Protěžové údolí / Diskuse

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ja mam problem akorat ked sa ponahlam a hlavu mam niekde inde xDxDxD Inak sklady nemam plne, vcera som si vsimla,mozem zvecsit sklad na odznaky ale 1 mi chyba:cry: Za chvilku pridu tie 2 nenazrane potvory a potom uvidim co mi ostalo a ci bude na odznak :) V noci nevstavam ,iba ak zaspim u Tv v obyvacke a som schopna sem mrknut pri presune tak ich nakrmim xD Dnes skonci recyklacia o 3h. rano,no ma smolu musi pockat do 6h. xD
    Inak ja vyrabam do recyklacie velke skrinky ked mam malych dost ;)
     
    Naposledy upraveno: 15/2/23
  2. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Hezký večer všem :).
    Teda to by mne vážně zajímalo, jak to děláte, že řada z vás má nacpaný sklad k prasknutí :D.

    Zatím mám poněkud víc času na farmu, tak chodím častěj aj na Alpy, ale stejně se hrabu se zaplněním skladu tak na cca od 10% do (v nejlepším) 60% (vše vytuněno na 13level). Jasně, krátkodobý výkyv k nule aj k 95% jednou za čas semtam nastane, bo už ani nekoukám, co se mi tam povaluje, a točím na pile aj v tesárně co se zrovna dá, a co zrovna rozežranci požadují xD.
    Na to abych rychleji leveloval, a taky víc zaplnil sklad, bych jedině musel pravidelně uplácet pilu buď za reál, nebo za floreny slot navíc. Na recyklaci pořád mít aktivní tři sloty, z toho co nejvíc z nich točit na 400 ABZ (bonus: optimum: čas/počet ABZ, malus: potřebná výše protihodnoty), anebo přinejmenším na 200 ABZ (bonus: optimum: výše protihodnoty/počet ABZ, malus: menší zisk ABZ, pomalejší levelování)
    Tož asi se u teho nějak poflakuju :D
     
  3. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Dnes mě pěkně vypekli se změnou pořadí ve skladu Různé a na pile kmeny. Na telefonu toho moc nevidím a dělám to po paměti, tak jsem s velkou nadhodnotou dala výrobu dřeva a místo větví vyhodila klíče, naštěstí jen tři.
    Jinak stromy na poli už přezrávají a tak netrpělivě čekám na zákazníky, aby uvolnili sklad. Do patnáctky už mi chybi "jen" 3520 bodů, to je tak na 3-4 dny.
     
  4. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    ČAU, od včera mám nefukční alpské zakázky. Nemám už téměř kam dávat produkty. Je to chyba jen u mne nebo se to nějak řeší komplexně?
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj malanek70

    Co znamená že nemáš funkční zakázky, jako že tam nemáš zákazníky ne bo co ?
     
    cool_b. a malanek70 tohle ocenili.
  6. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    Ano, je tam prázdná tabulka (okénko)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/2/23
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    malanek70

    Požádal jsem kolegy z podpory aby ti pročistili účet, zkus zavřít prohlížeč nebo klienta a přihlaš se znovu a zkontroluj, pokud nepomohlo, budeš se muset na herní podporu obrátit sám.
     
  8. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    pezt Už to funguje Díky.
     
    bačkora85 a Richards76 tohle ocenili.
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    malanek70

    Není zač, hlavně že je vše v pořádku ;)
     
    cool_b., bačkora85 a malanek70 tohle ocenili.
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    pezt
    Zdravím
    Ctěl bych se zeptat,jak vypadaj tvoje recyklace za 400 ABZ.
    Trocha sem nad tím dumal a asi na ně také přejdu.Teď sem měl nějaký přebytky,tak sem dal 1x za 400 a 2x za 200.Akorát je nebudu dávat najednou,ale postupně.naráz se mi to zdá velkej záhul na suroviny.
    Předem dík.
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kaolín11

    Nevím co myslíš tím jak to vypadá ?
    Jakože jestli systém vyplivne 400 ABZ a nebo něco jiného ? Tento týden jsem ještě neměl nic jiného než ABZ, ale občas vypadne i to hnojivo, dokonce jednou od doby co recykluji za 400 dal i bonbóny.
    Jinak samozřejmě to chce dávat postupně, když se mi stane, že mám dokončené 2 recyklace, tak jednu dám za 400 a druhou za 200 to je jasný.
    Snažím se dělat velké nářadí a když je volno tak i velký humus a také tam dávám velké kmeny a když náhodně vypadne to kvalitní řezivo. Samozřejmě mám v pile otevřené všechny 3 sloty u každé výroby, krom paliva to mám udělané do zásoby a tam jednou za čas jen doplním stav.
     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Chtěl sem vědět,co tam všechno recykluješ.
    Nastřádat takovou protihodnotu a ještě u toho fungovat není jen tak.Dumal sem nad tím,že bych tam fláknul ,kdyby bylo nejhůř, i nějakej strom.
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11

    Než strom, tak tam raději dám odznak, jinak samozřejmě i plody tam dávám
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    No,plody se mi tam moc rvát nechce.Je to vůbec efektivní,rvát tam plody?Aby se to vyplatilo,musíš používat hojnoplodič a i tak si nejsem jistý,že se to vyplatí.Není lepší,tam rovnou dát nějajej buk?
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Nevím, je to na tobě, mě příjde že na stromy a potažmo na buk je potřeba hodně řeziva a to není úplně dostupné tak je pro mě lepší tam cpát plody a odznaky.
    Samozřejmě, když u toho jsem tak používám neustále výhonkovač (na dlouhé stromy plný počet určitě) a hojnoplodič
     
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Nějak to jde pomalu a začínám se nudit, mohli by nám něco přidat xD
     
  17. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Mne este z recyklace cukrik nevypadol ale ABZ padaju za kazdym ci dam 200 alebo za 400 ;) Teraz mam napchate vsetky 3 sloty za 400 po polnoci budu hotove ale to asi aj ja takze az rano sa dozviem co bude :) Mna zasobuju cukrikami ty nenazranci aj dnes mi Fedor dal 1 ;):p

    Dobre ranko :) z troch za 400 som mala 800 + 2 cukriky :music: irina a scarlet mi dali tiez,hned som dala scarlet ;) tak mam v zasobe este 3 ;):p Raz sa mi stalo ze sa mi 1cukrik stratil,no nakoniec som zistila ze scarlet bola pazrava a zozrala mi 2 :cry: odvtedy si davam pozor 1 za den :music:
     
    Naposledy upraveno: 18/2/23
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Dneska jsem postoupil do 16 LV,aktivoval, krom posledního stupně Modřínu evropského, vše,abych zjistil že něco neklape!:wuerg:
    [​IMG] :cry:
    Achjo.
    Doufám,že odpolední trhovci budou mít pochopení!8)
     
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Zatím jsem neaktivoval, dělám zásoby ;)

    Screenshot_1.png
     
  20. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Moji zákazníci jsou na cukříky velmi skoupí, do postupu mi chybí 265 ABZ a ráda bych je popostrčila, ale není čím. Tak musím vydržet ještě pár hodin.