Ráj cukroví (19.12. - 25.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 18/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Simík21

    Simík21 Znalec fóra

    z tajemniček mám červený pštrosy, ježka, orly a oranžový ryby :) jsem spokojená, takhle štědré ke mně RT dlouho nebylo xD jinak vypadávátek mám nakonec 263 navíc a to to vypadalo uprostřed akce fakt katastroficky... tak jsem se vybodla na cukýňák a ono to začalo padat, nevím jestli to bylo opravdu tím, ale příště pojedu od začátku jen s MJS a koláče rozprodám :p
     
    skalara.v a mousicka tohle ocenili.
  2. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Krásný sluneční svátek všem.Tak nakonec vypadávátek je dost a dost,ale největší radost mi udělalo čapí hnízdo,to jsem ještě neměla,ostatní šly do lišty,nevadí,(liška,oranž.koně,a oranž.krůty).Ještě z párty lístků jsem vytočila Veselou Lilii,tomu se říká super vánoční nadílka na farmě,hodně úspěchu v dalším pěstění a chovu zvířátek na farmě přeje Fany.
     
  3. richard20112003

    richard20112003 Zelenáč fóra

    Ahojte lidičky. Všechny zdravím a přeji krásný svátky. Díky oslavám neudělám celý úkol ale to mi až tak nevadí. Jen mi chybí JEDINÝ cukrářský sáček k dokončení třetí bedýnky. Prosím prosím kdo by byl ochoten mi jeden poslat budu moc rád.
     
  4. terkacheerka

    terkacheerka Vážený autor

    Hezký sváteční den všem přeji. Z taj chlévů mám lišku, ježka, červenou kotlárnu a myš. Jsem spokojená a vám taky přeji prima den. T.
     
  5. ThirtyThree

    ThirtyThree Pilný autor

    ano mousicka, tak jsem si to myslel, ale kdyz se kouknes na detailní kalendar, jsou tam obe.
    jak Novoroční akce tak Novoroční párty. tak jsem chtěl mít jasno ;) dekuji za tve osvetleni
     
    mousicka tohle ocenil(a).
  6. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj richard20112003,
    pýtať darčeky sa môžu len v téme na to určenej-posielanie a výmena darčekov. Prosím o dodržiavanie rozdelenia tém.Ďakujem a peknú hru.
     
    marcelina0007 tohle ocenil(a).
  7. stavitelpyramid

    stavitelpyramid Pisálek fóra

    z tajemniček žabičky, ježečci a oranžové výrobny, jsem velmi spokojen. Novou zvěř použiji do úkolu a nemusím za draho kupovat. Jen mne mrzí, že štěstí neměli všichni, z mých sousedů jen málo bylo spokojených, čím vyšší level, tím méně vzácného. Zřejmě se počítá, že již vše mají. Za ně tedy snad příště, případně hodně štěstí při výměně.

    Moje díky také patří mým neúnavným pomocníkům v posílání dárečků a to Tonda333 a Twinulka- akce hotová hlavně díky vám a vaší pomoci :).
     
  8. emkop

    emkop Perspektivní autor

    Nejde mi aktivovat stonek,nikde nemám předměty pro vložení do stonku splnila jsem včera,a ve vázičce se mi neobjevily.
     
  9. 111dannda70

    111dannda70 Zelenáč fóra

    moc prosim chybi mi 17 cukrařskych sačku pomuže mi někdo
     
  10. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj emkopa,

    Prohédni si, jestli jsi je omylem nevložila na jiný řádek v nebi, nebo někam na plochu. Nejpravděpodobněji budou v parku nebo na ostrově pokladů. Pokud je nenajdeš, napiš na herní podporu.
    Jak kontaktovat herní podporu?

    Ahoj 111dannda70,


    prosím o dárky lze žádat pouze v tématu - Zasílání a výměna dárků.
     
  11. emkop

    emkop Perspektivní autor

    Už je mám,dík
     
    Ria30. tohle ocenil(a).
  12. oonssator

    oonssator Zelenáč fóra

    Já taky ne a ani mít nrbudu.Mám sice 8 tisíc anýzu,ale sáčků mi na třetí bedýnku vypadlo pouze 199.Takže kde je nějaká spravedlnost.
     
  13. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Pěkný sváteční den, ze sazeniček mám křečka, kohouty, lišku, čápa, krtka, mývala a oranžové kačenky a pštrosy. Opravdu spokojenost a radost ze všech odměn. :):)
     
    marcelina0007 tohle ocenil(a).
  14. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak 821 sacku navic, to je vic nez 200%, doufam ze se zadarilo vsem je nachytat - jako by dnes napadalo fakt vic nez obvykle :)
    Akce dobra, vynos radku slabsi ale bez nutnosti premyslet kdy ho aktivovat, z TS celkem nic extra ale nic spatnyho...
     
    evca190, marcelina0007 a -Pietro1976- tohle ocenili.
  15. DENISKA45

    DENISKA45 Rádoby autor

    Dnes jsem odtajnila stáje jsou celkem fajn až na to že jsem neměla kohouty ty teď mám jinak lišky, medvěda a mývala už mám dávno ale to vůbec nevadí je to hra moc si to užívám jinak spokojenost veliká konečně jsem dojela až do konce. zenkveta47
     
    marcelina0007 tohle ocenil(a).
  16. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    [​IMG] [​IMG]

    Zdravím všechny,
    Vánoční akce byla na pohodu, splnitelná pro každého, odměny také šly. Za mě spokojenost. Krásné prožití vánočních svátků všem.
     
    marcelina0007 tohle ocenil(a).
  17. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    Prosím,kde jsi je našla?? Taky mi nejde do stonku nic dát a nikam jsem nic nedával(do parku,na ostrov)...
     
  18. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Tak mně zbylo 833 cukrářských sáčků ;)


    Farmerama 95+ *** Bahamarama 214+
    farmařím od 5.10.2010
     
    marcelina0007 tohle ocenil(a).
  19. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj malanek70, ak si tie dekorácie nedával na plochu, mal by si ich mať v inventári medzi dekoráciami.
    Ak to tak nieje kontaktuj prosím hernú podporu >Jak kontaktovat herní podporu<
    Skoré vyriešenie a peknú hru prajem
     
  20. Lukyn5

    Lukyn5 Vycházející hvězda fóra

    2x ježek, 1x holubník, kočka, červené ryby, rodeo ranč ž., mlékárna ž., kozy žlutý... samozřejmě 4 ks jsou z adventního kalendáře. Ale nvm jaký už :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.