak já osobně musím dopěstovat ještě necelé dva tisíce prosa, protože za ty hříšný prachy se mi to kupovat nechce :p
     
    flexka tohle ocenil(a).
  12. Mersi7

    Mersi7 Stálice fóra

    Krásnej večer:)Tak mám zasázeno všude na pidi polích jelikož jsem první úkol splnila tak mám na druhý úkol toto:
    [​IMG] Tak na druhý úkol mi chybí 77 sáčků,ale to dopadá:p;)
     
  13. kriss1123

    kriss1123 Zelenáč fóra

    Zdravím. Chcem sa Vám opýtať, Rada zázračných výhonkov je závislá na dekoračné predmety z akcie? Pýtam sa preto, lebo 8000 Aníz je dosť vypestovať a kedže ešte proso mi treba a podobne chcem vedieť na čom som... :)
     
  14. Feris1

    Feris1 Expert fóra

    tak vypadavatiek 134 celkom dobre na zaciatok
     
    nona2222 tohle ocenil(a).
  15. hansicek

    hansicek Znalec fóra

    na margo vypadavatok: s mazelkou mame kazdy svoju farmu, zacali sme s akciou rovnako sadime rovnake rastliny, jediny rozdiel je ten ze ona ma 1 sovu a pohare na ploche, ja cely cas bezim s 2 sovami, mam aktivny bonus 100% a mam legendu (o 1% nizsiu ako sucet manzelkynych poharov) - vysledok: manzelka ma teraz o 3 akcne vypadavatka viac ako ja, takze ked si pohnevate generator nahodnych cisel, tak si mozte vsetky bonusy strcit .......
     
  16. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj kriss1123,

    Do riadku ktorý sa dá získať v tejto akcii idú len dekorácie, ktoré sa dajú v nej získať.
    Akcia začala len dnes a času dosť, takže ak použiješ minipolia a MJZ -mrkvovojablkovú zmes, 8000 máš do dvoch dní(určite aj skôr) napestované aj keď to budeš flákať ;) takže nevzdávaj to :) Prajem peknú hru.
     
  17. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    ehm... já jsem zazdila začátek akce a sklidila jsem ráno :music: takže jsem začala s 15 ks vypadávátek... Mouka z půli namletá. Vivat fungující turbomlýn 8) aspoň stíhám dopěstovávat proso...
    chicht, tak ať nám to jde od ruky ;):)
     
  18. zemanka01

    zemanka01 Stará škola

    Ahojky, taky se vám někomu stalo to, co mě? Včera jsem si večer namlela 1.000 vánoční mouky. K ránu jsem si tam dala tu druhou tisícovku, aby se semlela, než zase přijdu. Ráno už jsem na farmě radši nebyla, protože jsem sklerotická, a byla bych schopná si sklidit ještě před akcí :D
    No nic. Přišla jsem teda dnes odpoledne na farmu. Schválně až okolo 16.00, kdyby zas byly nějaké problémy se začátkem :) První, co jsem udělala, tak jsem šla do mlýna zkontrolovat to ranní mletí, a koukám, namleté mouky celkem jen 1.440 :( Koukám do stodoly, a oves, proso a pšenice pryč, jako bych měla semletých celých 2.000. Tak jsem si řekla, že napíšu na podporu až poklidím farmu, ale ještě jsem si dala mlít 60 té mouky, abych to zaokrouhlila na 1.500. Stejně už mi na víc chybělo proso. No, a poklidím farmu, koukám znovu do mlýna, a najednou tam mám 2.060. No, to jsem z toho jelen. Zajímavé je, že jsem se nikde nedočetla, že by měl někdo nějaký problém při začátku akce. Většinou mají všichni problémy, a mě to jede jak po másle. Dneska nikdo nic, jen já :D :D

    Jinak teda první úkol hotový, na druhý nemám vypadávátka :) Ale myslím, že to bude v pohodě, a za tu dobu akce vypadávátka v klídku sesbírám, a ještě zbydou :)
     
  19. kriss1123

    kriss1123 Zelenáč fóra

    ďakujem za radu, to ma ani nenapadlo :)
    Pekný večer
     
    mousicka tohle ocenil(a).
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Akční plodina napěstována v počtu 8243 ks , sáčků 503 ks. Část farmy sem už uvedl do lesního obřího režimu,na zbytek lískáče a na baha zelený čaj.........
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.