Protěžové údolí / Diskuse

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11

    Nerozumím co bych měl dělat.
    Když nedávají zákazníci bonbóny, tak jim nic nedám a tudíž nemusím nic dělat.
    Bonbóny mám 4

    Screenshot_3.png
     
  2. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ja som len lvl 16,ale cukríky šetrím,nie je kam sa ponáhľať.

    [​IMG]
     
  3. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Zákazníkom dodávam aj v 20 lv, ešte mám kopec miesta v sklade,
    cukríky som teraz dostala tri dni po sebe:p
    Irina tento víkend tiež pýta len orechy, minule chcela samé šišky;)
    [​IMG]
     
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    pezt
    Jako,když chtěj po tobě plody stromů,které nepěstuješ!:cry:
    Zřejmě protekce!8);)
     
    moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11

    To co mi dali bonbón tak nechtěli nic co bych neměl, a když budou chtít tak uvidím co to bude a za kolik, ale myslím, že zaplatím, nebudu to řešit ;)
    Jsou na mě skoupí, nechtějí dát :cry:

    EDIT: toto chtějí momentálně

    Screenshot_1.png Screenshot_2.png Screenshot_3.png
     
    Naposledy upraveno: 2/4/23
  6. Bokonon

    Bokonon Stálice fóra

    Nevím, jestli to patří sem. V Alpách při kácení stromů pomocníkem se mi klíče i nůžky které vypadnou nepřipíší do skladu. Ostatní padátka jsem nekontroloval. Hraji v aplikaci.
    Pokud to je známá chyba ve hře, tak se omlouvám za obtěžování.
     
  7. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Bokonon máš plný sklad a padátka ti padajú rovno do koša!!! Vyhoď zo skladu haluze a jantár!
     
    moncicak7070, -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  8. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    Bokonon - ahoj, asi jsi si doplnil skladiště - různé nadoraz. Buď máš možnost v lv 17 rozšířit sklad - různé nebo se musíš nějakých druhů zbavit. To znamená že klikneš na červené kolečko v pravém rohu a dáš u u položky odstranit nějaký počet. Dělám to u jantaru nebo u květoucí větvičky. Přeji příjemnou hru
     
    sovicka64, moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  9. Bokonon

    Bokonon Stálice fóra

    Ve skladu mám 190 ze 300. A taky ho stále čistím od jantaru a větví. Většinou na 50 ks. Takže tím to není.
    Všechny sklady mám rozšířené na max. kapacitu, kterou mi level 18 dovoluje. Problémy s přetížením mívám jenom ve skladu výrobních materiálů, ale tam se naštěstí přebytky neztratí, pouze nedodají.
     
    Naposledy upraveno: 3/4/23
    moncicak7070, Peto121 a -Jara05- tohle ocenili.
  10. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, všiml jsem si že poslední sklizeň je na předměty hodně chudá. Z meruněk většinou nevypadne nic a třeba z buku jsou to jeden dva kousky. Z ostatních sklizní toho padá mnohem více.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Bokonon

    Když sklidíš stromy a následně je ihned kácíš a sázíš nové stromy, tak dochází k efektu, že padátka padají při každé provedené akci, jako by se dublují nebo dokonce ztrojují, ale ty se nepřipisují, započítají se jen ty, které vypadnou při sklizni, nikoliv při bourání nebo výsadbě.
    Nejlepší je počkat až zmizí vysouvací lišta po sklizni, a poté začít bourat a vysazovat.
     
  12. Bokonon

    Bokonon Stálice fóra

    Takže to vypadá, že z kácení sklizených stromů nic nepadá. Teď jsem sklidil 10 buků, počkal jsem až zmizí lišta a nevypadlo vůbec nic. To mě dost mrzí...
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Bokonon

    Tak je to správně, že nic při kácení a výsadbě nic nepadá. Padátka jsou prostě jen při sklizni, tak jako všude jinde na farmě a baha.
     
    -Jara05-, moncicak7070 a bačkora85 tohle ocenili.
  14. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Pořád mi vrtá hlavou, kolik lidí v levelu nad 200 si stěžuje, že nemá hvězdičky na otevření. Já téměř neplním úkoly v družstvu, hotovo mám tak 20%. Na stromě mám aktivováno vše mimo dovolenou a přesto mám kolem 15 tisíc hvězdiček. Plochy mám také aktivovány všechny. Je ještě něco, za co se hvězdičky daly utratit? Vždyť jen z beden a z kola štěstí jich stále přibývá spousta.
     
  15. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Jen co mi dozraje recyklace... (někdy kolem 13:00)
    [​IMG]
    ...budu bivakovat ve 20. výškovém táboře.
    Propustím šerpy (pilaře) a půjdu se kochat panoramatem velehor.
    Snad mě nezmůže výšková nemoc.:D

    Otázka:
    Teď mě napadlo, že netuším, jak ukončit 30denní předplatné pilaře? Dosud se mi vždy automaticky aktivovalo, teď (do zavedení dalších levelů) jej nebudu potřebovat.

    Odpovím si sám: Už vím - půjdu na koupi běžného 30denního pilaře a stisknu tlačítko Stav & výpověď...
    [​IMG]

    A je to tam!
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 7/4/23
  16. Moni57

    Moni57 Zelenáč fóra

    Konečně mi padly dvoje zahradnické nůžky a nový strom je tu:) Všem hezké Velikonoční svátky přeji. Mon*
     
    Naposledy upraveno: 7/4/23
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ašada01
    Je to jednoduché, jsou to rychlokvašky :p


    Ahoj jan.svatek
    No vidíš to, jak jsi šikovný ;)
    Tato informace je normálně ve FAQ.
     
  18. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]

    dnes som dostala cukrík, už mám 8:p;)

    [​IMG] zelený had stále zalezený...:music:
     
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Ještě mi toho zbejvá trocha doplnit a můžeme pomalu pokračovat!
    [​IMG]
    Zakázky trhovců jsem zatím plnit nepřestal,jelikož mám stále místo ve skladu a ovoce s padátkama mám nadbytek.:)
     
  20. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Konecne mam trosku casu a tak Vas tu citam :) Tiez sa mi to uz pomalicky zaplnuje :) Mam 12 cukrikov ;) Kedze som zvedavec zvedavy tak som aktivovala buk lesny a je krasny :) Uvidime kedy sa posunieme dalej,zatial sa vozim lanovkou viac u bosorky ako u seba ale neprehanam to a pekne zbieram cukriky a aj ostatne urychlovace atd....
    Pekny den prajem :)