Protěžové údolí / Diskuse

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ahojky :) no po mě zákazníci postupně už od začátku chtěli to co nemám, tak jsem nasadila a vylepšila všechny stromky a teď zase chtějí většinou jen některé z nich :D ale co je nepříjemné je Recyklace, kterou zadávám po 24 hodinách a posledních sedm mi to pravidelně střídá jednou 200 a jednou 300 -.- do 15tého lvl je dlouho, ale to vydržím a dál uvidím. Nevěřím, že tam přidají nějaké další

    obří wau, aby se
    pracující farmář musel přihlašovat co 2 - 3 hodiny, sklízet, kácet, humus, nářadí, řezivo a to vše pro zákazníky, u

    kterých se snaha dost vymyká pravidlu. Zákazníci jsou nesouměrní v čase a i kdybych v důchodě nepracovala, určitě bych v noci nevstávala ;)

    Jen tím chci říct, že to "nádherné Protěžové údolí" přehnaně pojali s horší variantou farmičky, kterou srdcoví farmáři rádi plní a občas za dotují, ale tady se chocholoušek potutelně usmívá xD


     
  2. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    evainfo - je to marný,je to marný,ale k nápravě dojde již brzy. 8);)
     
  3. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    No konečně
    [​IMG]
    A první strom je na světě
    [​IMG]
     
  4. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

  5. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Peto121 Díky :)
    Už valím. 6 stromů už maká xD

    Edit: pezt díky
     
    Naposledy upraveno: 4/2/23
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kutilka70

    Gratuluji ;)
     
  7. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Neviem ci je aj k Vam Irina tento vikend taka stedra ale mne dava cukriky ;):p dufam ze som to nezakrikla :)xD
     
  8. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    I mě se za víkend podařilo získat 3 cukrátka, už jsem si myslela, že je nikdy nedostanu.
    Do dalšího levelu mi chybí 665 bodů a a jako naschvál získám z recyklace místo bodů jablíčka :(.
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    To mě taky naštve když dá jen hnojivo místo ABZ, kdyby alespoň dal bonbóny.
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Hmm....

    Screenshot_1.png

    Šlo to nějak rychle :p
     
  11. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Velká gratulka pezte, ty snad čaruješ :D
     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Do té dvacítky už to nějak doklepem!:wuerg:
    Někteří jedou lážoplážo.To by mně zajímalo,jak jedu vlastně já?!?:cry: Ve večerních hodinách LV 15.8) Jdu mrknout,co budu vylepšovat.
     
  13. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ahoj, já jedu pomalu. Dnes jsem došla do 13 Lvl ;) Bohužel na mobilu mi to pořád padá a načítá se dokola a na to nemám čas... Teď teprve vylepšuji letní třešeň. xD
     
  14. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Tak som na tom podobne,dnes som sa prehupol do 13. lvl,ale na ,,Parádneho pastiera kráv'' nemám.
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Už mi vypadly první Zahradnické nůžky :)

    Screenshot_1.png
     
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jak jsem zjistil,v 15 LV se vylepšují pouze odznaky,tak to snad do toho 16 LV zvládnu vylepšit všecko a našetřit i na nový stromky.:)
    S napětím očekávám nové trhovce a lepší bodové ohodnocení s přibývajícími levely!:wuerg:
     
  17. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Já se snad zítra doplácám do 14-tky :wuerg: Tak když tak vy tam nahoře dejte vědět, jaké bude to lepší bodové ohodnocení s přibývajícími levely, ať my zaostalí máme ňákou fajnovou motivaci hodit kostrou :pxD
     
  18. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Tak jsem se snažila udržet co nejmíň stromů až když trhovci po mě chtěli moc fl, tak jsem si pořídila všechny stromy a je to v pohodě, pro trhovce mám dostatek, nikdy mě nic nechybělo dokonce se teď jeden celý LVL budu flákat když mám všechno plné jenom budu doplňovat.

    [​IMG][​IMG]
     
  19. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Novinka??? xD

    [​IMG]
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj satelit

    To jsi nyní postoupil ?
     
    cool_b. a moncicak7070 tohle ocenili.