Protěžové údolí / Diskuse

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    bačkora85, není zač ;), jsem rád že se podařilo odemknout.
    Jen prosím necituj příspěvek pod který píšeš. Stačí oslovit. Děkuji



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    moncicak7070, -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  2. strejda.jirka

    strejda.jirka Pisálek fóra

    Zdravím, vidím, že přibývají nové věci, jako červené x na zrušení výroby. Ale bylo by dobré opravovat i chyby, jako třeba že se neotevře fórum, nebo se nazaktualizuje počet stromů ve stavebních plánech po výrobě a nevím tudíž, kolik čeho přesně mám. Stejně tak nebere ohled na počet plodů, kterých jsem se zbavil a nedovolí mi sklidit, dokud nezaktualizuji stránku, čímž se aktuální počet plodů vezme na vědomí, ale což mě vykopne ven farmu a musím se vrátit zpátky do údolí. Za chybu považuji také nefunkci klávesy Enter na potvrzení a zavření oken, tak jak to funguje na běžné farmě. Co taky úplně nechápu je, že tam nastrkali možnosti, které se otevřou po dosažení např. po dosažení 35. levelu, když se nedá dojít dál než do 20. Hraji v prohlížeči Edge. Děkuji
     
  3. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Zdravím.Tak mě to celkem přestává bavit.Mám level 16,ale zahradnické nůžky nepadají.Takže si ten modřín evropský asi neudělám.Není možné,aby za dva dny nepadly ani jedny nůžky.:oops::oops:
     
  4. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    To zrušení výroby jsem přivítala, taky se občas překlepnu, ale jen do té doby, než jsem si přečetla, že se nevrací suroviny na výrobu. Pak je mi rušení na nic.

    goldedawn
    Zkus si dát na plochu co nejvíc buků a sklízej zaráz, určitě nějaké nůžky vypadnou.
     
  5. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    goldedawn - je to možné, výplivovi padly první nůžky až po 5-ti dnech, vytrvej. Teď už se doba zkrátila :D:D:D a už má dva na ploše a 1 ve stodole. Sice nůžek momentálně 0, ale trpělivost je určitě opět přinese.
     
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ahojky všem :) taky mě červený křížek zmátl, ale co tu čtu, se mu budu vyhýbat :D a mohu potvrdit, že z buků padají nůžky

    často. Na ploše jen jeden evropský, ale v zásobě dalších 5 kusů a hážu je do recyklace na 400, když chybí malé odznaky. Hodnota plodů je malá, tak se hodí na postupy :p

     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nudááá!:cry:
    Jsem zvědavej,jak dlouho mi bude trvat než omylem odkliknu recyklaci!xD
    Jinak tedy sbírám velké kmeny.Jelikož ale stromy už nijak neurychluji,trvá to ukrutně dlouho.Zatím 8/400.:wuerg:
    Padátka:https://1iq.cz/i/tgH6W/5v3GR.jpg
     
  8. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]
    ..nožníc mám, neviem čo s ními, aj som ich recyklovala, a nemala som problém so zákazníkmi, pekne počkali, kým pozbieram šišky, tým vám chcem povedať, nebojte napadajú..;)

    ..čo ma zaujíma, či pezt urguje, čo po 20 leveli8)xD;)
    [​IMG] už iba trošku, cukríky zbieram do zásoby, pre tých "lepších" zákazníkov:music:;)
     
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Danka722
    Po dosažení 20 LV se trhovci kousli a cukříky posílaj asi sousedům!:cry:
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Urgovat asi nemá smysl, protože připravují tak jak to mají v plánu, a raději ať to připraví tak aby to fungovalo, než aby se to řešilo za provozu, no to stejně asi bude xD
    No uvidíme ;)

    Já mám vše plné až po strop.
    Jeden bonbón byl teprva v pondělí od zákazníka. Jinak také ani ťuk.
    Nůžek habakuk, už jsem je i vyhazoval :p

    Screenshot_1.png

    Ale strom jsem ještě nevyrobil ani jeden.
     
  11. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Nemusíš aktualizovat hru, stačí odejít o patro níž do domečku zákazníků a zase se vrátit.
    .
     
  12. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    ašanda01, máš pravdu, také to tak dělám, ale někdy mě to docela naštve, ale co, zatím to tak je.
     
    Naposledy upraveno: 1/4/23
  13. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    Tak za 6 dní mám jen 3 ks nůžek. slovy tři kusy,
    na ploše mám 7 buků,
    nejde to, nejde to aktivaci modřínu nechám na léto.
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zdravím
    Ne že by mi to nějak vadilo,ale s dárky v Alpách je to nějaký mrzutý!Ukazuje mi to doručený dárky ze 17.3.21 a ty dnešní,včerejší.... vůbec.Dneska sem to teda nezkoušel,ale při posílání dárků z Alp,nedochází k odečítání,bylo tam stále 7 ks.Při přechodu na jinou plochu,třeba 3 ks.Ale jak říkám,nevadí mi to,je to prkotina.(právě jsem náhodou zjistil,že doručené dárky se řaděj opačně!!)
    Jinak,možnost zrušení výroby se ztrátou všeho je nanic.Uvítal bych spíše,kdybychom měli možnost,sklízet i po jedné výrobě.Už jen kvůli omezené kapacitě skladiště!
    Stačilo si včera postěžovat a Šarlota po mně hodila dneska cukřík!!!8)
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11
    Úplně bych neřekl, že lišta sousedů je funkční tak jak má být, raději bych se do toho nepouštěl ;)
     
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    I když tu novou hru ve hře neplním, jeden užitek z toho mám. Nemám sice řádky na BZ ani dekoraci jelena, ale mám slepici, prase a koníka s výbornou protihodnotou. Zdárně se množí na mýtině. A s krmením taky není problém, ač papají dlouhodobky, chtějí jich minimum, na to stačí jednou za čas semenářství...
     
  17. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Já teda rozhodně nemám problém s kmenama s těch velkých vyrábím kvalitní řezivo, recyklluji střídavě jednou za 200 a jednou 400 tam dávám odznak 3, 2-3 kvalitní řezivo, zbytek dodělám buď luxusním humusem, nebo velkou sadou nářadí, ale to vyrábím jenom když je to za produkty.



    [​IMG]
     
  18. irísek1960

    irísek1960 Vážený autor

    kaolín 11 - To tedy závidím, u mě je cukřík hoooodně velká vzácnost
     
    moncicak7070, -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  19. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj zl.jola73 - zkus něco naládovat do recyklace a tím si sklad uvolnit. Další krajní možnost je prostě to vyhodit. U každé položky ve skladu je upload_2023-4-2_10-47-48.png kde si pak zvolíš kolik toho chceš vyhodit, ale to je opravdu poslední možnost. Nejdříve bych se opravdu snažila materiály zpracovat.

    PS: prosím nepiš více příspěvků po sebou. pokud potřebuješ něco doplnit použij pod svým příspěvkem tlačítko upload_2023-4-2_10-51-48.png .

    Příspěvky jsem ti sloučila
     
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Dneska se rozšoupla i Irenka!
    https://1iq.cz/i/tgH6W/5aUQ4.jpg
    Celkově už mám 5 bombónů!:)
    Velké kmeny: 26/400
    Jen by mně zajímalo,jak to dělá pezt ?!?
    To ho musej ty bombóny přijít pěkně draho,když nic nepěstuje!:cry: