Protěžové údolí / Diskuse

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kaolín11
    Gratuluji k bleskovému postupu ;)
    Se s tím posledním levelem nějak crcám :p

    Screenshot_1.png
     
  2. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    pezt nechceš půjčit pár sladkostí? :p

    upload_2023-3-18_12-13-28.png
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Dob
    Podívejme se na skrblíka :p

    To by se to postupovalo xD
     
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    pezt
    Zato asi můžou recyklace.Všechny za 400 ABZ!!! Žádný sladkosti ,ani stromy.:)
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11
    To já taky, jen teda zatím jednou byly instantní stromy, ale 400 chybějících bodů, není takový rozdíl o_O
     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Kde to berete za 400 ABZ, já dávám 200 a stojí mne to dost :p ale já nikam nespěchám, jedu si volně, třeba na mne i počkáte
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    pezt
    Asi hloupej dotaz.Neměly by se připisovat body ještě i celej LV 20 ?!? Tak jako třeba v sezóně.
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11

    Jelikož není stanovený počet pro postup do 21 levelu, nic se počítat nebude.
     
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Prostě postoupíš do 20 levelu a fertig.
    Dál se ti nic připisovat nebude, 21 level ještě není aktivní.

    image_2023_03_09T16_34_46_513Z.png

    To je obrázek, hráče, který už tam je, co se řešilo.
     
    Naposledy upraveno: 18/3/23
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jak znám RT,21 LV bude funkční "již brzy" ! xD:cry:
    Stejně jako: [​IMG][​IMG] :wuerg:
     
  12. mamanka21211

    mamanka21211 Aktivní autor

    Ja som ešte nezačala hrať, nejak ma to neoslovilo, dúfam že neurobím veľký problém ked to nebudem hrať.
     
    INČUČUNA1959 a moncicak7070 tohle ocenili.
  13. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    mamanka21211, nelituju, že jsem se do údolí pustil. Dva super řádky v nebi na BZtka, a hlavně zisk velmi přínosné dekorky "ledový jelen" ;) (dává 100% plodů ze stromů, a to i z produktových aj z obříků)
     
  14. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Ahojte vespolek, víkendová Irena zjistila, že u mě se šiškami nepochodí a tak tentokrát po mě raději nechtěla ani jedinou a na usmíření mi ještě navíc darovala dvě cukrátka, budiž ji to šiškochtění odpuštěno :D


    Problém to nejspíš nebude, ale jak píše radyn.m, je škoda přijít o ty odměny a když už nic jiného, tak aspoň do toho pátého levelu dojít si pro Ledového jelena určitě za to stojí ;)
     
  15. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    A ten jeleň dáva tiež,ako dekorka 1x2 brutálne body!Mohli by ešte zo dva jelene hodiť do hry.
     
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Peto121
    Zrovna tím jelenem si nejsem moc jistý,jestli to byl správný počin,zavést jej do hry.
    [​IMG] :wuerg:
    Nikdy sem tedy nouzí netrpěl,ale co je jelen ve hře,tak je to teda masakr.Už se ani neobtěžuju aktivovat Jacky.Párkrát zatočím kolem a když nic nevypadne,zuzana s SH to jisti!
    K tématu,Nějaké ten sběrač už mi také vypadnul!
    [​IMG] :)
     
  17. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    kaolín11 - no hej,zelené kvapky sa vždy hodia,ale musíš mať aj stromy,ja mám len dva.
     
  18. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Ahoj,hru jsem začala hrát,moc mi to nejde,jsem v 6 levelu a nikde žádného ledového jelena tam nevidím.Jak se k němu prosím dostanu,popište prosím,děkuji L.
     
    INČUČUNA1959 a -Jara05- tohle ocenili.
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    marketka47 - ahoj, dekoraci Ledový jelen dostaneš v pátém alpském levelu, takže mrkni do inventáře, určitě tam bude (pokud sis ji tedy už nešoupla někam na plochu nebo do stonku :)
     
  20. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Skali děkuji,našla jsem ho jak se pase na pasece,tak to snad je správné a snad i výnosné;);)