Ráj cukroví (19.12. - 25.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 18/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. DENISKA45

    DENISKA45 Rádoby autor

    Nádhera konečně se podařilo ukončit akci byla moc prima krásné dárečky i obrázky ještě musím odtajnit ale to nechám na zítra jako překvápko.Přeji hezké svátky. zenkveta47:music:
     
  2. .Krakonoš.

    .Krakonoš. Perspektivní autor

    Tak po sklizni růží mi zbývá 6 vypadávátek. To je zlý sen. Tak dokončím zítra.
     
  3. Batory

    Batory Vycházející hvězda fóra

    Mně tajemné stáje také jako vždy zklamaly.
     
  4. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Skoro hotovo ! Děkuji VŠEM kdo mi pomohli, ať radou, nebo dárkem. Velké díky díky díky :)
    Sáčky nakonec napadaly, i když se mi to zdálo nemožné, takže můžu už říct všem, kdo propadají beznaději, abyste to nevzdávali !
    No raduju se jak děcko - já mám druhé Vánoce xD
    Tak ať je máte taky, držím všem palce !
     
  5. Pája100

    Pája100 Zelenáč fóra

    Mě sáčky už nenapadají akce končí skoro za 6 hodin a stále mi chybí přes 80 sáčků. Už nevím co bych zasel,nepomáhá ani cuk.koláč.Jinak přeji Všem pohodové vánoce a hodně štěstí a radosti při hraní.:)
     
  6. withlove1970

    withlove1970 Zelenáč fóra

    nepripisalo mi odmeny :-(
     
  7. sousedka

    sousedka Zelenáč fóra

    Vypadalo to na fajn soutěž než jsem se zasekla na náhodném padání pytlíků-takže všeho mám dost abych soutěž dokončila jenže se mi to nepodaří - chybí mi ty zatracené pytlíky a kupovat je opravdu nemíním. Soutěž není o šikovnosti farmáře ale o náhodě a ochotě utratit peníze- opět zklamání :-(
     
    zuzánek10 a skalara.v tohle ocenili.
  8. Bizi80

    Bizi80 Zelenáč fóra

    je pravda že tentokrát sáčky špatně padají i když mám vše napěstováno a namleto prostě nepadaji brácha hotovo a mamka taky hotovo škoda
    nedodělám akci
     
  9. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj withlove1970,
    skús reštartovať hru a ak ani potom nebudeš mať odmeny pripísané, kontaktuj prosím podporu hry-ako na to tu.
    Prajem skoré vyriešenie a peknú hru.
     
  10. aknelsvo

    aknelsvo Rádoby autor

    Krásné vánoce bude mi chybět asi 100x mouka nevíte někdo jak zrychlit mlýn?
     
  11. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Jedině koupit turbomlýn.Jinak z TS mám žlutou mlíkárnu,oranž.krůty,oranž.králíky a zlatý hřeb akce......oranž.kobyly.xDBez těch by to snad ani nešlo.
     
    Bagíra77 tohle ocenil(a).
  12. aknelsvo

    aknelsvo Rádoby autor

    turbomlýn?a kde se dá koupit?mrzí mě že kvůli takové prkotině nedodělám akci
     
  13. Astat.

    Astat. Stálice fóra

    Tak já mám ze stájí kohouta (neměla jsem) a mývala. Další dě ještě "zrajou" na ploše. Kohouti potěšili, ale stejně jsou, alespoň pro mně, jen na potěchu oka do lišty, páč toho sežerou jako celý regiment. ;)
    No a ze sazeniček na baha mi nevyrostlo nic co by stálo za řeč.
     
    sousedka a skalara.v tohle ocenili.
  14. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj aknelstvo,
    bohužiaľ ´ťa sklamem, teraz sa turbomlyn kúpiť nedá, býva naňho akcia pozri tu.

    jana563, tvoja odpoveď je matúca, nakoľko sa teraz turbomlyn kúpiť nedá.

    Prajem peknú hru.

    Ďakujem čarodejka007, ja len doplním odkaz na runu - tu.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 25/12/14
    zuzánek10 tohle ocenil(a).
  15. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    aknelsvo turbomlýn teď nekoupíš, pokud máš aktivní runu na stromě moudrosti tak mlýn už neurychlíš - zbývá ti jediná možnost, koupit chybějící mouku za floreny: 1 mouka za 1 floren
     
    Bagíra77 a zuzánek10 tohle ocenili.
  16. ThirtyThree

    ThirtyThree Pilný autor

    skoda aknelsvo, že ses na začátku akce nejukl do mlýna, mouku šlo namlýti již před začátkem akce, stačilo mít potřebné množství prosa,ovsa a pšenky a mouka se dala umlýt za dva dny, škoda no, byla to docela pohodová akcička. btw.. dotaz na další akci.
    při shlédnutí podrobného kalendáře akcí.. Novoroční akce = Novoroční párty? nebo že by šly dvě akce současně?
     
  17. radovana

    radovana Pisálek fóra

    ahoj nechá se nějak zrychlit mlýn? nestíhám:-(
     
  18. brouktom

    brouktom Pisálek fóra

    Ahojky akci taky nestihnu chybí mi 35 cukrářských sáčku ale co nedá se nic delat hlavne že jsem se zucastnila nemusím vše vyhrát všem krásné prožití Vánočních svátku .
     
    sousedka tohle ocenil(a).
  19. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj ThirtyThree,
    skôr by som povedala, že názov novoročnej akcie je Novoročná párty,nakoľko každý rok máme novoročné akcie ;)

    ahoj radovana, pozri pár príspevkov vyššie. Bohužiaľ nieje teraz akcia na turbomlyn, ale ak ešte nemáš aktivavanú runu na strome múdrosti a máš dosť hviezdičiek, tak málinko ti urýchli mlyn.

    ahoj bruktom, skús si o vypadávatká napísať tu-posielanie a výmena darčekov.
    Prajem peknú hru
     
    ThirtyThree tohle ocenil(a).
  20. .Krakonoš.

    .Krakonoš. Perspektivní autor

    Já hlásím, že je hotovo. 3x hurá. Konečně jsem dodělal po dlouhé době akci.
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.