Protěžové údolí / Diskuse

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj dinoalesi
    Myslím si, že když to zavedli jako novinku, nemůžou to hned zase zrušit ;)
     
  2. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Vaše starosti na moje krovky... cedule necedule, řazení neřazení.... Nešlo by podsunout, aby šly plody aspoň destilovat? Jelikož takhle je hra velice záživná místy až napínavá. Aktuálně jsem v 12 lvl..... rozšířeno a upgradováno vše co jde, nachystáno 12 odznaků 2. stupně, sklad na plody plný a na ploše 14 zralých stromů. Jediné co aktuálně dělám je, že splním zakázky, sklidím 2 stromy na doplnění stavu a můžu zase čekat dokud nejsou nové zakázky a nebo nedoběhne recyklace. Ano vím, mohl bych plody hodit do koše, ale to je pak nemusím pěstovat a navíc co by na to řekla Gréta?
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Casey27
    No já odznaky dávám do recyklace a tak nějak se mi nedaří skladovací prostor naplnit, takže to je celkem v pohodě ;)
    Když teda nejdou destilovat :p
     
  4. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Hmm.... no mládenečku moc jste mě nepotěšil.... já nemyslela, aby to celé zrušili, jen po té poslední fázi růstu, ale když to nejde, tak co už i tak dík za odpověď :)

    Casey, tak si vem dovolenou a nebrblej tady :p;)xD mmch: ono celé PÚ je skoro od začátku zvlášť pro kreativce velmi záživné a napínavé:p
     
  5. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    ahoj pezt: Jj tak to má "logiku" ,-D Přece nebudu do recyklace dávat rovnou plody a míň, když můžu udělat z většího počtu odznaky a vložit tam ty. Marně hledám rozdíl mezi tím co děláš ty a tím hodit plody do koše. Snad jedině to, že u tebe to bude víc kliků a času... a to bude asi ta zábava ,-D Copak mně tenhle postup připomíná.....?

    dinoalesi: Ty mlč a seď v koutku, když se baví dospělí. Ještě jednou a jseš zítra bez dezertu. Asi zavolám manželovi... ,-D
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Casey27

    Jasně je to jedno co tam dáš, ale sklad se mi ještě takto nepodařilo naplnit, abych nemohl sklízet, asi nesklízím tak často, páč na to někdy zapomínám ;)
     
  7. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Asi budu slavit.... tolik štěstí najednou :D
    [​IMG]

    Casey, bububu.... tebe bych na manžela netipovala, ale proti gustu.... :pxD
     
  8. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Tak nevím, zda bych už s tou farmou neměla skončit.
    Nečtu co mám a to, že v 10. levelu si mohu přidat 4 stromy na plochu, jsem zjistila díky Skali a jejímu příspěvku.
    Vlastně musím poděkovat všem, kteří sem píší, aspoň někdy narazím na vychytávku na kterou bych určitě nepřišla :D:D:D
     
  9. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    -Jara05- také sem chodím číst od zkušenějších ;) Teď jsem v 11 lvl a stále pěstuju jen třešně a meruňky. V půlce desátého už jsem si aktivovala buk ( měla jsem stodolu narvanou k prasknutí ) a mám jich připraveno sedm ve skladě. Zatím jejich plody žádný z trhovců nechtěl.
     
  10. babi49

    babi49 Pilný autor

    Zdravím, prosím kde najdu jantar, díky
     
  11. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    babi49, jantar padá při sklizni stromů (tedy jejich ovoce) a ukládá se ve skladě ;)
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 15/1/23
  12. babi49

    babi49 Pilný autor

    Díky moc
     
    dinoalesi tohle ocenil(a).
  13. evinana

    evinana Expert fóra

    Ahoj, od včerejška jakmile sklízím stromy, tak vždy při šestém stromu farma zatuhne, točí se kytička a musím farmu obnovit. Pak to zase normálně funguje. Stává se mi to při každé sklizni a není to vždy na stejném poli, prostě šestý kus zatuhne. A je jedno který druh stromu je ten šestý. Hraji v Edge. Stává se to také někomu?
    Není nějaký hrozný problém, spíše jsem zvědavá zda je to jen na mé farmě

    skali jj, tak jsme dvě:) díky za odpověď
     
    Naposledy upraveno: 15/1/23
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    evinana - ahoj, stává se mi to při sklizni stromů také (hraju v klientu). Nepočítala jsem tedy, kolik stromů se mi podaří očesat, než naskočí kytka, ale rozhodně v tom nejsi sama ;)

    Edit: teď jsem sklidila všechny a bez problémů - neděje se mi to pokaždé (naštěstí)
     
    Naposledy upraveno: 15/1/23
    -Jara05-, moncicak7070 a bačkora85 tohle ocenili.
  15. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    [​IMG] To se mi objevilo, když jsem Chtěla jít do Alp a pak ještě jednou, při setí na Baha :(
     
    -Jara05- a babička-květa tohle ocenili.
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Hmmm,ste dobří,zatím se mi teda nepodařilo vše vylepšit na maximum. Dneska jsem teprve dorazil modřín a snad už konečně dojde na výsadbu buků,protože sem ve fázi,kdy za první odznaky nejde už nic vylepšit.Ale jelikož momentálně mám nula odznaků na skladě,tak ktomu dojde nejspíš až příští tejden!:) Nikam nespěchám!8) Poněvadž mám ve výrobě aktivní pouze dva sloty( krom recyklace), tak to nějak průběžně zvládám.Čím víc slotů,tím rychleji plnej sklad. Už se ani neobtěžuju urychlovat stromy. Nač taky,když sklad je tak ukrutně malý!:wuerg: Nejvíc mně vytáčí výrobní materiály,kdýž mám třeba 98 ks,nemohu nic sklidit a nejde vyrobit stromek.:pBo system se zrovna těsně předtím rozhodl,že mně dá dvojnásobnou výrobu!:cry:
    Docela by mně zajímalo,jak ještě dlouho bude trvat,než se někomu v RT rosvítí.Tohle přece nemůže dlouhodobě nikoho bavit!:p
     
  17. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    No,možno už za pár dní dorazia nejakí hráči do lvl 15 a to by už mohlo ,,niekoho'' napadnúť otvoriť nejakú ďalšiu plochu v údolí,pretože pre 14 stromov,ktoré aj 3x za deň zasadím a potom porúbem a zasadím a porúbem ...o_O tam chodiť je otrava,treba si to síce rozplánovať,ale dookola o pár stromoch je to ..:wuerg:. Aspoň keby to fungovalo.
     
  18. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Hmmmm....nějak mi dochází trpělivost. Taky mám ten problém co Skali a evinana - sklízím stromy a nedosklízím. Začne se točit kytka, vše se začne sekat a musím údolí opustit a zpět se tam vrátit. Zkoušela jsem v klientovi i v unity a je tu úplně stejné. Dokud jsem nebyla lvl 10, tak problém nebyl. Ale jakmile se plocha rozšířila, už je to opruz. Celou farmu udělám za 5 minut, ale sklidit údolí a udělat tam pár posunů mi zabere skoro hodinu. Snažím se udělat vše, ale už mě hra přestává těšit. Vím že se musí vychytat mouchy, ale už by to chtělo trochu lépe zapracovat na bezproblémovém fungování....:(
     
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tak a máme to tady.RT usoudil,že kvaltujeme moc rychle a vydělává velký kulový,tak nám to kapánek ztížil.Do teďka to byla brnkačka,nyní reálně hrozí,že budeme muset občas plnit zakázky i za FL.Když nam tak pěkně upravili zakázky,slušelo by se navýšit i kapacity skladů!:wuerg:
     
  20. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    To se dalo čekat, že nám utnou tipec RT chce docílit aby jsme sadili všechny stromy a né jenom pár, já mám všechny runy hotové a sadím pořád jenom meruňku, višeň a buk jsem 11 lv.