Protěžové údolí / Diskuse

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jó, tak už došlo i na mně.Papušík chtěl korejskou meruňku.:cry: 9 FL to spravilo a nastal čas výsadby!:wuerg:
    Achjóó
     
  2. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    kaolíne, nechtěla jsem ti kazit radost, ale tak trochu jsem to čekala, já právě dodávala Fedorovi dnes podruhé a opět chtěl ty zpropadené kor. meruně, vypadá to, že se trhovcům nový druh zboží velmi zalíbil :cry:
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tak by to mohli náležitě ocenit! Hlavně ten přespolní,co jezdí jen o víkendech!:)
     
  4. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    No vzhledem k tomu, že u víkendové Ireny je avizováno mírné zvýšení obtížnosti, tak by teda mohli, tož tak budeme doufat :p;)
     
  5. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    U mna bol Fedor a chcel iba 2x12 bukov a 29 ASUS marhuli k tomu daku vetvicku. Asi sa obzral u Vas :pxDxDxD
     
  6. hansicek

    hansicek Expert fóra

    vedel by mi niekto odpovedat ako to je s marhulou a ansou marhulou. Ked ju upgradnem budem moct pestovat obidva stromy, alebo len ten upgradnuty? Nenazranci doteraz ansou odo mna nechceli ani smrekovec{modrin}, len to co mam zaktivovane.

    a este mala poznamka k prekladu:u Fedora "mirne jednodussi" = o 50% viac plodov v zakazke,
    ak to mal byt tah na zvysenie prijmu od hracov, tak u mna sa minul ucinku a len utvrdil v tom, ze ked uz toto cudo tu je, tak sa pohrajkam, ale ziaden floren ani euro zanho odo mna nedostanu
    A aby som len nekritizoval, graficky to vyzera pekne, aj koncept nie je zly, a ked sa to doplni o dalsie casti (nie len lesy), tak to mozno aj bude davat zmysel.
    Len mam obavu, ze tie dalsie rozsirenia su len vo forme nejakeho navrhu a realne s vyvojom a vyrobou zacnu az ked sa presvedcia ze to na seba zarobi a a to bude jiz brzy
     
    Naposledy upraveno: 20/1/23
    moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj hansicek

    Jsou to dva stromy, takže ano budeš pěstovat dva rozdílné stromy.
     
    moncicak7070, cool_b. a -Jara05- tohle ocenili.
  8. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, tak nevím zákazníci chtějí více plodů, než za den stačí vyrůst. 96 plodů višně, to je teda darda. Mám 3 višně na ploše, tak nevím jak to dlouho vydržím. Úplně mě rozhodili, odklikla jsem na trosečníkovém pobřeží vedle kombajnu i mazlíky. Teď tady krmím zvířátka, vykydávám hnůj, to jsem
     
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Z těch úprav sem se málem potento. S hrůzou očekávám návrat víkendového trhovce!:p Jelikož jsem ještě nezačal pěstovat modřín,je jasný co bude asi potřebovat.:wuerg: Dostane tečku hned mezi dveřama a bude pokoj.xD
     
  10. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    kaolin Po mě už zákazník chtěl modřín, taky ho ještě nemám na ploše, nevím kolik toho chtěl, ale stálo mě to 24 fl, dozraje meruňka a už ho šoupnu na plochu.
     
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, já večer šoupla první dva modříny na plochu. Ráno ještě ve skladu ani šiška, ale v zakázce už ho chtěli. A z těch dvou stromků jsem to stejně, nepokryla, musela jsem to uplatit :eek:
     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    .maca.
    Také to tak mám v plánu.Po dozrání meruněk,jde modřín na plochu,ať sem na víkend připravenej.Jen tak dumám,jak je modřín potřebnej?!?:wuerg::cry:
     
  13. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Zatím modřín není k ničemu, jenom pro zákazníky, bude potřeba až na odznak arboristy 3, tam už se vykašlu je vyrábět a dělat runy na výrobu bude potřeba 2x odznak 2 a to určitě nebudeme stíhat, vidím to tak, že bych si jenom pořídila strom a na vylepšení bych se vyprdla, ale to je ještě daleko.
     
  14. evinana

    evinana Expert fóra

    macca já teď dělala odznak 1 a tam modřín šel. Divila jsem se, včera šlo dát jen meruňky a třešně

    Edit: macca - možná je to vylepšení
     
    Naposledy upraveno: 20/1/23
  15. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    evinana Teď jsem se dívala a mám tam taky modřín, nevím jestli to tak má být, nebo se tam jenom připletl.
     
    moncicak7070, bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Třeba je to již zmiňované vylepšení hry!:wuerg:
     
    moncicak7070, bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Možná jste si všimli, ale je tu i FAQ ;)
    A tam je, co se dá využít na výrobu odznaků a u 1 lze využít peckovice a šišky a plod modřínu patří mezi šišky :D

    EDIT: zatím jsem se nenechal vyprovokovat a neaktivoval nic co nepotřebuji, jedu pouze s meruňkou, višní a bukem a trhovci zatím chtěl jednou plod třešně, ale to beztak jen kvůli tomu, že jsem to obnovil za bonbon, tak mě to stálo 20 fl, takže zatím odolávám ;)

    Posted via mobile
     
    Naposledy upraveno: 20/1/23
  18. omnican

    omnican Pisálek fóra

    Tak teda za mňa, je to poriadna volovina. Sklady mám plné, rozšíriť sa dajú len s odznakmi, odznaky chcú odo mňa nehorázne veľa ovocia, na ktoré mi chýbajú niektoré suroviny lebo ich nemôžem vyrobiť, lebo mám plné sklady.
    Zaujímavý kolotoč. A ak to mám všetko recyklovať, len aby som vytvoril miesto v sklade, tak načo to potom vyrábam?
    Toto rozšírenie hry asi budem ignorovať. Dúfam že nebudem ľutovať 2500 hviezdičiek.
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj omnican
    Asi jsi zvolil špatnou strategii ;)
     
  20. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Suhlasim s Tebou :) Ja mam akorat plny sklad zeleneho paliva,pretoze som sa zbavovala zltych vyrobni :oops: xDxDxD