Protěžové údolí / Diskuse

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Také jsem se pozbavoval žlutých stájí,ale už je raději šetřím do expresu.Už někdo vykoumal,které stáje z krámu za krejcary jsou nejvýhodnější?!?
    Jak jsem měl obavu z nových stromků,tak celkem pohoda.Jen musím dávat bacha na obyčejný meruňky.Nějak nemám čas je pěstovat a stromky se hromadí v liště.Ještě 2x6 odznaků a bude vše vylepšeno!:)
    Fakt nechápu,že už má plno hráčů vše vylepšeno a všechny sklady plný.To musí teda hnojit,jak o život.Občas pokrátím buky,jinak jedu lážo plážo a vše OK.Jen semtam mívám problémy s výrobními materiály. Bohužel hra je tak dementně nastavena,že spěchat nemá cenu,stačí jen pravidelně plnit zakázky a recyklovat.
    Trocha spotřebního zboží: https://1iq.cz/i/tgH6W/dHnE5.jpg
     
  2. omnican

    omnican Pisálek fóra

    ASI som dobre nepochopil túto hru. Je to farmárska hra, alebo strategická. Hlavne že v normálnej farme mám cez koleso šťastia skoro 200 XXL javorov, 150 žltých stajní pre osla a pod. Tam to nejako strategicky uniká tvorcom hry.
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  3. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    omnican No vidis a ja sa ich tu zbavujem ;)
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    omnican

    Ano je to farmářská hra, ale také je důležitá nějaká strategie, a nejen bezmyšlenkovitě něco pěstovat a potom to nevyužít, nebo zjistit, že to co jsem pěstoval je vlastně na nic a nepotřebuji to.
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Až teď sem zjistil,že mohu aktivovat i třešeň letní.Achjo:wuerg: Naštěstí to trhovci ještě neví!8) Teď o víkendu,výroba odznaků nehrozí.Trhovci jsou opravdu nenažraní. Nějak sem opomněl zkontrolovat,jestli došlo k nějakému navýšení bodů za zakázky.Tak snad příště nato nezapomenu.o_O
    Není těch stromů zbytečně moc?!?:wuerg:
     
  6. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Jsem z protěžového údolí zatím lehce rozpačitá. Pravidelně si to tady čtu, čerpám inspiraci a tak. Myslím, že postupuju dobře, jen mi vadí, že to chce dost času. Hlavně mě teď docela štve, že se mi nepřičítá poslední dny jantar. Už se mi to zdálo včera, a dnes mi už určitě minimálně dva vypadnuly, ale do skladu se nepřičetly a nemůžu díky tomu splnit jeden úkol. Ne že by na tom nějak extra záleželo, ale proč, když teda evidentně vidím, že jantar vypadnul, do skladu nedoputuje?
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    A nemáš sklad plný?!? Jestli jo ,prodej haluze!;)
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kaolín11
    Nedošlo jsou pořád stejné :cry:
     
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Super,taknějak sem to tušil.o_O
    S napětím očekávám nové trhovce.Předpokládám,že budou pěkně vypečení za hafo bodů!:wuerg:
     
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Vylepšeno všech 5 stromů na nejvyšší úroveň ;), sklady plné, tak se mi i blbě staví stromy a nejde rozšířit skladiště, snad v příštím lvl to půjde
     
  11. Pumpička

    Pumpička Aktivní autor

    Vážně musím vyhazovat věci do popelnice, abych mohl vyrábět to, co potřebuji?
    Anebo kdy si můžu rozšířit kapacitu skladu?
     
  12. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Pumpicka Nemusis nic vyhadzovat do popelnice,to co sa Ti nehodi pouzi pri recyklaci a vyrabaj len to co potrebujes ;) Tak sa vyhnes plnym skladom :)
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Tak ještě jeden levlík

    Screenshot_7.png
     
  14. Pumpička

    Pumpička Aktivní autor

    sovicka64
    To zní vlastně docela dobře. Takže teď 32 hodin na hory nemusím:)
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  15. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Tak přesně tak to taky zkouším, dnes po mě chtěla Šarlota šišky modřínu a než abych ho aktivovala, raději jsem ji uplatila 12FL. U mě teda byl jen rozdíl v tom, že je chtěla hned v první zakázce a odměnou byl právě bonbon, rozmýšlela jsem se jestli dát repete, nakonec jsem to riskla a už dala s šiškama pokoj baba jedna.... takže nechci to zakřiknout, ale doufám, že neaktivované stromy nebudou vyžadovat tak často :music:
    Jinak gratulka ke čtrnáctce ;)
     
  16. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    pezt - ideš,ako píla!
     
  17. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Kaolíne, děkuji za radu. Takový triviální problém, kdo by to byl řekl :D. Haluze po mně nikdo nechce, a pak není místo na jantar...
     
    moncicak7070, -Jara05- a kaolín11 tohle ocenili.
  18. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ja by som isla a dala nieco zozrat tym nenazrancom ;)xDxDxD
     
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    dinoalesi
    Po mně už chtěli dneska i třešeň letní. Se skřípěním zubů, sem zaplatil 34 FL!!!!:wuerg: Těch 12 FL za modřín byla ještě balada.:cry:
     
    Naposledy upraveno: 22/1/23
  20. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Ajaj.... díky, kaolíne, za info, já se ještě chvíli budu plácat ve 12-tce, takže aspoň vím, na co se psychicky připravit.... to já bych jen neskřípala, ale i bych to náležitě slovně doprovodila :pxD