Protěžové údolí / Diskuse

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    U mně tak:
    [​IMG]
    Už se mi to jakžtakž podařilo srovnat a ještě i vyrobit z přebytků 2 odznaky!:) Nejhorší na dodávky je momentálně Meruňka alpská. Tam se někdo řádně utnul!:wuerg:
     
  2. strejda.jirka

    strejda.jirka Pisálek fóra

    Kdo vymyslel kompenzaci v podobě 100 x 4 vrácené třešně, které musím pokaždé odkliknout je prostě génius.
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj strejda.jirka
    Asi proto že script kontroluje, kolik jsi tam dodal stromů a následně ti to vrátí ;)

    Jinak se neustále brečelo, jak kolo štěstí dává "super" výhry, a jak se nám to teď hodí xD
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ještěže v tomhletom nejedu, asi by mi s praskotem dosloužila hercna... :D
     
  5. myrda

    myrda Perspektivní autor

    Y_n_O: Tak, tak, taky nemusím mít všechno, co vidím.
     
    -Jara05- a moncicak7070 tohle ocenili.
  6. evinana

    evinana Znalec fóra

    pezt - ahoj, nene, už se to neděje. Normálně sklidím všech 10 stromů v pohodě

    pěkný den přeji
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evinana

    Ok děkuji, za zprávu ;)
    [​IMG]
     
    cool_b., moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  8. mariana29011979

    mariana29011979 Rádoby autor

    Ahoj. Chci se zeptat- teda naposledy jsem četla příspěvky pro protěžové údolí na 36...to snad bylo největší čtení na fóru...
    není čas...ale zajímalo by mě jestli to "hlášení" na pokácení stromu bude dál...docela to zdržuje, taky jsem si poprvé sklidila pokácením "třísky", ale od té doby to už bylo OK. A pak bych se spíše přimlouvala za to, když člověk něco "odklikne" špatně, tak aby to mohl nějakým způsobem vzít zpět....Co vy na to??
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj mariana29011979
    Právě proto tam je ta cedule, aby jsi se ujistila, že nepokácíš strom v růstové fázi, ve které nechceš ;)
     
  10. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Ahojky,od 8 lv po mě chce Fedor bukvice , asi neví že buk jestě nemám;)S cukrátkama se šetří a tak si u mě delší čas bude muset počkat:(
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Asi hloupé dotazy.Proč se nemůže obchodovat s plody stromů na trhu?!?Proč nemůžeme za sklizeň stromů dostávat alespoň BZ na farmu?!?Bude někdy funkční horní lišta?Ve kterém roce k nám zavítaj nový trhovci?
    Předem dík.
     
  12. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kaolín11, tak trochu dotazy na věšteckou kouli.
    • S děsivými produkty se také neobchoduje, prostě je to tak nastaveno.
    • Plody stromů slouží na výrobu odznaků v alpách, takže BZ nebudou. BZ dávají dva řádky za postupy v alpách a těch je si myslím dost.
    • Horní lišta je nahlášena, kdy dojde k opravě však nemám tucha.
    • Další zákazníci jsou v plánu, tak snad dorazí dříve než za několik let.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  13. Štika

    Štika Mistr fóra

    11 level a nadšení z nové plochy se jaksi nekoná. Vykrádání Farmy se mi nelíbí a v téhle nové ploše nevidím nic jiného.
    Proč byla tahle slátanina přidaná je asi to,že odčerpává co máme napěstované na Farmě. A nějaké floreny jim to taky hodí.(Mimochodem proč bych na téhle ploše měla kupovat pomocníky znovu?)
    Sázet stromy pořád dokola bourat je a cpát do materiálů ve velkém to co mám z Farmy?
    Co to Farmě a hráčům přineslo? Aspoň pro mě je to jen pěkná otrava, nuda a zbytečný žrout času.
    Zatím na téhle nové ploše končím a uvidím co bude dál.
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Dave Lister
    Díky za odpověď,ikdyž moc neuspokojila. Kdybychom takovým drsným způsobem nedotovali Alpy z farmy,neřek bych ani slovo! :wuerg: Takže již brzy bude líp.8) Zřejmě, až stím po druhým řádku seknu,pokud se to nějak nezlepší.o_O
     
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Kde se dají získat řádky? Nějak jsem na to nepřišla :)
     
    moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evoku57

    Ty získáš automaticky postupem do příslušného levelu. Jedne je za postup do 10 levelu a druhý za postup do levelu 15.
     
  17. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Díky Pezt :) to jsem ani nevěděla a řádek jsem neaktivovala
     
  18. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Zdravím.Nebylo by marné,kdyby jsme alespoň měli nějaké úkoly a akce v údolí.Takhle to začíná zavánět nudou.Já se pomalu ploužím do 12.levelu,stromy vyšlechtěné skoro všechny,už i nějaké zásoby,ale k čemu to je?Zákazníky plním,jen když se mi chce.Na postup recyklucuju.
     
  19. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Když jsem vyráběla odznaky, tak trhovci chtěli pořád meruňky a né málo, teď už je nepotřebuji, tak zase chcou všechno možné jenom ne meruňky a já nevím co snima.

    [​IMG]
     
  20. barca279

    barca279 Vážený autor

    zacina to byt dost nuda ,1600 plodov,neda sa zberat,neda sa mi robit stromy,vsetky stromy vylepsene,vylepsene ansu marhule narobene odznaky pre vylepsenie ceresne letnej co bude uz zajtra,materialu 200,takže s aneviem ani pohnut,zakaznik je raz za den druhy dvakrat za den takže neni tam co robit,je to dost zle vymyslene ked sa v alpach neviem ani pohnut.dosla som do bodu kedy mi staci prist raz za den dat zakaznikovi a nemusim nic robit minimalne tyzden.inak to malo byt vymyslele to rozsirovanie vsetkeho..vyzera to akoby to tvorcovia zbuchali na kolene