Protěžové údolí / Diskuse

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Konečně ji mám ale kolik mě to stálo plodů stromů a všeho, i tak DĚKUJI Skali:inlove:
    Byla to moje blbost-jako skoro vždycky-:(
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Už by mohlo být pokračování protěžového údolí, chybí už jen pár odznaků, pak dopěstuji plody ;) a je hotovo
     
  3. cheminees

    cheminees Zelenáč fóra

    Zdravím jsem ve 20 L a nenačítají se mě body k postupu za splnění zakázek . nevíte někdo čím to je? Díky
     
  4. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    cheminees - ahoj, od 20 levlu se body nepřičítají.
     
    -Jara05- a moncicak7070 tohle ocenili.
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj cheminees

    Jak píše hráč davidson00, body se dále nepřičítají, momentálně není žádné pokračování, takže můžeš zatím naplnit sklady a nachystat se na pokračování.
     
    radyn.m, -Jara05- a moncicak7070 tohle ocenili.
  6. cheminees

    cheminees Zelenáč fóra

    • Necituj příspěvek, pod který píšeš (zbytečné zahlcování fóra). Začni psát do nového příspěvku a dotyčného jen oslov. Děkuji Skali
    pezt

    ***odstraněna zbytečná citace
    Díky
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/5/23
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tož to bychom měli!8)
    [​IMG]
    Schválně jsem vyzkoušel,jestli jde sbírat i nadlimit a nejde to.Dokonce nejdou v krámu koupit položky za FL !
    A nyní budu již jen kontrolovat cukroví a sbírat velké kmeny.:)
    [​IMG]
    A "již brzy" očekávám pokračování...........................:wuerg:
     
    Naposledy upraveno: 8/5/23
  8. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Já nechvátám, když není kam. Za 5000 ABZ budu ve 20 lvl a pak budu již jen sbírat cukroví. Chtěla jsem jen napsat pro ty, kteří začínají, že jsem téměř do teď jela jen se třemy stromy ( meruňka, višeň, dub ) na pohodu. Stále jsem měla dost stromů i plodů na odznaky. Zakázky, kde po mě chtěli jiné plody, jsem neplnila, ale fakt jich bylo málo. Teď mám vše aktivované a všechny stromky a stále mě chybí kmeny a prkna a nestíham stavět ty náročnější stromky. Takže kdo nechce stále počítat, kde mu co chybí je tohle docela dobrá strategie;)
     
  9. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Prosím, nefunguje mi pilař ani lesník. Je nějaká porucha. Děkuji;););)
     
  10. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    mamča50 žádný problém nahlášen není. Pokud si platíš předplatné, zkus zkontrolovat, jestli je aktivní. Případně se obrať na herní podporu, která tvůj herní účet prověří.
     
    moncicak7070 a mamča50 tohle ocenili.
  11. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    * odstraněna zbytečná citace
    Děkuji, po nějaké době vše se rozeběhlo. ;););)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/5/23
  12. Pumpička

    Pumpička Aktivní autor

    Prosím o nápovědu. Jsem v 15. levelu, a zjistil jsem, že můžu vyrábět Odznak arboristy 3. Jenom nemůžu přijít na to, co s ním.
    Děkuji.
     
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Pumpička - zdravím, tyto odznaky budeš potřebovat na aktivaci některých run na cestě moudrosti. Seznam run najdeš zde - včetně požadavků na jejich aktivaci:
    ..:: Cesta moudrosti - Runy ::..
     
    ašada01, moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak odznaky v plném počtu co se vejde do stodoly, ještě pár plodů, myslím, že zítra už nebudu mít co dělat ;)
     
  15. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Také mám plno v odznacích i v plodech. Už jen prohlížím zákazníky a zobu, když něco potřebného nabídnou.
     
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tak tak, sbírat kokina!8)
    Jedno od Irenky:
    [​IMG] :)
    Dneska od Papušíka:
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 14/5/23
  17. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    To snad není možné, já do toho 20 lvl snad nedojdu.
    4x po sobě jsem dostala v rekcyklaci jen výhonkovače a body žádné, kdyby dali aspoň sladkost jako útěchu, ani to ne.
    do 19 lvl mi chybí už jen necelých 1 500 ABZ.
    Tak ještě chvíli počkejte.
    Hezký večer.
     
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nemohl by se programátor Protěžového údolí spojit s programátorem bahamky?!?Já jen,že na bahamce se body přičítaj normálně!:cry:
    Nějaké zásoby na opětovné spuštění již jsou!:wuerg:
    [​IMG] :)
     
  19. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    kde seženu zahradnické nůžky ?
     
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    mija.kecka - ahoj, vypadávají spíše sporadicky. Jak psal kolega: sadit stromy s co nejdelší dobou růstu a sklízet jich co nejvíce najednou, jsou to prostě padátka, a padání je o náhodě.
     
    moncicak7070, radyn.m a -Jara05- tohle ocenili.