Prskavková sezóna (7.1. - 3.2.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 4/1/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Prskavková sezóna ::..

    [​IMG]

    Již brzy – Prskavková sezóna
    Začátek akce: 5.1.2023 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 7.1.2023 ve 14:00 hod.

    Prskavková sezóna

    Začátek akce: 7.1.2023 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 3.2.2023 ve 14:00 hod.

    Prskavková sezóna – konec

    Začátek akce: 3.2.2023 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 10.2.2023 ve 14:00 hod.

    Minimální level: 3



    Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ stačí kliknout na požadovaný odkaz.
     
  2. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Ocelota mám jednoho a rafii žádnou, tak jdem do toho i s pernamentkou.
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jako obvykle bez, o pár dnů později!8) Na stromky jsem měl štěstí z odměn.:)
     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Jako vždy s permicí, bo když už tu stodolu plením, tak ať z toho mám co nejvíc ;)
     
  5. evinana

    evinana Znalec fóra

    Ahoj, jdu jako vždy s permicí ;)a mám dotaz, dostaneme číši nebo novou dekoraci ocenění? V první větě je číše ale v popis je jiný
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evinana
    Samozřejmě Základní sezónní ocenění, malý překlepík, děkujeme za upozornění ;)
    [​IMG]
     
  7. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ja samozrejme ze idem s pernamentkou a bosorke musi stacit lava strana :music: ocelota sice ma ale zajdem jej aj pre druheho ;)
     
  8. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, tak hurá konečně nová sezóna :D. Tentokrát to dám i s permanentkou, jelikož nemám rafii a ocelota mám pouze jednoho, tak aby nebyl sám a přibyl mu kámoš ;). Všem fajn sezónu :)
     
  9. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Rafii mám 3x takže nepotřebuji :p A ocelota určitě zvládnu, neboť sezónu se snažím vždy splnit celou :music:
     
  10. evinana

    evinana Znalec fóra

    pezt děkuji, myslela jsem si to:) prostě chybička se vloudí. Takže nový vyměnit za číši
     
  11. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Ocelot je dostupnější v zítřejší šlechtící akci, na sezónu prdím.
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Sezonu plnit nebudu, ocelota i rafii jsem získala z tajemnic ze hry, tak si budu syslit do stodoly, ne ji plenit :)
     
  13. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer všem ;) tak já jako vždy s permanentkou, poslední protáčím kvůli bedýnce s bonusy, teď si nejsem jistá jestli je to 12x nebo 14x xD ale minule bonusy supr.
     
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    evainfo - ahoj

    level40.png
     
  15. Lišiak-Vuk

    Lišiak-Vuk Vycházející hvězda fóra

    Každú sezónu sa snažím dokončiť, takže to ani teraz nebude inač. Samozrejme ako vždy s permanentkou. Škoda že sa počas sezóny nedajú používať všetky kalichy a poháre, čo máme v lište z predchádzajúcich sezón. Nemyslím na body ale na tie debne, ktoré dávali.
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Tak samozřejmě sezónu budu plnit a kone snad otočím vícekrát.
    Samozřejmě i permice bude ;)
    [​IMG]
     
  17. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Sezonu plním také vždy s permicí. Ocelotů je potřeba hafo, mám 2 a krmím je SK. Z akcí další 2 přibudou, zatím nám nový rok začíná výborně. Rafie už též mám 4, ale každá odměna dobrá.
     
  18. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Sezónu vynechám ocelotov mám 2x a Raffie tiež.Tak si nebudem vyprázdňovať stodolu stačilo keď som ju v TOP-ke prevetral.Treba mi teraz sadiť rastliny na krmivá pre zvieratká;);).
     
  19. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Sezóna ještě nezačala a už mám oceloty tři. Takže tentokrát opravdu nedodávám. Jenom nářadí, toho mám přehršel a zbytečně mi to zahnojuje stodolu.
     
    Naposledy upraveno: 5/1/23
  20. kocieva

    kocieva Vážený autor

    Zdravím, doufám, že máte všeci na poli číší z loňska, dává bednu a 825%. Sezóny plním vždy a letošní jsem už na konci roku nedočkavě vyhlížela.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.