Prskavková sezóna (7.1. - 3.2.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 4/1/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Prosím, jak se číše jmenuje, která dává bednu a 825%? děkuji
     
    moncicak7070 a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  2. bačkora85

    bačkora85 Vévoda fóra

    Ahoj polacka .... ta loňská číše se jmenuje "Sezónní číše" ;). Hezký den :)
     
  3. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Ahoj polacka, je to Sezónna čaša IX
     
  4. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    Ahoj chtěla bych se zeptat proč jsou v odměnách pouze bonusy chovných a stromových výnosů? Těch má každý dost, ale bonusy rostlinných výnosů nedáte. Klidně jen se zakoupením permanentky. Poslední dobou jsou ceny velmi chabé a hodně je za floreny nebo reálné peníze(toho je myslím čím dál více) a stále nové stromy, výběhy. Hraji farmu už nějaký čas, florenovník se mi obloukem vyhýbá(myslím, že ne jen mě, je nás víc) A peníze v takové množství za farmu opravdu dávat nebudu. Hru hraji, protože chci, ale poslední dobou jsou akce někdy nesplnitelné bez různých kuponů. A když čtu komentáře nejsem sama kdo si to myslí, bohužel. Zvykla jsem si počkat na nové stáje i stromy. Ale dnes mi to opravdu nedalo abych to nenapsala. Hezký den ;)
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Dokud to budou hráči neustále sponzorovat,změny se nejspíše nedočkáme. Bohužel i kdyby tam bylo suchý z nosa,tak to hráči pořizovat budou. Mně se zdá, že za ty prachy, v bonusových odměnách sezóny, vůbec nic není.
    Asi tak.:wuerg:
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Nápodobně. Sezony jsem hrála asi tři nebo čtyři, když bylo v odměnách něco, čemu se z vyhraného tajemna na mou farmu nechtělo. Teď to ignoruju, nemám farmu na to, abych házela perly sviním, jak praví jedno přísloví. Rači si to nechám ve stodole 8)
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
    Ocelot v paneláku.Sezóna úspěšně zakončena!8)
     
  8. kocieva

    kocieva Vážený autor

    Zdravím všechny. Musím se zde zmínit o Prskavkovém suvenýru, už ho mám pár dní na divoké louce a moc se mi líbí ohňostroje, které "vysílá" do polí.
     
    raddre a -Jara05- tohle ocenili.
  9. raddre

    raddre Vévoda fóra

    tak sezonu mám již pár dní hotovou, dokonce jak 40 lvl netočím a nechávám ho jen na to co vypadne z akcí, otočil se mi už podruhé. Jedu každou sezonu a ještě se mi nestalo, že bych si vyplundrovala stodolu, zvířátka, kromě šlechtěnců do sezony nedávám a to ostatní koupím v semenářsvtví(naco jiného mám ty miliony než na utrácení ve hře) nebo vypadne z beden, kupuji i permici, těch pár kaček mně nevytrhne a taková podpora hry to zas není, když nenakupuji floreny ani pomocníky( od 10/2019 jedu jen na kupony a ještě dlouho pojedu), občas si koupím nějaký ten stonek nebo opravdu výhodný balíček a z každé sezony získám nějaký ten stromek nebo zvíře co nemám (i když občas už je to pěkně staré).
     
  10. JandaPanda

    JandaPanda Pilný autor

    V akcích bylo k získání méně bodů do sezony než bylo původně plánováno, a proto bylo rozhodnuto, že si tento výpadek lze kompenzovat dodatečným nákupem za ramamince. To není úplně šťastné řešení pro ty, co jsou bez ramamincí ....
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  11. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    JandaPanda chápu, že v takovém případě to není ideální řešení. Na druhou stranu byly místo nich v akcích jiné odměny, tudíž je to zase přívětivější pro hráče, kteří mají sezónu již splněnou.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím
    Tak hotovo :)

    Screenshot_1.png
    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.