Ráj cukroví (19.12. - 25.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 18/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evik4861

    evik4861 Pisálek fóra

    Ahoj lidičky,
    taky hlásím hotovo.Zvládlo se to v pohodě.Teď už budeme hezky užívat poslední přípravy na krasne vánoční svátky.
    Přeji všem zdarne dokončení akcičky a krasne prožití svátku vánočních.
    .
    :inlove::music::);):p:D
     
  2. kali987654321

    kali987654321 Zelenáč fóra

    tak mě opět chybi sačky mam mazlička kolač a pořad to moc malo vypadava jinak pohoda všechno mam tak kdyby někdo mohl a chtěl prosim posilejte sačky předem vam všem kdo mi pomužete moc děkuji
     
  3. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj kali987654321,
    skús si napísať o vypadávatká tu-posielanie a výmena darčekov. Prajem peknú hru a držím všetky prsty všetkým, ktorí ešte bojujete.:)
     
    marcelina0007 a lacrima tohle ocenili.
  4. Patejl

    Patejl Rádoby autor

    pěkná akce na Vánoce, bez stresu, musím jen pochválit
     
  5. kazetacka

    kazetacka Pisálek fóra

    ahojik všem farmařum přeji krasne pohodove vanoce akcička je moc pěkna ale jako vždy chybi vypadavatka jinak už mam davno pomleto i napěstovano no a tad mužu jen čekat na zazrak jsou vanoce tak prosim kdo chcete a mužete tak mi pomozte pošlete dareček moc předem děkuju a rada vam to oplatim a pomužu
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  6. Filipov

    Filipov Pilný autor

    Ahoj lidičky,
    tak konečně cukroví hotovo. Pohodová akcička s celkem slušnými cenami.Tak už zbývají jen poslední balíčky v adventním kalendáři
    (na dnešní půlnoc se těším víc než malé děti na Ježíška) - tak doufám že nám RT nezkazí radost (když se letos s dárkama opravdu překonávali) a v těch posledních budou opravdu super dárky.

    :D :music: :p :inlove: xD
    .
    Přeji všem zdarné dokončení akce a krasné prožití svátků vánočních.
     
    Naposledy upraveno: 23/12/14
  7. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Odtajnila jsem tajemné stáje a výsledek?
    Oranžový ovčín, oranžový ovčín, los a ježkové. Ty to tak trošku zachránili, i když už jedny mám. Na vlka jsem si netroufala ani pomyslet, ale žáby, ty jsem si opravdu přála. Nepřišly, nevadí. Hlavně že jsme doma pospolu, snad i zdraví a v pohodě.

    Všem přeji poklidné dokončení akce a pokud to alespoň trošku jde, tak už i tu předvánoční náladu.
     
  8. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    tak akce již skončena, stonek je moc pěkný .... posílám cukrátka o sto šest ;) přeji všem zdárný konec ... nebojte, určitě to napadá a tím i krásné a veselé vánoce všem farmářům a hlavně mým skvělým sousedům :p .... vánoce mám pracovní, ale budu se dívat na Baha, kde mám ""vánoční palmu"" [​IMG] :)

    jinak z TS ... vytoužená žabička ani ropucha ... no musím čekat dál :-(
     
  9. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Krásná akcička, která v předvánočním shonu potěšila a dala se dobře zvládnout.:)Poděkování RT týmu, podařila se!!!;););) Všem krásné a pohodové vánoce, které si užijte podle svých představ v pohodě a radosti bez velkých starostí!!!;)
     
  10. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj kazetacka a všetci,
    ktorí ešte zháňajú vypadávatká, prosím rešpektujte rozdelenie tém a svoje žiadosti o vypadávatká smerujte do sekcie na to určenej:
    Zasílání a výměna dárků, ďakujeme.
    Peknú hru prajem a nech vám to padá
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  11. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak ani z růžových velbloudů a červených pštrosů kořeněných sovičkou a citronem nevypadne pytlík ?! No co už mám na tu plochu cpát, milý RT ?! Když i XXL stromy a růžovky ti jsou málo :wuerg:

    (100 pidipolí paprik (s malinovým langošem a a ještě čímsi na paprikové BZ a sovičkou a JC)+ asi 10x liči a mobín - celých šest sáčků. By mě zajímalo, co by vypadlo bez těch posilovátek ?
    Něco mě napadlo, ale to sem napsat nemůžu xD )


    Dvakrát růžoví osli a 2x červené chlívky - jeden pytlík o_O
     
    Naposledy upraveno: 23/12/14
    lacrima tohle ocenil(a).
  12. Martina717

    Martina717 Pilný autor

    Akce hotová,začala jsem až v sobotu odpoledne.Z tajemných stájí děs,los,liška a dvakrát orel.
     
    MajkaH123 a lacrima tohle ocenili.
  13. Martina12345

    Martina12345 Pisálek fóra

    Akce na pohodu,z tajemných mám orla,lišku a červené včelky a červenou kotlárnu,novinky se opět nekonají.
     
    skalara.v a lacrima tohle ocenili.
  14. Verense

    Verense Stálice fóra

    Taky hlásím hotovo, poslední pytlíky napadaly před chvilkou z karafiátů. Tajemné stáje odkryju až zítra, tak doufám, že zítřek dostojí svému jménu a bude opravdu štědrý. ;) Akce byla překvapivě pohodová. Všem, kdož ještě pěstují a melou, držím palce pro zdárné dokončení akce!
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  15. Mana12396

    Mana12396 Pilný autor

    akce hotová, díky všem co posílali vypadávatka ;) z TS myšky,orel, vyroba guana a oranzova kotlarna.
    Všem přeji veselé Vánoce a zdárné dokončení akce. :)
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  16. lubin1234

    lubin1234 Velmistr fóra

    Tak já hlásim hotovo. ;) Akce byla lehká, až na ty padátka, která moc nepadala. :D
    Všem co akci ještě dělají, tak držim palce ať ji udělají. :)
     
    Naposledy upraveno: 23/12/14
    marcelina0007 a lacrima tohle ocenili.
  17. mousicka

    mousicka Guest

  18. silvia4444

    silvia4444 Pisálek fóra

    Mna by napriklad zaujimalo že som dostala od susedky cukrarenske vrecko...ale nejak sa zabudlo pripisat :-(
     
  19. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj silvia4444,

    ak ti bol poslaný darček a neprišiel ti, skús najskôr reštartovať hru a ak ho aj tak nebudeš mať pripísaný, kontaktuj prosím hernú podporu-ako na to tu.
    Prajem skoré vyriešnie a peknú hru.
     
  20. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Konečne jedna akcia skončená skôr v čo som ani nedúfala. Ešte si počkám čo sa mi vyliahne. Tajne dúfam že to bude žabka,ježko alebo vlk :)
     
    lacrima tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.