Protěžové údolí / Diskuse

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ašada01

    Můžeš vyzkoušet i jiný prohlížeč, jestli se to objevuje i v něm ?
     
    cool_b. a moncicak7070 tohle ocenili.
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Na mně byli trhovci hodní.Včera a předevčírem po jednom cukříku!:)
    Jinak je vidět,že RT to myslí s opravami v Alpách vážně! Pěkné "vylepšení" tesařství!:wuerg:
    Ale daleko víc bych ocenil zprovoznění horní lišty i se všemi funkcemi,abychom už konečně mohli vypnout animace!o_O
     
  3. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    U mě se chyba, kterou uvádí ašanda01 také objevuje a všimla jsem si, že vždy, když jsem na mýtině doplňovala zvěřinec nebo vyměňovala chlívky a potom chtěla jít se podívat na údolí - to byla jistota, že farma zamrzne - teď se tomu už vyhýbám.
    A je to jak v M.Edge tak i G. Chrome.
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ašada01 a -Jara05-

    Ještě se ozvala jedna kolegyně z jiné lokace že má hráče s podobným problémem, založili jsme ticket na opravu.
    Pokud by jste měli ještě nějaké konkrétní případy kdy se to stane, při jaké činnosti, klidně písněte, ještě doplním.
     
  5. barca279

    barca279 Vážený autor

    ja zasa naopak mam smrek,buk višnu a marhulu vsetko vylepšene ,ale koli gulatine nechcem ansu marhulu aktovovat lebo tolko gulatiny neni možne vyrabat všetky upgrady stromov už vyžaduju gulatinu.bojim sa čokolvek aktivovat viac ako zakladne stromy,neviem či do buducna to bude nutne ale zatial nevidim dovod to riešit
     
  6. drah_omir

    drah_omir Rádoby autor

    Tak ja som dnes marhulu ansu aktivoval, všetko čo sa dalo rozšíriť som rozšíril a sklad plný :), mal som na výber aktivovať ansu alebo hadzať odznaky č.2 do koša :cry: myslím že na jej výrobu nie je potrebné až tak veľa :)
     
    Naposledy upraveno: 12/1/23
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Tak ještě 2 levely

    Screenshot_1.png

    [​IMG]
     
  8. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ta tabulka mi sem tam vyskoci i u mna v EDGE. Ale nemusim restartovat Notas akorat hru.

    pezt gratulujem :inlove: ides ako drak :music:

    barca Ja som uz aktivovala aj smrek a da sa to ;) Na pole som ho vyhodila hned po nenazrancoch aby som im stihla nachysat poziven aj zo smreku xDxDxD samozrejme ze buk nechceli,rovno sa vrhli na smrek :mad:xDxDxD
     
    Naposledy upraveno: 12/1/23
  9. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Zítra dopoledne jedu na hory do Francie, tak budu převážně na mobilu. Na tom se mi to ještě nestalo. Ale pokud se mi něco objeví večer na notebooku, udělám screen. Díky
     
  10. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Zdravím.Tak já po ránu hned vklouzla do 10.levelu.Ale do té korejské meruně se ještě nepouštím.Chtěla bych si ještě došlechtit buk.A nasyslit pár stromů.Škoda,že není větší sklad.;)
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Dneska jsem poprvé vyzkoušel hrát na noteboku a celkem, v pohodě.
    Vadí mi akorát pár věcí:
    1) nemožnost vyrobit v pile vše najednou
    2) když už to musím teda v pile zadávat po jednom,tak bych ocenil,kdyby si pilař pamatoval co sem volil naposled(protihodnota,počet...)
    3) Když už máme tak strouhnutej sklad,bylo by dobrý mít možnost sklidit i po jedné položce a ne vše najednou!
    4) řazení stromů v tesařství podle aktivace, se mi zdá poněkud nešťastné
    Jen tak na okraj,funguje vám LIGHTSHOT ?!?

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 13/1/23
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kaolín11

    No vidíš to, vítej ve velkém světě ;)
    Ad tvoje poznatky
    1) Nerozumím jak vše najednou ?
    2) To už jsme reportovali se spuštěním, že by si to mohlo pamatovat poslední volbu.
    3) Zkusíme také podsunout.
    4) Zkusíme, jestli by nešlo upravit řazení, ale nejsem si úplně jistý jestli to půjde změnit.

    Ad Lightshot

    Už si přesně nepamatuju, ale myslím si, že už to nějakou dobu nefunguje, tak, že zkopírovaný šel vložit sem na fórum. Je potřeba si obrázek uložit do počítače na plochu a poté nahrát na nějaké úložiště, třeba https://1iq.cz/ a potom sem obrázek vložit.
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11
    No to asi nepůjde, někdo třeba jede jen na jeden slot;)
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Sem to musel smáznout!
    Takže opět máme trpět zato,že máme pomocníky? Fakt trapný.:p
     
    moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    cool_b., moncicak7070 a kaolín11 tohle ocenili.
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Pokus vložit obrázek přes Lightshot.xD:cry:
     
  17. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Ahoj kaolín11,přes Lightshot to nejde sem dát, teda nic není védět,jak píše pezt uložiště funguje.
     
    moncicak7070, -Jara05- a kaolín11 tohle ocenili.
  18. stefan.h

    stefan.h Aktivní autor

    :cry:Ahojte,dnes som prešiel do 10levelu a aktivoval som polia a zatial mi ich nedalo a nový strom som tiež aktivoval a nikde mi ho neukázalo...Kde je problém..

    ;)Už som to našiel kde to treba aktivovať ;)
     
    Naposledy upraveno: 14/1/23
    sovicka64 a -Jara05- tohle ocenili.
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    stefan.h - ahoj, v 10. levelu si můžeme rozšířit plochu o 4 místa - za 2 odznaky arboristy I.
    Pokud jsi odznaky dodal (zkontroluj, zda nezůstaly ve skladu), zavři komplet hru a pak se naloguj znovu. Poté zkontroluj, zda už je to v pořádku.

    Rozšíření v 10.levelu
    severní lesy - dostupná plocha v 10. lvl.png

    Add nový strom - o jaký strom se jedná ?
    Stromy po jejich aktivaci na cestě moudrosti hledej v tesařství - stačí si rozkliknout tu šipečku u konkrétního druhu stromu

    šipečka.png
     
  20. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Ahojky pezte, když už budete v tom podsunování.... nešlo by taky podsunout, aby se po poslední fázi růstu při kácení nezobrazovala ta potvrzovací cedule? :p;)