Protěžové údolí / Diskuse

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja som vcera zaspala pri telke veeelmi zavcasu a pred polnocou som sa zobudila a tak som este kuk na farmu a dopracovala som sa do 13 :music: Kedze som si precitala Tvoj prispevok a mala som plny sklad odznakov,tak som aktivovala letnu ceresnu a dala vyrobit :) Supla som 2 na plochu co ak nenazranci budu mat chut prave na nu ako u Teba. Samozrejme ze ta Adlerka chcela hned 2x 6 ceresni :cry: Ty si dal 34 FL ale po mne chcela za 6 ks. 50 FL:mad::cry: No mala smolu,pockala som si par minut a pekne som jej ich tam praskla xDxDxD
     
  2. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Jen takový malý dotaz - proč dáváte zákazníkům floreny, když něco nemáte? Já to nechávám nedokončené - nakrmím je jen tím, co mám. Sice získám míň bodů a celou zakázku nedokončím, ale po uběhnutí časomíry začnou ptát zase něco jiného a jedu dál. Je to pomalejší, ale lacinější. Stejně není kam spěchat. Nebo se vám zakázka bez komplet dodání časem neobnoví?
     
  3. radyn.m

    radyn.m Stará škola

    Tož to by mne zajímalo podle jakého klíče, či náhodného faktoru jsou zákazníci na vás tak drsní při uplácení :D.
    Fedor dnes za 48 ks meruněk chce 5 Fl. Šarlota za 96 ks meruněk 7 Fl.
    Nemám, nedám. Nepotěšili mne, ani já je nepotěším ;). Ani uplácením xD.
    S takovou zvýšenou pažravostí zákazníků jsem vážně nepočítal. To bude dlouhé levelování...
    Uplatil jsem jednou (5 Fl, tuším), abych dostal klíče jako odměnu za splnění celé zakázky, a stejně mi za 32 hodin u slotu za ně nevypadli ABZ :cry:

    anvan, obnoví se zakázka....
     
  4. tonda333

    tonda333 Perspektivní autor

    Nevím jestli na to už někdo narazil, ale k výrobě humusu mi nejdou vložit plody avokáda.
    Hláška: can not consume inventory

    PETZ: děkuji za vysvětlení, jak píšeš dodávám jiné plody
     
    Naposledy upraveno: 22/1/23
    bačkora85 tohle ocenil(a).
  5. vinea05

    vinea05 Vycházející hvězda fóra

    ahojte,,Aj ja to tak mám absolútne nič neberie už 2dni...
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj tonda333 a vinea05

    Je tam momentálně chyba, bohužel u prvních stromů co byly ve hře je v systému stejný název plodu i název stromu a nyní když chceš zadat právě takové plody, tak systém to vyhodnotí jako strom a těch asi nemáš dostatek, proto ti to systém nevezme.
    Musíš zkusit dávat jiné plody stromů.
    Chyba bude opravena nejdříve v pondělí
     
  7. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Jsem konečně ve 12. levelu. Zatím stále jedu jen meruňky a třešně. Už mám aktivováno vše co se dalo za odznak č. 1 a počkám než se mi trochu zaplní sklad s odznaky. Pak holt začnu s bukama, mám už je připravený ve skladišti stromů a po jednom stromku i modřín a korejku. Ale trhovci jsou na mě hodný, a chtějí jen ty meruňky a třešně:p:)
     
  8. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    A ja stále čakám,kedy ma odmenia za aktivované runy.:p (možno již brzy)
     
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zřejmě ihned po opravě horní lišty.Tzn. příští rok!:cry:
    Jinak,požadavky trhovců jsou opravdu přehnané.Je vidět,že RT dělá všecko proto,abychom,moc nepostupovali. Při současné kapacitě skladiště snad ani nejde jejich požadavky uspokojit. Dumám,že přestanu pěstovat stromy , kde chtějí jen "pár" FL.
     
  10. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ja som aktivovala v noci a nic som nedostala :mad:
     
  11. dinoalesi

    dinoalesi Hrabě fóra

    A nebo taky vůbec, kolik takových slibů už tady bylo, jako např. přidání diamantového slotu -.- A jestli to opravdu někdy možná snad zavedou, tak si od toho moc neslibuji, už známe ty jejich úpravy....:p
     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Hmmm,teď jsem zjistil,že opět mohu zvýšit kapacitu zelenýho paliva!A to se vyplatí!:wuerg: Jó, takhle mít místa pro výrobní materiály! Palivo vyrábím jenom občas.Co bych tam také furt dával?!?
    Namátkově:
    Chlívekprotihodnotacena
    Žába žlut.4,1710.000
    Sob žlut.4,1710.000
    Tukan512.000
    Rys6,2515.000
    Lama6,2515.000
    Želva žlut.6,6716.000
    Křeček žlut.7,518.000
    Mlok oranž.8,7521.000
    Protestní prase41,67100.000
    Shirský kůň50120.000
    Peduánka62,5150.000

    Vypadá to,že je asi úplně jedno,ktérý zvíře člověk koupí.Maj to ošéfovaný dobře!
     
  13. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    Ahojte, na humus som pouzivala ceresne, potom som to zmenila a chcela pouzivat hrusky, ale po niekolky krat uzivania hrusiek zacalo hlasit chybu. Tak som zacala pouzivat vlasske orechy. Potom prislo ofi oznamenie, ze ak je meno plodu zhodne s menom stromu, tak nam to berie stromy. Pozrela som do skladu a zistila, ze nemam obycajne stromy ceresne a hrusky. V podstate nie je problem, tie sa daju zakupit. Ale ked som pokracovala s vlasskymi orechmi tak mi znova vybehlo, ze chyba serveru a neda sa vymenit. Tak som znova nakukla do skladu a zistila, ze uz nemam ani obycajne stromy Orech. Takze na vymenu pri humuse mi to pobralo aj stromy Orech. To tiez v podstate nie je problem, daju sa dokupit. Ale myslela som, ze ak strom ORECH dava Vlassky orech, tak mi to bude brat plody, nie stromy.

    Takze si myslim, ze by bolo vhodne, aby sa mozno uviedlo, ktore to plody vlastne mozme pouzivat pri vyrobe humusu, aby to zo skladu nebralo stromy. Dakujem.
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj duna.duna1

    Jedná se o stromy, kterou jsou ze začátků farmy, a je jedno jak se plody a stromy jmenují ve hře, ale jak se jmenují v acp
    Staré stromy mají pouze tyto názvy
    Screenshot_3.png

    Pozdější stromy mají i název plodu

    Screenshot_2.png

    Bohužel není v našich silách zkoumat, který strom to tak má a nemá, navíc oprava by měla proběhnout snad zítra, tak nebudu hodiny sedět a dělat seznam ;)
     
  15. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Ahojte, ja som doteraz dával jablká, ale už asi tri dni mi ich nechce brať.
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Fakt se někdo nepomátl?!?[​IMG] :p Za 12 kousků třešně letní.
    Děkuji za takové vylepšení hry!:p Nedám! Už jen vidina druhého stonku mně drží na horách.A pak, "Sbohem a šáteček"!
     
  17. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    Ahoj Pezt, velka vdaka za vysvetlenie a patranie. Ako som pisala, mne to velmi nevadi, tie zakladne stromy sa daju zakupit za babku. Len musime verit, ze to opravia skor, teda hadam zajtra, aby mozno nizsie levely alebo ti ktori nemaju dostatok tychto stromov a grosikov na ich zakupenie o ne neprisli. A samozrejme od Teba nechcem, aby si nad tym sedel a spisoval zoznamy, urcite mas ine prijemnejsie veci na praci. A nehovoriac o tom, ze uz aj tak nam vsetci velmi pomahate a vsetko riesite. Za to som aspon ja osobne velmi vdacna. Pekny vecer prajem.
     
  18. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Mne to pobralo tiež pekných pár stromov,RT oznámi,že chyba,ale dopredu vedieť nedajú a hráči prídu o stromy!Krásny kolotoč.Potom nech si ich kúpia. No,ešte,že som nedával santal! Toto je už hodne cez čiaru,keď dodávaš plody a nakoniec zistíš,že už nemáš ani jeden strom! o_O Hmmm...len tak ďalej,milé RT. Už 2 dni mi tam ten oznam vyskakuje.
     
    moncicak7070, Apachie1 a bačkora85 tohle ocenili.
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Peto121

    RT o chybě nevěděl, upozornili na ni včera kolegové s jiné lokace, tak jsem zkoušeli co je za problém a zjistili jsme toto.
    Stromy Santalovníku to nebere ;)
     
  20. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Este ze ja davam plody z Baha a z desivky :) kliknem na pocet a dam z tych co mam najviac a aj hodnotu maju vecsiu a nemusim tolko dodavat ;)
     
    moncicak7070, bačkora85 a dinoalesi tohle ocenili.