Ráj cukroví (19.12. - 25.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 18/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    Tak před půl hodkou jsem dodala poslední sáčky na plochu , moc mi jich chybělo,že jsem měla strach, tak jsem na baha , divošku a mýtinu dala výrobny a stromy a na hlavní karafiáty a ráno mi těch posledních 60 vypadlo...jsem v klidu a pěkné vánoce všem,at už udělali akci ,či ne...kvůli vypadavátkám jsem neudělala 3 akce
     
  2. terkacheerka

    terkacheerka Znalec fóra

    Hra úspěšně dokončena a můžu si v klidu užívat vánoc a vám taky přeji hezké vánoce. Tera:)
     
  3. ladybird38

    ladybird38 Expert fóra

    tak vypadávky dopadali. Děkuji i sousedů i nesousedům za dárky,
    pomohli jste my. Krásné vánoce všem :inlove:
     
  4. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    tak já včera ráno dokončila akci, čekala jsem na sáčky...vše jsem měla hotovo, jen den a půl jsem čekala, až dopadají vypadávátka. Teď už je nepotřebuji ...a mám už jich asi 130 navíc a to jsem večer nesklízela, nechala jsem to na teď ráno.
    Přeji všem hezké vánoce, hra je pohodová, pokud napadají sáčky, splní všichni
     
  5. AknedZ05AknedZ

    AknedZ05AknedZ Pisálek fóra

    Ahoj všem,
    akce dokončena. Jela jsem hodně na pohodičku, nebylo kam spěchat.
    Moc se mi líbila, je zvládnutelná i pro nižší level a dá se dobře vydělat. :inlove:

    Krásné vánoce a těm co ještě pěstují, úspěšné dokončení.:)
     
  6. hansicek

    hansicek Expert fóra

    MJS nema na vypadavatka ziaden vplyv, ta iba pridava pocet kusov plodiny (+2),takisto nema vplyv ci sadis na normalnych alebo malych polickach, pomahaju produkty, ktore pridavaju BS pri zbere, (najlacnejsi je mrkvovy chlieb +20%BS na 4 hod.) staci pouzit tesne pred zberom, mozes ich pouzit aj viac roznych druhov, efekt sa scita
     
    tydýtková a mousicka tohle ocenili.
  7. vůdce2

    vůdce2 Perspektivní autor

    Tak já teprve začínám anýz. Doposud jsem pěkně vydělával na prosu, asi pět milionů. Je to ale škoda ztratit s anýzem celý den, asi ho dodělám až zítra, vypadávátka naštěstí už mám takže není kam spěchat. Jinak taky přeji všem pohodové svátky a pokud to trochu půjde pěkný nový rok.
     
    AknedZ05AknedZ tohle ocenil(a).
  8. Feris1

    Feris1 Expert fóra

    ahoj ja som to skor myslel pre ostatnych, a co sa teba tyka ano si maly level a viem co prezivas aj ja som akcie nedokoncil koli vypadavatkam ale aj tak ti radim makaj do konca mozno to spravis a mozno nie ale ak sa to podari budes vitaz a este je tu aj moznos poprosit ostatnych farmarov akcie je ak ratam aj s dneskom este 3 dni takze ak ti farmari poposielaju darcek vypadavatko takto mas za 3 dni 60 vypadavatiek. budem ti drzat palce a ak sa nepodari budu dalsie akcie a cim dalej to bude lahsie a lahsie pekny den predvianocny prajem

    a aby som tu len tak nepisal tajomnych majstrom vysadim na plochu zajtra ved su vianoce
     
  9. jihoceska

    jihoceska Pisálek fóra

    Ahoj,
    a všem hezké vánoce.
    Nepřičetl se mi Anýz v úkolu. Co mám dělat? Děkuji.
     
  10. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Poranní sklizni sáčků 736 :music:. Jedna plocha cibule na pohopolích (se SH a hnojem, vodou) - z každého pole pytlík byl :D.
    Na hlavní čeká ještě pórek, tak to asi dneska dokončím. Na tajemky jsem zvědavá. Nad oranžovou frfňat teda nebudu. Máme sice lepší barvy, tó jó, ale tyhle dávají také dvě zvířátka, tak dobrý ;). Jen jestli dostanu další křečky, se rozčílím, mi asi prdne cévka a budu tahat nohu xD
     
    Naposledy upraveno: 23/12/14
  11. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj jihoceska,

    skús stlačiť f5, poprípade sa nanovo odhlásiť a znovu prihlásiť a ak to nepomôže, kontaktuj prosím podporu hy-ako na to tu.

    Ahoj hullk1, nechce sa mi veriť že máš od začiatku akcie tak málo sáčkov. Ak si nedodal nejaké do úloh, kontaktuj tiež prosím podporu hry. Inak sáčkov treba 600 nie 800 :)
    Ďakujem a peknú hru prajem.
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  12. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    já už mám zahráno na 100%. rychlá a jednoduchá akce na splnění.nasadil jsem 4 tajemné stáje.jsem zvědav co získám."VLK"by bodl. jinak mám všechno co se dá získat. no nic jdu dělat bramborový salát.
     
  13. .Krakonoš.

    .Krakonoš. Perspektivní autor

    U mně to vypadá střídavě oblačno, ale věřím, že 239 vypadávátek dopadnou. Jinak vše jiného mám.
    anýz: 8378/8000
    mouka: 2000/2000
    vypadávátka: 361/600
     
    Naposledy upraveno: 23/12/14
    Ria30. a Lyzarka tohle ocenili.
  14. karolinka79

    karolinka79 Perspektivní autor

    akce dokončena hurá :D pytlíky mi nejlépe vyskakovaly na baha ze skořice na poho polích a na farmě z lískáčů a cibule :) TS zasadím až večer, abych měla ráno na Štědrý den další překvápko, tedy pokud to vydržím ;) všem co ještě bojují přeji ať se dílo daří a také akci stihnou dokončit :p:)
     
    lacrima a nona2222 tohle ocenili.
  15. Michaelapolacka

    Michaelapolacka Pisálek fóra

    Ahoj,
    akcička povedená, 11,5 milionu krejcarů na kontě, hodně vyděláno na prosu. Hezké a poklidné svátky.
     
    lacrima a skalara.v tohle ocenili.
  16. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahojte, práve akcička u mňa ukončená;)
    Ktorí ešte bojujú, držím silno pršteky
    :)

    PS:
    s tou múkou si ma pobavil:p. Dúfam, že to bol z tvojej strany len preklep a nenamlel si ozaj ten početxD;)
    Krásnu predvianočnú náladu prajem
    ♥♥♥

     
  17. JessikaJessika

    JessikaJessika Rádoby autor

    Všem přeji krásné a pohodové vánoční svátky a šťastný nový rok
    P.S. mě chybí cca 150 vypadávátek a bude hotovo
     
    skalara.v a michalka59 tohle ocenili.
  18. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    :) ještě se jdu pochlubit, co mi vyskočilo z TS... ale dívám, že vlastně z Ráje cukroví to jsou zvířecí TS... :D a ty ještě spí v liště... na noc jsem zasadila stromové TS, a tak se přesouvám do Adventního kalendáře ;) holt, předvánoční čas s dítkama (jedno ve 2,5 letech věří na Ježíška a na Světýlka a to druhé 12leté těžce pubertí... muže nemám počítat, že? :p) je relax od práce a nějak lehce zasklívám Farmu... jentaktak ji stíhám sklízet :music: Tak jo, zvířecí TS teda zasadím přes den, ať mám večer vykulené oči :inlove:
     
  19. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Casu stale plno, sacky do 3 ukolu stale jeste maji padat, hlavne ale udelat vsechno do dalsich dvou ukolu - mouka a anyz :)

    Vypadavat ma 100 sacku/den, v tuto chvili ma byt 388 ([2.ukol]+88 ) nebo chybet 212, mam 846 (chybi 0 ), mam 141% hotovo.
    Stav anyzu : idealne 5161 kusu (1334/den, [2.ukol]+1161 kusu ), mam 8459 z 8000 (105% ).
    Zatim uplynulo 64% casu, zbyva 51 hodin.
    Nezapomenout na mouku, chce jich 2000 po 1:12 (podle runy) at pak neni problem! (celkem 40 hodin mlyna)
     
    evca190, lacrima a nona2222 tohle ocenili.
  20. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Tak z TS velké zklamání oranžový kurník, chovný rybník, myš a oranžové prase. Vše do lišty , která se nepřiměřeně plní chlívky z tajemných stájí :(
     
    Lyzarka a lacrima tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.