Protěžové údolí / Diskuse

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    No potom z coho budes robit rezivo hmm....


    pezt dakujem za upozornenie ;) zakaranda ma rovnaky nazov ale to by som uz nemala nic okrem tych co mam na ploche a desivku tam neviem ako by som to zistila ale mam z tych co beriem dost na ploche :)

    žakarandu nebere stromy,prave odskušané ;)
     
    Naposledy upraveno: 22/1/23
    moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj sovicka64

    Plodů - stromů z baha se to také týká, a je možné že i s děsivky, tak opatrně ;)
     
  3. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Malinko jste mě znejistěli, raději jsem šla prověřit.... dodávám hlavně žakii a nebo plod mangrovníku, tak jsem na zkoušku dodala po jednom plodu a šla udělat inventuru do skladu a stromy zůstaly ve stejném počtu, takže chlebovník a mangrovník by měly být v poho :)
     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    U kakaovníku to sežere stromy (právě odzkoušeno) ;)
     
  5. hansicek

    hansicek Znalec fóra

    kaolin11: mas uplnu pravdu, rozdiel na v cene je minimalny v priemere je to 2400grajciarov/1bod protihodnoty. Z hladiska protihodnoty je najvyhodnejsie palivo vyrabat po 3ks 1ks=3.33, ale kto by sa s tym babral, otacat to kazde 2 minuty. Jedna plna otocka 555ks s protihodnotou 2840bodov vyjde priblizne na 6.8 miliona grajciarov.
    Lista nie je nekonecna a cim vysssi level tym vyssie poziadavky, a za 2-3 mesiace hrac pride o zasoby ktore ziskaval niekolko rokov. A necudoval by som sa ak by niekedy v septembri vyhoveli poziadavkam hracov dali expres s mamutimi stromami, skoda len ze vtedy uz vsetci budu mat listu vycistenu.
    Cim dalej tym viac nadobudam pocit, ze cele toto bolo vymyslene s primarnym cielom zbavit hracov zasob nielen v stodole, ale aj v liste.
    Na druhej strane 6.8 mega nie je az tak vela, ak je farma zabehnuta, a aspon sa trosku rozhybe trh, lebo hraci budu nuteni obchodovat.

    zlteprotihodnotacena
    bobor10,42250002399,232
    kukucka6,88165002398,256
    medved7,5180002400
    korytnacka6,67160002398,801
    pav7,92190002398,99
    pstros8,83200002265,006
    osol8,83212002400,906
    rys25,42610002399,685
    lama25600002400
    zaklad
    bobor2,5862002403,101
    kukucka1,6740002395,21
    medved1,7943002402,235
    korytnacka1,6339002392,638
    pav248002400
    pstros2,0850002403,846
    osol2,2153002398,19
    rys6,25150002400
    lama6,25150002400
     
    Naposledy upraveno: 22/1/23
  6. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Prosím o radu, od včerejška mi nejde zadat výroba humusu, vyberu, chci potvrdit a napíše mi to Chyba serveru. Děkuji ;););)
     
  7. alla159

    alla159 Zelenáč fóra

    Také prosím o radu, nejde mi zadat výroba zeleného paliva. Píše Items exchange value is 17, but should be 2840.
    Děkuji, přeji pěkný den.
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj mamča50

    Je tam chyba viz. aktuální problémy ve hře a asi xx příspěvků v této diskusi

    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Ahoj alla159

    A nemáš třeba plný sklad ?
    Jaké se tam snažíš dát stromy ?
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Tak chyba při výrobě zeleného paliva souvisí se stejnými názvy stromů a plodů v systému, tudíž jej nelze vyrobit.
     
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    hansicek
    Jde taky o další akce.Pak příjde expres a spousta hráčů bude skuhrat,že tam nemá co narvat.Proto jsem výrobu paliva zavčas zarazil.I tak mám na dlouho vystaráno.:)
    Jinak sem ani nezaregistroval nějakou chybu.Na výrobu humusu používám plody z děsivky.
     
  11. alla159

    alla159 Zelenáč fóra

    Ahoj pezt, děkuji. Sklad je v pohodě, místa dost. Výrobě zeleného paliva chutnají jen ty stromy, které se dají koupit v obchodě
    za Floreny. Stromečky za krejcary nebere.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    alla159

    Musíš počkat na opravu je tam chyba související se stejným názvem stromu a plodu v systému.
     
    -Jara05- a cool_b. tohle ocenili.
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Problém s výrobou humusu a zeleného paliva je již opraven, vše funguje jak má.
    Nezapomeňte se odhlásit a přihlásit.
     
  14. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Tak já na fóru chviličku nebyla, zato jsem vesele vyráběla humus až se hory zelenaly, no a když nešlo dodávat jablko, dala jsem pomeranč a šlo to. Tak jak píše pezt v příspěvku 1006 - když nejde jeden, dejte jiný. Dala jsem. Pak nešel pomeranč, dala jsem kokos a šlo to, pak nešel ani ten tak jsem dala další a další...a teď koukám, přišla jsem o kvanta stromů. Ani se mi to tu nechce číst, jestli se to nějakým scriptem vrátí. Jsem otrávená jak malajský šíp. Navíc nemůžu před každým kliknutím, sklizní apod. pořád studovat všechna vlákna fóra jestli náhodou vše funguje nebo nefunguje. Celé údolí nám byl fakt čert dlužný..>:(:(
     
  15. casmirecka

    casmirecka Pisálek fóra

    Celé údolí je nekonečná nuda :). Stromy, stromy, stromy, pořád jen vyrábět dříví a jiné blbosti- odměny žádné. Nechápu proč to vzniklo.
     
    Štika, -Jara05- a moncicak7070 tohle ocenili.
  16. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    casmirecka, přece pro příliv zlaťáčků do BP, ale tváří se to jako taková divize na přebytky z farmy :p


    Vrátí, kuk ;)
     
    Naposledy upraveno: 23/1/23
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evinana

    Děje se to ještě pořád ?
    Můžeš vyzkoušet a předat mi informace kdy se to stalo, předám to vývojářům. problém totiž nedokáží reprodukovat.
     
    -Jara05- a moncicak7070 tohle ocenili.
  18. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Dávala jsem mandle a také mi zmizely stromy, teď mi mizí jabloně.. Tak snad to RT vrátí ;)xD
     
    -Jara05- a moncicak7070 tohle ocenili.
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    To je nářků pro trocha stromů!Jablka na našem trhu jsou 5x dražší než stromek v obchodě.Takže v podstatě hráči ještě ušetřili!:wuerg:xD
     
  20. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Myslím,že v údolí ,se již brzy' otvorí ďalšia plocha,lebo problémy s hrou pribúdajú. ;) No,problém-neproblém,trhovníci chcú odomňa len to,čo mám a pestujem,takže spokojnosť,ALE v akých množstvách! Kto to má dochovať? :)