Psi a rakety (30.12. - 5.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 29/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Shanigan

    Shanigan Pilný autor

    ono sa to stáva aj veľkým levelom, nevadí, zatiaľ sa uč stratégii od veľkých lvl, máme tu priam šampionov na akcie xD
    a v tejto nie je stonok, takže je to zase nie také dôležité ju dokončiť .
     
  2. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Akce byla pohodová, dekorky se mi líbí, už dávají své bodíky a pomalu se chystám na další akci šlechtění. Uvidíme, co nás čeká a co nás nemine! Pěkný den všem!;););)
     
  3. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Ahoj, tak jsem to ráno dokončila, a musím říct, že se mi to líbilo asi hlavně proto, že jsem začala později. Zvažuji, jestli to u snadnějších akcí nebudu dělat vždy - pokud to ovšem vydržím. Už jen kvůli levnějšímu hnoji ! A taky nepřijdu o adrenalin !
    A z tajemných: bux xl 2x, buk xxl, pinie xxl a javor japonský xxl. Chlívky: 2x žáby, obyč myši, žlutá výr. šperků a žlutá výr. lanýžů.
    No, ale pro tajemný jsem to nedělala, jen mi to nedá dodělat akci vždy, když už můžu !
    Hezký den všem farmáři ! :)
     
  4. dannger11

    dannger11 Expert fóra

    Akci mám dávno hotovou,ale nemám akce takového typu ráda a to z jediného důvodu.Odměny z TS jsou u mě vždy katastrofa a ze dvou žlutých výroben vajec,žluté šperkovny,žluté výrobny mléka a myší jsem opravdu nadšená:mad:Kdyby místo 5 lištovek dali raději 1 určitou odměnu,to by brala raději.Oželela by i ten adreńalin u odtajnování.A stromky?Taky samá lišta,kdyby aspon ten Giga expres dali,žeby to člověk aspon trošku zužitkoval.Ale ten se jim asi nehodí do karetxD
     
  5. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Akce byla adrenalin, poslední točka v autě bez MJS takže pak ještě jednou, té kratší mám akorát (skoro), té delší můžu klidně rozdat kdo by měl zájem. TS neodtajněno, nechám jako jistou trampolínu pro vyskakovátka. Farmář-ka, kdo chce ať si vybere 8)
     
  6. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Zapomněla jsem dát taj.chlívky na plochu, tak teprve dnes jsem napjatě očekávala výsledek - a za mě opět velká spokojenost:), protože mám oranž.oslíky, pštrosa a kiviho a pak žluté hydranty. Poslední nějak nemůžu objevit, asi jsem ji odtajnila už dřív a je to něco, co už mám, protože si nevzpomínám, co z ní bylo.:p
    Kivimu jsem koupila krmení, aby si alespoň symbolicky zobnul, ale pak půjde chudák do lišty, protože by u mne trpěl hlady. Nemám lvl na mletí a na trhu bych se brzy zruinovala. Dávka krmení se prodává za cca 5500 KR a kivi je teď za cca 6500 KR, takže zisk nic moc ;)
     
  7. Honzik2582

    Honzik2582 Zelenáč fóra

    20 min před koncem soutěže možná i déle již nefunguje ve mlýně mlýn na akční produktu, to je teda nespravedlivost, sem to vlastně všechno pěstoval na nic :(. Děkuji za zkaženou akci :(
     
  8. tahnudopekel

    tahnudopekel Aktivní autor

    Nevím, jak bych se nazval, když jsem nějaké plodiny hodil do úplně jiného úkolu. :cry: Jo, je to pech. Akce je i tak splněna k mé spokojenosti.
     
    tydýtková, evainfo a Trepifajksl tohle ocenili.
  9. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Zdravím,mám také hotovoxDTajemničky jsou všechny v liště,ale co kdyby přijel nějaký gigaexpres,tak se vše bude hodit;)
     
  10. -samsie-

    -samsie- Perspektivní autor

    Ahoj všem, tak akci jsme zdárně splnily, tuším že 3 dny před koncem akce. Dlouho jsem nepsala, protože o svátcích toho bylo moc. Nejdříve nějaký moribundus, pak Vánoce a nakonec již podruhé za poslední 3 měsíce zvrtnutý kotník. Opožděně všem přejeme vše nej do Nového roku, hlavně zdraví a ať se vám vyplní všechna tajná přání ;)
     
  11. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Hm, zistila som, že tu nie je žiadna reakcia na ofik - dnešný- k akcií. Ja si myslím, že je škoda, že o tom nebola info počas hry. Vyzeralo to tak, že batérie budú k ničomu, ale teraz by boli na výmenu najvýhodnejšie. Škoda. Viem, že naši modíci za to nemôžu, ale RT by si za toto zaslúžil po zadnici. Neviem, či aj vy ostatní, ale ja som ich vystrielala úplne zbytočne a to som ich mala dosť. Pre aké - také získanie BZ a Gr navyše, som mlela aj po mojom ukončení akcií. Zbytočná práca. Keby info prišlo skôr, nestrielam, nemeliem...
     
  12. mrkvička_chlupatá

    mrkvička_chlupatá Rádoby autor

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe.
    LubicaKrakova,
    Zcela s tebou souhlasím, všimla jsem si toho až dnes. I já jsem vystřílela zbytečně mohlo být 2x více BZ plus bonusek na krejcarech. Zaslužili by ty ty ty...

    tenhle gigaexpres jsem ještě na nádraží naviděla, taky bych nebyla proti.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/1/16
    evainfo tohle ocenil(a).
  13. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Z výběhů ,,Drak" jsem nic moc nečekala,protože chybějící labuť z nich nevylétne a ledňáček taky né.Světe div se z jednoho vypadl zázrak v podobě : Chovný rybník IV. což mě šokovalo a jsem potěšena na max. :D
    IV. chlévy jsem odtajnila max. v Gigaexpresu,ale ten se už dlouho nekonal.Mám do NE ještě volno,tak snad si užiju alespoň rybišky
     
    kiki2305, lacrima a tydýtková tohle ocenili.
  14. mrkvička_chlupatá

    mrkvička_chlupatá Rádoby autor

    • Necituj příspěvek pod, který píšeš. Stačí oslovit jménem.
    ***odstraněna zbytečná citace***
    gratuluju, růžovoučké mi ještě nikdy nic z tajemniček nevzešlo, možná že si pletou barvy a žlutá je růžová. To bych byla king.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/1/16
  15. tatkanas1

    tatkanas1 Obyvatel fóra

    105x ohňostrojové baterie jsou stále v dekorkách, zatím bez proměny :inlove:
     
  16. Ria30.

    Ria30. Guest

  17. SPIN406

    SPIN406 Pisálek fóra

    Dobrý den dnes jsem zjistil že jsem někam psal ale nejsem si toho vědom a abych psal nějakých čárkách ve větě když ani já nevím kde přesně se píší sice čauky někdy píši ale jinak mi to nic neříká jinak se omlouvám
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.